Кредит на обучение

Кредит на обучение

Вокруг нас мир захватывающих возможностей. Вы просто должны ухватиться за них. В конце концов, весь мир у ваших ног — ваше время пришло!

Итак, первый шаг, чтобы стать силой, которая собирается встряхнуть мир, мы идем в ближайший филиал банка для того, чтобы подать документы на студенческий заем или другими словами кредит на учебу.

Давайте посчитаем стоимость ваших расходов по конкурентной процентной ставке.

Вместе с кредитом на учебу, вам также откроют стандартный счет банка с дебетовой картой. В банке вам откроют счет, который наилучшим образом соответствует вашим потребностям.

Деньги с кредита на обучение вы можете использовать для:

— оплаты учебы;

— покупки книг;

— покупку необходимого оборудования (ноутбук и тд);

— также можете оплачивать проживание (съём жилья).

Погашение студенческого кредита

В странах евросоюза и Америки — если вы являетесь студентом очной формы обучения, то вы можете начать погашение кредита по завершении учебы. Тем не менее, во время Вашего обучения, Вы будете обязаны платить ежемесячные проценты. Проценты могут быть сняты с Вашей банковского счета или счета вашего поручителя . Некоторые банки предоставляют льготный период для погашения кредита, после окончания учебы или стажировки. Если вы студент заочник – то вам необходимо погашать кредит во время учебы. Также Вам нужно будет начать погашение вашего кредита сразу после получения.

Кредит на обучение можно взять БЕЗ ЗАЛОГА. В этом случае процентная ставка будет до 40%. Если взять кредит С ЗАЛОГОМ ставка по кредиту будет ниже а период может быть длительнее.

Регистрационные документы

svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

  • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
  • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
  • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
  • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
  • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
  • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
  • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.