Гроші повинні працювати на вас, в не навпаки. Чи згодні з таким твердженням? Тоді потрібно приділити час, щоб знайти саме те місце, куди можна вигідно вкласти капітал. Зовсім необов’язково мати мільйони, щоб отримувати прибуток.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» розглядає в якості компаньйонів всіх бажаючих.

Зараз вклади пропонують мало не на кожному кроці. Серед достатку пропозицій складно не заплутатися. Вкладник хоче бути не тільки отримувати прибуток, але і бути спокійним щодо свого майна. Піти в банк? Тут відсотки від депозиту не завжди на висоті, та й штрафи за передчасне розірвання контракту не радують. Зберігати гроші вдома під подушкою теж невигідно, адже прибутки тоді не буде зовсім.

Зараз багато, коли думають куди вкласти гроші, щоб отримувати прибуток приймають рішення на користь кредитних спілок. Чому? Все простий. тут:

  • діє гарантія вкладів;
  • хороші процентні ставки;
  • відсутність штрафних санкцій;
  • страхування інвестицій.

Статистика показує, що все більше людей перестали довіряти банкам. І не даремно. Так, ці структури все ще на першому місці за кількістю вкладників, але, якщо так триватиме і далі, то так буде недовго. Чому? Вирішуючи, куди можна інвестувати гроші, клієнти враховують не тільки можливий прибуток, але і ризик від угоди. Банки теж дають гарантію, але ні для кого не секрет, що вони мало чого варті. Скільки разів доводилося чути історії, коли банкір, набравшись грошей від клієнта просто пропадав без сліду, а сам банк закривався і зізнавався банкрутом.

З великими банками таке навряд чи станеться. Власники таких установ знають свої переваги перед конкурентами, розуміють, що вкладники все одно є і будуть, тому знижують відсотки за депозитами. Рівень доходу від таких інвестицій викликає сумніву, а гроші тим часом повинні працювати.

Куди можна вкладати гроші

Пора шукати альтернативу банківським вкладам. Зараз знайти підходящий варіант, куди можна інвестувати свої гроші не проблема. Вкласти в бізнес? А раптом не вигорить. Потрібно ретельно обміркувати всі можливі ризики і плюси від кожного варіанта співпраці з фінансовими установами. Непогані умови пропонує кредитний союз «ЗаРаЗ». Це теж варіант бізнес вкладення, але повністю безпечний.

Клієнт надає компанії гроші, які ті згодом стануть для когось кредитом. За кожним кредитним договором позичальник платить відсотки за користування кредитними коштами. Саме ці відсотки стануть частиною доходу інвестора. Ланцюжок просто і зрозуміла. Ризик практично відсутня, адже здобувач, укладаючи договір з кредитною спілкою, зобов’язується своєчасно виплачувати гроші за своїми борговими зобов’язання. В іншому випадку застосовуються штрафні санкції і гроші все одно повертаються до інвестора. Тому, якщо все ще не вирішили, куди можна вкласти гроші під відсотки, подумайте над можливістю співробітництва з кредитною спілкою.

Покласти гроші під відсотки

Покласти гроші під відсотки в кредитний союз безпечно. В особі інвестора власники союзу отримують:

  • надійного партнера;
  • нове джерело доходу;
  • підвищення рівня репутації свого підприємства.

Залучення приватних інвестицій – це непростий процес, тому клієнтам пропонують максимально вигідні умови співпраці. Процентні ставки за депозитом тут набагато вище, ніж в будь-якому банку. У цьому легко переконатися, порівнявши цифри в рекламних буклетах компаній. Після вивчення пропозицій конкурентів, прямі приватні інвестиції в компанію «ЗаРаЗ» різко зростають. Отримувати вищу прибутку і при цьому не ризикувати – це мрія кожного вкладника, яку кредитна спілка здійснює.

Вірне рішення!

Найбільш вигідне вкладення грошей дозволить клієнтові значно поліпшити своє матеріальне становище. Інвестувати сумнівні у проекти не тільки невигідно, а й небезпечно, адже так легко залишитися без свого капіталу. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» – це, мабуть, найбільш правильне рішення для вкладення інвестиції. Тут стабільний дохід, гарантія вкладів і високий прибуток. Мінімум ризику – максимум прибутку! Що потрібно ще для щастя?