Якщо необхідні готівкові кошти, то люди звертаються за кредитом. Але отримати схвалення не завжди можливо. Складнощі виникають, коли подають заявку на велику суму. В такому випадку в якості гарантій можна привести поручителів або оформити квартиру або автомобіль під заставу. При цьому ви не втрачаєте права власності, а кредитна установа отримує гарантії повернення позикових коштів.

Де оформити заставу автомобіля?

Перша установа, в яку звертаються за грошима – банк. Його сприймають як надійний інструмент економіки. Споживче кредитування стало дуже популярним, так як немає необхідності уточнювати мету ваших витрат: лікування, покупка, подорож. Оформити заявку на нього в більшості кредитних установ можна онлайн. Але для отримання позитивного рішення необхідно мати хорошу кредитну історію без прострочень, стабільну зарплату, запис в трудовій книжці. Всі ці документи дають гарантію банку, що ви зможете виконувати свої зобов’язання.

У тих випадках, коли мова йде про значну суму варто задуматися про додаткові гарантії. Оформити кредит під заставу автомобіля в банку значно простіше, ніж споживчий. Але на всі процедури піде від 2 до 5 днів. До того ж в будь-якому випадку діють обмеження за віком позичальника.

Авто під заставу простіше і швидше отримати в кредитній спілці «ЗаРаЗ». Свої гроші ви отримаєте протягом 1 дня, а мінімальний термін складає 2 години.

Умови оформлення застави автомобіля в КС «ЗаРаЗ»

Оформити позику в найкоротші терміни досить легко. Максимально ви можете розраховувати на суму до 200 тис. грн. Термін кредитування становить від 1 дня і до 2 років.

Для оформлення застави необхідно надати документи:

  • паспорт транспортного засобу;
  • свідоцтво про реєстрацію;
  • ідентифікаційний код;
  • громадянський паспорт.

Грошові кошти буде перераховано на банківський рахунок або виплачені готівкою. Укладення договору відбувається в г. Киев. Звернутися за допомогою може кожен, незалежно від віку.

Принцип роботи КС «ЗаРаЗ» і оформлення кредиту під заставу автомобіля не зовсім звичайні, ніж та привабливі. Ставка встановлюється в розмірі 5% річних. Такий невисокий рівень переплати забезпечується тим, що основна мета діяльності це не отримання доходу, а підтримка клієнтів і учасників. Кредитна організація успішно діє на ринку фінансових послуг вже більше 5 років. Вона являє собою кооперацію, засновану на наданні фінансових послуг її членам та іншим особам. Учасники виробляють внески, за рахунок яких і здійснюється діяльність.

Як діє кредитна спілка?

Для здійснення своєї роботи фінансова організація «ЗаРаЗ» має повний пакет дозвільних документів (ліцензії, свідоцтва). Завдяки цьому крім оформлення авто під заставу, кредиту без довідок, залучаються депозитні кошти.

Прибуток, отриманий від роботи автоломбарду, розподіляється на користь членів суспільства. Організація не є фіктивною і не роздувається навмисно. Існує наперед визначена можлива чисельність. Саме так кожен може впливати на прийняття рішень компанії, пов’язаних зі зміною в принципах діяльності. Це дає вкладникам і позичальникам гарантії в стабільній роботі, відсутності шахрайських схем, безпеки своїх коштів.

Вся діяльність організації спрямована на надання допомоги. Швидке оформлення кредитів під заставу машини, квартири, без збору додаткових довідок дають можливість людині швидко вирішити проблеми. Така послуга незамінна, коли час на ухвалення рішення дуже стисло.

Робота організації є продуманою. Для кожної послуги з кредитування визначені ризики і обсяг в портфелі, щоб учасники були впевнені в отриманні своїх коштів і дивідендів.

Переваги звернення до автоломбард

Кредит під заставу авто в КС «ЗаРаЗ» має ряд переваг перед іншими організаціями, що робить його таким привабливим. Чому варто вибрати автоломбард?

кошти можна отримати в найкоротші терміни, всього за кілька годин;

  • можливість продовження терміну договору, складання розстрочки;
  • проведення реструктуризації;
  • прозорість діяльності;
  • вигідні ставки на оформлення кредиту під заставу авто;
  • персонал, який допоможе підібрати найбільш вигідний кредитний продукт, депозит.

Оформлення автомобіля в заставу в автоломбарді – це швидке отримання грошових коштів на вигідних умовах. Кредитний союз готовий допомогти в складно ситуації. Якщо ви не впевнені людина може розраховувати на розстрочку або реструктуризацію кредиту. Фінансова організація «ЗаРаЗ» – це робота на взаємовигідних умовах.