Взяти велику суму в кредит непросто. Деякі банки мають такі програми, до того ж необхідний високий дохід і поручителі. Але є й інший вихід – взяти кредит, залишивши машину під заставу.

Кредитні спілки

Застава автомобіля в банку – це рідкість. Зазвичай вони вважають за краще мати справу з нерухомим майном. Але як бути, якщо потрібен кредит, а у власності знаходиться лише авто? Існує кілька варіантів: автоломбард кредитних авто або звернутися до кредитної спілки.

Кредитні спілки видають не тільки невеликі споживчі кредити, але і великі суми під заставу. Кредит під машину видається швидко, як правило, протягом дня. Не потрібно збирати купу документів, достатньо надати паспорт, ІПН і документи на право власності транспортним засобом.

Перевага роботи з кредитними спілками

Якщо банки пред’являють жорсткі вимоги до кожного позичальника, то кредитні спілки в цьому питанні більш лояльні:

  • не вимагають довідки про доходи;
  • вивчають комплексно фінансові можливості позичальника;
  • дають кредити клієнтам з поганою кредитною історією;
  • умови угоди гнучкі – можуть змінюватися, в залежності від позичальника.

У заставу надається зазвичай легковий автотранспорт. Крім лояльних вимог, основною перевагою кредитної спілки є особливий підхід до кожного клієнта. Тут вивчать комплексно вашу проблему і приймуть відповідне рішення. Якщо клієнт не може повернути кредит в строк, можлива пролонгація угоди або реструктуризація.

Кредит під заставу від ЗаРаЗ

Потрібна велика сума? Звертайтеся в компанію ЗаРаЗ в Києві, надайте автомобіль під заставу і отримаєте позику всього протягом декількох годин. Вам не потрібно збирати документи або надавати довідку про доходи. Досить паспорта, ІПН і документів на авто. Максимальна сума кредитування – двісті тисяч, у нас немає обмежень за віком позичальника, а кредит ви зможете отримати готівкою або перерахуванням на зазначені реквізити.

Позику під заставу авто завжди можна підлити, якщо у позичальника виникли тимчасові труднощі. Компанія ЗаРаЗ йде назустріч клієнтам, тому в разі фінансових проблем пропонує клієнтам оформити реструктуризацію боргу.

Зацікавила пропозиція? На нашому сайті https://zaraz.org.ua можна більш детально ознайомитися з пропозиціями кредитної спілки ЗаРаЗ. Тут же знаходиться калькулятор, за допомогою якого позичальник може порахувати свої витрати і платіж. Якщо ви приймете рішення, на сайті компанії можна подати онлайн-заявку на отримання кредиту.