Простий споживчий кредит не завжди здатний вирішити проблему позичальника. Суми таких позик обмежені. Якщо терміново знадобилася велика сума, можна оформити кредит під заставу. Як же це зробити і яку заставу краще надати?

Кредитні спілки

Крім банків, на ринку кредитування здійснюють діяльність кредитні спілки. Це організації, які надають різні фінансові послуги. Завдяки більш вузької спеціалізації кредитних спілок, вони більш ефективно управляють капіталом, що дозволяє пропонувати досить вигідні кредити.

Джерелом ресурсів виступають гроші вкладників. Ставши членом кредитної спілки ви не тільки можете вигідно розмістити вільні кошти, але, в разі необхідності, розраховувати на фінансову допомогу у вигляді простого і доступного кредиту.

Кредит під заставу авто

У кредитній спілці можна отримати досить велику суму. Найбільш популярною програмою є автоломбард кредитних авто. Якщо вам терміново знадобилася велика сума грошей, погодьтеся, набагато зручніше звернутися до кредитної спілки, залишити машину під заставу і протягом короткого терміну отримати кошти, ніж звертатися в один банк за іншим, збираючи безліч документів і часто отримуючи відмову.

Позики від кредитних спілок користуються популярністю:

  • для їх отримання необхідний мінімальний пакет документів;
  • можна отримати кредит з поганою кредитною історією;
  • оформлення кредиту під заставу авто займе від декількох годин до одного дня;
  • вигідні умови кредитування;
  • індивідуальний підхід.

Основною перевагою позик від кредитної спілки є доступність. У свою чергу кредит під заставу автомобіля в банку набагато складніше, до позичальника пред’являються високі вимоги і велика ймовірність отримати відмову.

Кредит під заставу авто від ЗаРаЗ

Якщо вам терміново знадобилася велика сума грошей в Києві, не витрачайте дарма час, відвідуючи один банк за іншим і збираючи купу документів. Зверніться до кредитної спілки ЗаРаЗ, де ви зможете залишити автомобіль під заставу і отримати кошти всього за кілька годин. Для цього достатньо надати паспорт, ІПН і документи на володіння автотранспортом. Важливо те, що у нас немає обмежень за віком позичальника.

Ми не ставимо собі за мету отримати максимальний прибуток, тому пропонуємо завжди вигідні умови. При необхідності, ми завжди готові простягнути вам руку допомоги. Оформляючи кредит під машину в нашій компанії, ви завжди можете розраховувати на грамотну консультацію, ввічливе обслуговування, відкритість і чесність. Для нас клієнти в першу чергу партнери, тому ми ставимо перед собою за мету встановлення партнерських, довірчих відносин.

Ми завжди готові увійти в становище, якщо у вас не вийшло повернути кредит в строк, ми готові продовжити угоду або запропонувати вам реструктуризацію. Більш детально про наші пропозиції ви можете дізнатися на сторінках наших послуг. Там же можна подати заявку на отримання кредиту або знайти наші контактні дані.