Депозити в доларах

Якщо у людини є вільні заощадження, він сам вирішує, який краще вибрати депозит: в доларах або в гривні. Є багато людей, які твердо впевнені в тому, що іноземна валюта надійніша і стабільна, таким чином, вони накопичують свої кошти тільки в цій грошовій одиниці, незважаючи на те, що часто втрачають дохід на відміну від людей, що зберігають депозити в гривні, хоча і побоюються девальвації.

У людини завжди є вибір, Ви можете вибрати ту чи іншу валюту, керуючись різними фактами, однак така дилема, яка так властива українському народові, – є незбагненною, наприклад, для поляків, які зберігають свої заощадження в національній валюті і наговорюють лише на маленьку процентну ставку.

Останнім часом депозити в доларах (Київ) стають менш актуальними. Однак часто українці задаються питанням: «Чи не ризикуємо ми, зберігаючи кошти в національній валюті?», – фахівці стверджують, що це легко розрахувати за допомогою «точки розвороту». Це курс іноземної валюти, при якому зберігати фінансові кошти на депозиті в гривнях не вигідно. Якщо у Вас є показники про «точку розвороту», можна з легкістю оперувати цими даними і оцінити ризик.

На сьогоднішній день існує багато банків, які пропонують доларові депозити, але перед тим, як вкласти кошти, дізнайтеся про те, які ставки по депозитах пропонує банк. Слід уточнити всі умови в різних банках, врахувати рейтинг депозитів в доларах. Також потрібно керуватися надійністю, і додатковими умовами і вигодами, такими як: тривалість, мінімальна сума вкладень, право додаткового поповнення.

Найменшу процентну ставку в доларах пропонує Актив банк, вона становить -9,20%. У той час як «Фінансова ініціатива» пропонує вклади, відсоток яких, становить 11. Але слід ретельно вивчити всі аспекти, перед тим як покласти гроші на депозит.

Національний Банк України надав дані за 2013 рік, в яких йдеться про те, що депозити в доларах стали менш вдалою інвестицією і не принесли бажаного доходу, хто збирався заробити на девальвації.

Однак Вам вирішувати в якій валюті Ви покладете гроші на депозит, і чи принесе це вкладення очікувану вигоду.