Найбільш привабливим фінансовим інструментом для більшості інвесторів є депозит. Такі вкладення мають невисокий ризик, але для отримання максимального прибутку необхідно правильно вибрати фінансова установа для інвестування.

Кредитні спілки

Велика частина населення звикла інвестувати в банки. Але ситуація у фінансовому секторі України показала, наскільки ненадійними можуть бути такі вкладення. Слабкі банки, неефективно управляють своїм капіталом, лопнули як мильні бульбашки. У той же час на ринок вийшли кредитні спілки, яким не так давно не приділяли достатньо уваги.

Кредитна спілка – фінансова організація. Вона спеціалізується на видачі кредитів і депозитних операціях. Процентна ставка за вкладом в кредитній спілці вище, ніж у банку. Дехто вважає, що це через ризик неповернення, але це не так. Кредитні спілки більш ефективно управляють своїм капіталом, що дозволяє їм отримувати більш високий дохід, а відповідно залучати більш дорогі ресурси.

Перевага вкладів у кредитних спілках

Не так давно сталася очищення фінансового сектора від слабких гравців. Не всі організації змогли вистояти під час кризи, а ті що залишилися черговий раз довели свою надійність. Депозити в кредитних спілках стали більш привабливими:

  • прозорість і зрозумілість роботи кредитних спілок;
  • процентна ставка по таких депозитах значно вище;
  • особливості функціонування організації дозволяють пропонувати гнучкі, цікаві умови.

Якщо клієнт стає вкладником кредитної спілки, він не тільки отримує стабільний, високий дохід, але і в разі форс-мажору може розраховувати на фінансову допомогу у вигляді кредиту на вигідних умовах. На відміну від банків, в яких навіть великим вкладникам отримати кредит вкрай складно, а частіше і неможливо.

Вигоди вкладень в компанії ЗаРаЗ

Кредитна спілка ЗаРаЗ – фінансова установа, яка пропонує вклади в місті Київ на найвигідніших умовах. Вкладник компанії отримує високу процентну ставку, а разом з тим і надійність, адже ЗаРаЗ кредитує під заставу нерухомості в м.Києві.

Завдяки ефективному управлінню, кредитна спілка ЗаРаЗ може гарантувати безпеку і високий дохід. Адже не дарма наша компанія входить в десятку державного рейтингу «Інвестиційна привабливість». Якщо ви хочете грамотно і з мінімальним ризиком вкласти кошти – ознайомтеся з пропозиціями нашого кредитного союзу, розташованими на сайті https://zaraz.org.ua/. Виберіть собі відповідний за умовами вклад і ефективно примножуйте свій капітал.