Кредит під заставу нерухомості в Україні – вельми популярна і затребувана послуга. Адже він дозволяє моментально отримати на руки досить велику суму грошей, без завуальованих умов і тривалої бюрократичної тяганини. Таким чином, клієнт має відмінну можливість отримати вигідний кредит під заставу нерухомості. Україна – це саме та країна, в якій ця практика може виявитися корисною для багатьох підприємців.

Кредити під заставу нерухомості: як і для кого?

Кредити під нерухомість – це відмінний і зручний інструмент для залучення солідних грошових сум на тривалі часові терміни. Подібні позики дозволяють створити і почати розвивати свій особистий бізнес.

Особливо популярні кредити під заставу нерухомості в Україні. Багато жителів нашої країни мають постійний заробіток, однак не можуть підтвердити рівень своїх доходів документально. У зв’язку з цим, в банках вони, як правило, отримують відмови у видачі грошових позик. А ось заставу у вигляді нерухомого майна в такій ситуації гарантує серйозність намірів позичальника в поверненні кредиту.

Банківські кредити під заставу нерухомості чудово підходять і для тих, хто вже не перший рік займається бізнесом. Для таких підприємців вони дозволяють отримати нові активи, які не вилучаючи при цьому грошей з обігу.

Застава під нерухомість є гарантією того, що кредитна організація не залишиться ні з чим. У його якості можуть виступати різні об’єкти:

  • квартири;
  • житлові будинки;
  • котеджі;
  • заміські дачі;
  • земельні ділянки та ін.

Головна умова для позичальника полягає в тому, щоб зазначений об’єкт нерухомості перебував у його повній власності. Тобто, клієнт, який бажає отримати такий кредит в банку або іншої кредитної організації, повинен бути повноправним і єдиним господарем даного об’єкта.

Ключові переваги кредиту

Оформлення кредиту під нерухомість – це цілий ряд переваг для позичальника, зокрема:

  • швидке отримання кредитних коштів, без затримок і зайвої паперової тяганини;
  • можливість оформити позику на тривалі терміни;
  • позичальник при укладанні договору не втрачає право власності на закладений об’єкт майна.
  • Важливий нюанс: об’єкт нерухомості для застави повинен бути обов’язково оцінений і застрахований.

Чи варто для отримання такої позики відправлятися в банк? Кредит під заставу нерухомості в багатьох банківських установах видається під сильно завищені відсоткові ставки або на невиправдано короткі терміни. Тому для позичальника найвигідніше звернутися до кредитної спілки «ЗаРаЗ», що працює на ринку вже п’ять років. Компанія видає позики за найвигіднішими умовами, враховуючи при цьому інтереси своїх клієнтів. Кредити під нерухомість видаються на тривалі терміни, а сама процедура оформлення проходить максимально швидко.