При грамотному управлінні капіталом, він буде рости. Але для цього необхідно правильно розпоряджатися грошима – вкладати і отримувати дохід.

Майстерність інвестора

Прагнути розбагатіти – нормальне явище, кожен досягає цієї мети по-своєму. Хтось працює день і ніч, хтось опускає руки і не йде до своєї мети, а хтось використовує будь-яку можливість примножити свій капітал.

У нашій країні поняття внесок відомо ще з часів СРСР. Але той внесок істотно відрізнявся від сучасного депозиту. У той час гроші «клали на книжку» більше для безпеки і збереження, сьогодні ж їх вкладають з метою отримання доходу. Якщо людина зібрав певний капітал, цілком логічно, що він бажає його вкласти, тим самим зберігши його і примноживши. Вкладаючи гроші, зазвичай планують домогтися:

  • максимального прибутку;
  • мінімального ризику;
  • зберегти високу ліквідність.

Ці три показники дуже важливі, але в той же час вони виключають один одного. Між ними є зв’язок. Наприклад – чим нижче ризик, тим менше дохід і вище ліквідність і навпаки. Майстерність інвестора полягає в тому, щоб знайти «золоту середину».

Чому вигідно вкласти в кредитний союз

Найпопулярнішим фінансовим інструментом в нашій країні є депозит. Дійсно, для роботи на фондових або валютних ринках необхідні спеціальні знання, та й ризик такої діяльності високий. Депозит ж – безпечне вкладення, він приносить стабільний дохід, але відносно невисокий.

Сьогодні потужно розвиваються такі фінансові інститути, як кредитні спілки. Саме вони стають привабливим об’єктом для вкладення коштів. Причиною цього є висока процентна ставка і вигідні умови по їх депозитах. Кредитні спілки видають позики, пред’являючи до своїх позичальників невисокі вимоги. Тому їх кредити користуються високою популярністю, незважаючи на те, що відсоток їх вище банківських. Це дозволяє цим фінансовим організаціям пропонувати своїм вкладникам більш вигідний відсоток. Однією з провідних компанією, що здійснює діяльність у цьому сегменті, є кредитна спілка, що ЗаРаЗ.

Якщо ви зібрали кошти, не дозволяйте їм лежати без діла. Вкладіть їх вигідно і отримуйте додатковий прибуток, практично не витрачаючи сил і часу. Кредитна спілка ЗаРаЗ – надійний партнер, який пропонує вигідні програми своїм вкладникам. Прозорість, безпека – це те, що виділяє нас серед інших. Ознайомитися з усіма умовами можна на нашому сайті, тут же вказані контактні телефони, за якими можна отримати консультацію.