Якщо ви не зібрали гроші на покупку автомобіля – не біда. Можна взяти його в кредит. Але процедура ця непроста, багато банків висувають високі вимоги до позичальників.

Як оформити авто в кредит

В умовах кризи деякі банки згорнули програму автокредитування, інші ж посилили вимоги. Навіть людина, яка має постійну роботу, не завжди може розраховувати на те, що йому схвалять кредит. Тим більше це стосується тих, хто працює неофіційно.

Кредит на автомобіль не завжди необхідний на тривалий термін. Іноді для покупки не вистачає незначної суми, яку позичальник може повернути протягом декількох місяців або року, але складно знайти банк, готовий фінансувати таку угоду. Як взяти кредит на авто без довідки про доходи? Альтернативою може виступити кредит на автомобіль від кредитних спілок.

Що таке кредитна спілка

Кредитна спілка – це компанія, яка спеціалізується на певному сегменті фінансових послуг. Це союз членів організації, які об’єднують свій капітал для задоволення своїх потреб, в тому числі в позикових коштах.

Кредитні спілки надають позики на вигідних умовах. Основними достоїнствами їх є:

  • низькі вимоги до позичальників;
  • швидкість оформлення;
  • гнучкі умови;
  • індивідуальний підхід.

Кредитні спілки спеціалізуються не тільки на видачу споживчих кредитів, вони можуть видавати кошти для здійснення великих угод – на покупку нерухомості або гроші в кредит на авто.

Кредит на автомобіль від ЗаРаЗ

Якщо вам необхідно оформити кредит на авто в Києві, рекомендуємо звернутися в наш кредитний союз ЗаРаЗ. Для цього не потрібно надавати довідку про доходи або великий пакет документів, достатньо надати паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на майно, що надається в заставу.

Компанія ЗаРаЗ пропонує вигідні умови, сума кредиту може досягати 500 тисяч гривень. Примітно, що оформити авто в кредит без довідок можна за один день і насолоджуватися покупкою.

Кредитна спілка ЗаРаЗ – надійний партнер, який завжди готовий допомогти, питання кожного клієнта розглядається в індивідуальному порядку. Навіть якщо у вас не вийшло погасити кредит вчасно, тут вам також підуть назустріч і запропонують пролонгацію угоди. На сайті нашої компанії https://zaraz.org.ua/ більш детально можна ознайомитися з умовами кредитування та подати заявку на оформлення кредиту.