Кредит на житло в Києві

Найбажанішою покупкою громадян нашої країни є покупка квартири. Вартість нерухомості дуже висока в порівнянні з доходами громадян, і така покупка не обходиться без кредиту. Давайте розберемося, що необхідно, щоб купити квартиру. Попередні умови для отримання кредиту на квартиру – позичальнику необхідно бути резидентом України з віком від 21 до 60 років, мати постійне місце роботи і постійний дохід.

Далі необхідно визначитися з об’єктом кредитування. Житло, що купується може бути новим або з вторинного ринку. Якщо в першому випадку отримати кредит можна практично в будь-якому банку, то з квартирою на вторинному ринку необхідно буде знайти банк, який буде готовий оформити кредит на житло, яке підходить вам. Також варто відзначити, що не всі банки дадуть кредит на житло в незакінчених новобудовах і, тим більше, в ще споруджуваних будинках.

Якщо у вас є можливість дати в заставу нерухомість під отримання кредиту, тоді отримання його буде набагато простіше, в деяких випадках навіть на більш вигідних умовах. Також важливим фактором буде великий початковий внесок.

Перелік необхідних документів у всіх банків однаковий, дізнатися його легко, відвідавши відділення будь-якого банку, але в конкретних випадках, можливо, зажадають ще додаткові відомості та іншу інформацію, що цікавить банк інформацію. Останнім часом отримати кредит на житло стало складніше, зросли вимоги до позичальника, банки більш педантично перевіряють документи позичальника, і вимагаю поручителя, що відповідає перед банком своїм майном.

Все ж якщо Вам банк дав «добро» на отримання кредиту, ось кілька порад, яких необхідно дотримуватися при оформленні договору:

– краще взяти кредит з класичною схемою розрахунку платежів, вона більш підходить Вам в даному випадку, ніж ануїтет. Купівля нерухомості в кредит зазвичай проводиться на тривалий термін, і при класичній схемі ви з першого платежу зменшуєте тіло кредиту.

– уважно вивчіть умови про частково достроковому погашенні кредиту. У кредитах з тривалим терміном виплати банки прописують умови, на яких вони можуть застосовувати штрафні санкції до позичальника, а також всілякими бюрократичними методами ускладнювати цю процедуру. Пояснюється це просто – банкам не вигідний швидке повернення грошей.

– намагайтеся на початковому етапі повернення кредиту робити максимальну переплату. Це реально зменшить коефіцієнт переплати, що в тривалому періоді заощадить істотну суму грошей.