Сума кредиту: до 500 000 грн

Термін повернення: від 3-х до 36-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка: від 2% на місяць в грн.

Документи: паспорт, код, правовстановлюючі документи на предмет застави

Кредит на авто в Україні

Автомобіль необхідний в повсякденному житті для різних цілей. Кому-то важко їздити на роботу в громадському транспорті, інші набувають авто для заробітку. Причин для покупки транспортного засобу безліч, а грошей часто не вистачає. Допомогти в цій ситуації може кредитна спілка «ЗаРаЗ», видавши громадянину кредит на авто в Києві.

Для клієнтів, що звернулися кредитна спілка пропонує:

кредит на авто

  • Отримання грошей в короткий термін.
  • Умови договору кредитування позичальник може поміняти під час дії угоди.
  • Невисоку процентну ставку в порівнянні з конкурентами.
  • Зручні графіки платежів по кредитах.

Ми йдемо назустріч своїм клієнтам, видаючи гроші в кредит на авто. Розуміючи, наскільки питання можливої ​​реструктуризації актуальний для більшості клієнтів, кредитний союз готовий обговорити з ними це питання при виникненні необхідності. Неспокійний час в економіці не сприяють стабільності в бізнесі і в будь-який інший роботі.

Банки при оформленні автокредиту вимагають довідку про доходи. Зазвичай це форма 2 ПДФО, або довідка за формою банку. Не секрет, що багато громадян працюють неофіційно і без оформлення трудового договору. Це стає невизначеним перешкодою в отриманні автокредиту в багатьох банках. Наш кредитний союз видає кредит на авто без довідки про доходи, в чому полягає безсумнівна перевага нашої роботи перед фінансовими установами.

Якщо громадянину не вистачає на покупку автомобіля невеликої суми грошей, ми також допоможемо вирішити це питання терміново і оперативно. Невеликі позики наші співробітники видадуть негайно. Питання про те, як взяти авто в кредит без довідки про доходи буде вирішене найближчим часом і наш клієнт стане володарем транспортного засобу відповідно до своїх потреб!

Принципи роботи кредитної спілки «ЗаРаЗ» полягають в наступному:

  • індивідуальний підхід до кожного з клієнтів;
  • грамотне складання кредитного договору, роз’яснення позичальникові його прав і обов’язків;
  • вигідні процентні ставки по автокредиту;
  • кредит на авто без довідки про доходи в Україні.

Звернувшись до нас, кожен з клієнтів може розраховувати на покупку автомобіля в короткі терміни!