Рік 2020-й приніс в життя жителів України разом з іншими змінами, питання: «Куди вкладати наявні накопичення в новому році». Безумовно дана проблема є значущою для сімейного бюджету більшій частині українців, так як саме від її грамотного рішення залежить благополуччя багатьох її громадян.

Акції та інша валюта

Багато жителів України охоче вкладають свої заощадження в акції або валюту інших держав. Це дуже вигідно. Тільки тут є деякі нюанси, які є ключовими в здійсненні таких вкладень. Так, для інвестування акцій необхідно мати певний стартовий капітал. Такий капітал повинен бути початковим для придбання таких цінних паперів.

Для старту вас в якості акціонера необхідно не тільки попередньо обзавестися стартовим капіталом, а й знайти надійне перспективне підприємство. Останнє також досить значимо, так як якщо вкладати кошти в підприємство-банкрут, то прибуток навряд чи ви отримаєте. Тому, перш ніж здійснювати такого роду вкладення, необхідно проконсультуватися з фахівцем в цій сфері або ознайомитися з деякою інформацією, про ту чи іншу організації.

В якості акціонера можна стати вкладником ПІФу (Пайового Інвестиційного Фонду). Тут працюють справжні фахівці своєї справи, які при необхідності дадуть ту чи іншу консультацію з приводу вкладень коштів в прибуткові акції.

Вкладення в валюту – це теж прибутковий спосіб вкладення грошей на сьогоднішній день. Багато українців інвестують у такий спосіб весь наявний у них капітал. Вкладати «свої кровно зароблені» слід не в національну валюту, а в:

  • долари;
  • євро;
  • фунти;
  • Франки та інше.

Можна також відкрити депозит в одному з надійних банків України. Залежно від суми відкритого вкладу і буде нараховуватися кількість відсотків.

Для відкриття вкладу варто вибирати надійний банк з високим рейтингом і чистою репутацією. Обов’язково при здійсненні будь-яких банківських операцій, пов’язаних з укладенням відповідних договорів, необхідно уважно ознайомитися з їх умовами. В іншому випадку можна серйозно нашкодити собі в моральному і матеріальному плані.

Щоб відкрити вклад під річний відсоток не обов’язково укладати договір з вітчизняними фінансовими організаціями, можна зробити це і зарубіжними установами. У деяких випадках другий варіант приносить набагато більший прибуток, ніж чим перший, вітчизняний.

Золото і коштовності

Непоганим способом вкладення грошових коштів є інвестування наявного капіталу в коштовності і золото. У сучасному суспільстві багато українців вважають такий спосіб збереження власних коштів і збагачення одним з найбільш надійних. Інвестори просто купують дорогі речі з дорогоцінних металів, вважаючи такий спосіб вкладення найдовговічнішим.

На Україні купується не тільки золото банків, але і різного роду дорогі ювелірні вироби. Причому багато хто з таких прикрас при тривалому зберіганні стають справжнім «скарбом» для їхніх власників. Варто тільки знайти хорошого покупця і вигідно їх продати. До речі, якщо вами була придбана дизайнерська штучка, то з часом її вартість може значно зрости, тим самим ви маєте реальні шанси на збагачення.

Нерухомість

Дуже вигідно вкладати наявні грошові кошти в різні об’єкти нерухомості. На Україні такий спосіб збагачення також широко цінується. Наприклад, можна придбати одну або кілька квартир, де можна не тільки жити, але і орендувати їх. До речі, оренда квартир на Україні є відмінним джерелом доходу для їх власників. Даний вид вигідного капіталовкладення по достоїнству вже оцінили багато жителів країни.

Придбання нерухомості було вигідно в усі часи. Причиною цього є щорічне зростання цін на неї, особливо при настанні кризових часів.

Крім житла, вкладати наявні грошові кошти можна і в покупку землі. Земельні ділянки теж завжди користуються попитом, особливо якщо вони знаходяться в зоні з розвиненою інфраструктурою. Така земля завжди користується попитом, і завжди продається дорого.

Антикварні речі

У новому 2017 році вигідно вкладати наявні накопичення в антикваріат. Важливо тільки знайти по-справжньому цінні антикварні речі, які зможуть принести вам надалі чималий прибуток.

Для здійснення такого капіталовкладення попередньо рекомендується пошукати стоїть антикваріат у відповідних магазинах і крамницях. Також необхідно прицінитися до вподобаним речей, щоб не заплатити за них потрійну ціну. Щоб грамотно вибрати антикварну річ, варто прислухатися до думки фахівця, який дасть вам цінну пораду з приводу вибору і ціни.

Тому не варто тримати гроші мертвим капіталом при собі, а слід їх вигідно вкласти в один із запропонованих способів.