Тих, у кого є гроші, завжди цікавить питання, як їх витратити. Це не обов’язково повинна бути покупка. Гроші не повинні лежати вантажем, а працювати і приносити дохід своєму власнику.

Як вибрати об’єкт інвестування

Неважливо, якщо у вас зайвих 1000 або 100 000 доларів, вони можуть принести дохід і навіть значний. Рідко хто згадує, що гроші це не тільки засіб платежу, а й товар, який необхідно вміти «продати».

Звичайно, 50000 доларів простіше продати, але простіше не значить ефективніше. При грамотному підході навіть вкладення 3000 доларів може принести більший дохід. Головне вибрати для себе пріоритети. Зазвичай дохід від вкладення коштів можна порівняти з ризиком неповернення. Тому важливо правильно вибрати «золоту середину». Для цього досить слідувати декільком правилам:

  • потрібно тверезо оцінювати ризик;
  • вкладати можна лише власні (не запозиченими) гроші;
  • не вкладати всі свої гроші;
  • не гнатися за легким заробітком;
  • правильно вибрати об’єкт інвестування.

Дотримання таких простих правил дозволить вигідно вкласти і вберегти ваші гроші. Але саме важливо останнім. Вибір об’єкта інвестування є основоположним. Куди ж можна в нашій країні вкласти 10 000 доларів, щоб не прогадати?

Вкласти гроші в кредитну спілку

Якщо раніше термін «депозит» асоціювався у кожного з банківськими вкладами, то сьогодні все більше популярності набирають кредитний союзи – фінансові установи, які беруть гроші на вклади у населення, виплачуючи відсоток у вигляді плати і використовують їх для видачі кредитів.

Кредитні спілки є надійними об’єктами інвестування. Протягом останніх років фінансова система видавила слабких і проблемних. Сьогодні на ринку залишилися організації, в надійності яких сумніватися не доводиться. Крім того, держава здійснює постійний контроль за їх діяльністю, що мінімізує ризики.

Разом з надійністю, кредитні спілки пропонують своїм клієнтам високі відсотки на депозит. Якщо у вас є зайвих 20000 доларів, ви зможете отримати значний дохід. Високий відсоток по депозитах кредитних спілок пояснюється тим, що вони видають кредити з низькими вимогами, які коштують дорого. Позичальники готові платити високі відсотки, тому і вкладники кредитних спілок мають хороший дохід.

Однією з найдинамічніших компаній є кредитна спілка ЗаРаЗ. Тут кожен знайде щось для себе – позичальник кредит на лояльних умовах, а вкладник хороший заробіток у вигляді відсотків на вклад.

Кредитна спілка ЗаРаЗ – це взаємне кредитування, кредити один одному, які видаються тим, хто в них найбільше потребує. Ми видаємо кредит під заставу нерухомості в Києві і кредити без застави на поточні потреби. Ми забезпечуємо максимально прозорий процес кредитування. Для цього використовуються кошти пайовиків, а кредитний Союз ЗаРаЗ виступає адміністратором відносин (адмініструють процес).

Ділова репутація та майно спілки виступають гарантом повернення депозитів. Вкладник повністю отримує свої гроші в будь-якому випадку, а ризики по кредитуванню бере на себе заразу. З боржником кредитний союз вирішує питання самостійно, про що вкладнику не варто турбуватися.

З умовами та пропозиціями фінансової організації можна ознайомитися на сайті https://zaraz.org.ua/. Кредитна спілка ЗаРаЗ є надійним партнером, який знає потреби своїх клієнтів. У нього є що вам запропонувати. Якщо ви не знаєте, куди вкласти 1000 доларів – звертайтеся в ЗаРаЗ, адже кожен день зволікання – це недоотриманий вами дохід.