Депозитний вклад – це один з найпопулярніших фінансових інструментів. Найвідоміший спосіб вкласти кошти, зберігши їх і отримавши дохід. Щоб мати максимальний прибуток, необхідно правильно вибрати фінансову організацію.

Кредитні спілки

Ощадні вклади у багатьох жителів нашої країни асоціюються з банками. Але депозитні вклади можна розмістити і в інших фінансових установах, таких як кредитні спілки.

Вони мають більш вузьку спеціалізацію. Кредитні спілки більше схожі на касу взаємодопомоги, члени якої можуть розраховувати на фінансову підтримку в разі потреби. Але вони також розміщують депозити населення, при цьому їх пропозицію – найкраща відсоткова ставка за вкладами, завдяки більш раціональному управлінню пасивами.

Переваги розміщення вкладів у кредитних спілках

Забудьте про стереотипи. Сьогодні новини рясніють інформацією про чергове ліквідованому банку. Вони дискредитували себе, а надійність деяких під питанням. У той же час кредитні спілки набирають популярність. На це є свої причини:

багато з них є учасниками Фонду гарантування повернення вкладів;

найкраща відсоткова ставка за вкладами;

більш привабливі умови розміщення.

Вклади депозитні в кредитних спілках та умови розміщення в кредитні спілки, нічим не відрізняються від звичних. Існують різні терміни, є можливість дострокового зняття, плаваюча процентна ставка і так далі.

Вигідні депозити компанії ЗаРаЗ

Кредитна спілка ЗаРаЗ надає свої послуги в місті Київ. Компанія входить в десятку рейтингу «Інвестиційна привабливість», тому користується високою популярністю серед вкладників.

Для своїх клієнтів ЗаРаЗ пропонує найкращий внесок. Можна вибрати варіант з можливістю часткового зняття або поповнення, при цьому можна розмістити на термін від одного місяця до кількох років. Відсоткова ставка залежить від обраного типу депозиту, але завдяки грамотній фінансовій політиці компанії, вона висока і становить інтерес для інвесторів.

Розміщення депозиту в кредитній спілці ЗаРаЗ не несе в собі ризиків, так як компанія бере участь в програмі захисту вкладів. На нашому сайті ви можете ознайомитися з пропозиціями для вкладників і навіть оформити заявку на надання депозиту.