Найбільш доцільно брати кредит під заставу нерухомості для таких цілей як покупка автомобіля, земельної ділянки, дачі, відкриття і підтримку власного бізнесу, і ще багатьох придбань, задумів, і рішень необхідних життєвих ситуацій і завдань. Адже таким чином можна в разі вдалої оборудки змусити вашу нерухомість приносити непогані гроші. Але наскільки вигідно буде взяти кредит під заставу для громадян, з огляду на безперечні ризики і величезну відповідальність аж до неможливості повернення кредиту, і навіть позбавлення свого майна.

Можна порадити знайти такий спосіб самоокупною покупки активів. Наприклад, при покупці нерухомості в кредит, не зволікаючи здавати нерухомість в оренду, і таким способом забезпечувати для себе погашення позику за рахунок платежів з оренди. Також непоганим способом буде покупка житла задешево в кредит, а з ростом цін на нерухомість через деякий час продаж його за вигіднішою ціною. Таким способом ви закриєте кредит без особливих переплат, і що найголовніше це наявність коштів для покупки нових об’єктів для інвестицій.

Ще непоганим варіантом є покупка квартири в будинку який тільки починає будується. Зазвичай за роки будівництва ціни на житло можуть значно піднятися, і після здачі будинку буде можливість продати квартиру за більш вигідною ціною, при цьому залишитися в плюсі ​​з круглою сумою на руках, яку використовувати в подальших цілях.

Для здійснення подібних угод необхідна наявність стартового капіталу. А Що робити тим у кого немає достатньої кількості вільних грошей, але є бажання заробітку на підвищенні цін на землю або нерухомість, тим хто хоче зайнятися власним бізнесом, або ж має необхідність в отриманні кредиту на велику суму?

На це банкіри відповідають радою брати кредити під заставу вже наявної нерухомості. Наприклад, в Європі вже довгий час великою популярністю користуються такі позики, і називаються займ на вивільнення капіталу. Для здійснення операцій з нерухомістю необхідно добре знати і відслідковувати ситуацію на ринку в цій ніші.