Відтепер всі внески на депозитні рахунки застраховані

 

Шановні Члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 

Колектив Кредитної спілки «ЗаРаЗ» з радістю повідомляє вам, що відтепер всі внески на депозитні рахунки будуть застраховані в одній із провідних страхових компаній України «Український страховий капітал». Наша Кредитна Спілка постійно працює над надійністю збереження коштів Членів КС «ЗаРаЗ» і забезпеченням своєчасного повернення депозитних внесків та нарахованих відсотків. З цією метою було проведено аналіз страхових компаній України та обрано одну з надійніших – Страхову компанію «Український страховий капітал».

 

Чому саме СК «Український страховий капітал»? Свій безперечний та надійний імідж страхова компанія зарекомендувала протягом 22 років роботи на ринку України. З 1995 року компанія з честю пережила не одну фінансову кризу. За цей час сотні страхових компаній відкривались та закривались, визнавались банкрутами та продавались, а СК «Український страховий капітал» залишалась надійним страховим партнером для українських та іноземних підприємств.

 

Одним з основних фінансових партнерів СК «Український страховий капітал» являється компанія Hannover RE (Німеччина), яка входить до трійки лідерів провідних перестрахувальних компаній в світі. СК «Український страховий капітал» являється членом Торгово-промислової палати України та входить до Спільноти лідерів будівельної галузі України (Ukrainian Building Community).

 

Колектив Кредитної Спілки «ЗаРаЗ» і на далі буде працювати для забезпечення достатку та фінансової безпеки Членів Спілки.

 

Дякуємо за довіру, Колектив КС «ЗаРаЗ»

Реєстраційні документи

svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

  • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
  • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
  • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
  • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
  • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
  • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
  • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.