Відтепер всі внески на депозитні рахунки застраховані

 

Шановні Члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 

Колектив Кредитної спілки «ЗаРаЗ» з радістю повідомляє вам, що відтепер всі внески на депозитні рахунки будуть застраховані в одній із провідних страхових компаній України «Український страховий капітал». Наша Кредитна Спілка постійно працює над надійністю збереження коштів Членів КС «ЗаРаЗ» і забезпеченням своєчасного повернення депозитних внесків та нарахованих відсотків. З цією метою було проведено аналіз страхових компаній України та обрано одну з надійніших – Страхову компанію «Український страховий капітал».

 

Чому саме СК «Український страховий капітал»? Свій безперечний та надійний імідж страхова компанія зарекомендувала протягом 22 років роботи на ринку України. З 1995 року компанія з честю пережила не одну фінансову кризу. За цей час сотні страхових компаній відкривались та закривались, визнавались банкрутами та продавались, а СК «Український страховий капітал» залишалась надійним страховим партнером для українських та іноземних підприємств.

 

Одним з основних фінансових партнерів СК «Український страховий капітал» являється компанія Hannover RE (Німеччина), яка входить до трійки лідерів провідних перестрахувальних компаній в світі. СК «Український страховий капітал» являється членом Торгово-промислової палати України та входить до Спільноти лідерів будівельної галузі України (Ukrainian Building Community).

 

Колектив Кредитної Спілки «ЗаРаЗ» і на далі буде працювати для забезпечення достатку та фінансової безпеки Членів Спілки.

 

Дякуємо за довіру, Колектив КС «ЗаРаЗ»

Реєстраційні документи

svidotstvo svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×