Кредит готівкою без довідки про доходи в Києві

СУМА КРЕДИТУ:

до 1000 000 грн.

СТАВКА:

від 2%

в місяць в гривні

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ:

1-24 міс

з правом пролонгації

Безперечно, що у кожної людини є своя мрія чи заповітне бажання, яке не завжди може бути пов’язане з духовними цінностями. Навпаки для багатьох — це матеріальні речі або реальні предмети. Комусь давно хочеться купити те, про що він мріяв, дехто бажає поліпшити житлові умови, поїхати в далеку екзотичну країну, відкрити власну справу або отримати нові знання.
Для здійснення нематеріальної мрії достатньо бажання людини, а от реальні бажання і потреби можуть бути пов’язані з наявністю грошей, котрих не завжди вистачає. У зв’язку з цим у людини виникає резонне питання — де можна швидко взяти гроші? Адже у багатьох таких заощаджень зазвичай немає, накопичити потрібну суму досить швидко не виходить, у надійних та вірних друзів також не завжди може бути нагода для надання позики. Залишається ще одна можливість, щоб досягти своєї мети — взяти кредит.

Іпотека, застава, кредит, процентна ставка — ці слова напевно знайомі кожному. Вони міцно увійшли в наше життя. Але для деяких людей навіть кредит – це недосяжна мрія. Багато хто боїться обману, дехто вже розчарувався в цій справі. А є й такі люди, які охоче скористаются грошовою позикою, але їх лякає необхідність величезної кількості довідок і документів, тяганина в оформленні кредиту, невигідні умови або високий відсоток. Не секрет, що останнім часом багато хто отримує заработню плату в конверті, а в банку вимагають довідку про доходи. Тому отримати швидкі гроші, взяти кредит готівкою або терміново оформити споживчий кредит в такому випадку не вийде. Тоді починаються пошуки банку або кредитної установи, яка може надати кредит швидко і вигідно, легко і надійно, без застави та прихованих відсотків.

Депозитні вклади

СТАВКА:

до 27,5%

річних

СТРОК ВКЛАДУ:

1-24 міс

з правом
пролонгації

Депозити забезпечені залогом київської нерухомості

Кредитна спілка «ЗаРаЗ»

У нас можна швидко оформити і отримати кредит готівкою для будь-якої мети, кредит під заставу нерухомості або автомобіля, взяти гроші в кредит без довідки про доходи. Ми пропонуємо вигідні умови за споживчими кредитами, видаємо позики без застави та поруки. Отримати грошові кошти завдяки кредитній спілці «ЗаРаЗ» можна без надання документів, що підтверджують доходи, і навіть у тому випадку, коли немає офіційного працевлаштування або постійної роботи.

Якщо у позичальника виникли фінансові труднощі або непередбачені обставини, то ми розглянемо питання про пролонгацію договору, надамо відстрочку у виплатах або поспияємо тимчасовому зниженню процентної ставки, запропонуємо інші умови кредитування. Ми допоможемо знайти оптимальне вирішення проблеми на умовах клієнта, а не на догоду своїм інтересам.

Наші клієнти – це наші фінансові партнери

Кожний наш клієнт в першу чергу – це партнер комерційного союза. Адже, насамперед ми пропонуємо моральну допомогу і підтримку, а потім надаємо фінансові послуги. Ми чітко контролюємо чисельні межі наших клієнтів і власні фінансові сили і засоби, розраховуємо грошові можливості, дотримуємося встановлених правил. Це дозволяє нам розвиватися і підвищувати свій професійний рівень. Всі наші вкладники і позичальники, є членами КС «ЗаРаЗ», тому вони можуть користуватися всіма привілеями і бонусами цього членства, а також отримувати доступ до фінансового управління. За кожну дію чи проведену операцію ми несемо відповідальність, тому намагаємося працювати чесно та відкрито, бути зрозумілими і доступними кожному.

Як отримати кредит готівкою без посередників?

Як ми працюємо

Сьогодні отримати кредит в Україні, і зокрема в Києві тим паче в умовах затяжної фінансової кризи досить нелегко, а оформити швидкий кредит готівкою ще складніше, або взагалі неможливо. Громадяни стараються уникати будь-яких фінансових установ, зокрема банків. Для того щоб отримати експрес-позику, миттєвий кредит або швидкі гроші в подальшому доведеться сплачувати величезні процентні ставки. В умовах кризи для більшості людей така пропозиція потребує колосальних витрат.
В інтернеті на даний час можна знайти масу оголошень з приводу отримання швидких кредитів незалежно від місцезнаходження людини. Це можна зробити у будь-якій частині України або Києві, при цьому обіцянки видати готівку моментально під мінімальний відсоток багатьох насторожують.

Між тим, не кожному відомо, що оформити швидкий кредит в Києві можна в Кредитній спілці «ЗаРаЗ». Наша кредитна спілка – це не банк з величезними грошовими активами, основною метою якого є отримання прибутку. У своїй діяльності ми, перш за все, керуємося принципами партнерства і союзництва, ставимося до клієнта з довірою і турботою, при цьому готові допомогти кожному, хто звернувся до нас. Для нас клієнт – це не боржник, ми розцінюємо його як парнера, який отримує від нас фінансову підтримку, і в свою чергу допомагає нам досягти більш високого рівня і процвітання.

Дивіться як працює наша схема кредитування!


Кредитна спілка “ЗАРАЗ” – працюємо стабільно!

Завжди готові вам допомогти!

Наші співробітники нададуть вам безкоштовну допомогу, проконсультують з будь-яких фінансових та юридичних питань, запропонують кращі умови, які будуть підходити саме вам або виявляться найбільш вигідними. Персональний підхід до кожного клієнта, гнучкі умови кредитування, лояльність і чесність, а також професіоналізм у роботі, дозволяють нам конкурувати з іншими фінансовими установами.

Ми не приховуємо від клієнтів інформацію, не намагаємося обдурити або ввести в оману наших вкладників. Всі питання щодо діяльності Комерційного союзу «ЗаРаЗ», відгуки наших вдячних членів доступні кожному в режимі онлайн на нашому сайті. Будь-яку цікаву інформацію щодо кредитних продуктів, фінансових пропозицій, процентних ставок і умов кредитування завжди можна дізнатися в офісі компанії.

Наші співробітники із задоволенням поділяться з вами можливостями швидкого кредитування, моментально запропонують найбільш вигідні пропозиції, нададуть можливість самостійного вибору.

Усвідомлення того, що ми можемо наблизити людину до його мрії і допомогти в її здійсненні, робить нас краще. Це вселяє впевненість в нас у тому, що ми на правильному напрямку. Адже фінансовий статок та добробут — це спільна наша мета.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми офіційно зареєстрована фінансова компанія і стабільно працюємо на ринку. Ми не є посередниками. Ми видаємо кредит безпосередньо – власними коштами.

 • від 2% в місяць – у нас найнижчий відсоток по небанківському кредитуванню.
 • Ви отримуєте до 80% від вартості застави нерухомості.
 • Оформлення: без комісії.
 • Термін оформлення: 1 день
 • Термін повернення: від 1-го до 24-ти місяців, з правом пролонгації
 • Можливість відстрочки платежу: до 30 днів
 • Відсутність довідок про доходи та про ваші поточні кредитні історії.
 • Видаємо кредити в гривнях без прив’язки до долару.
 • Не перешкоджаємо достроковому погашенню вами боргу.

Написати нам лист

*Ім'я

*E-Mail

*Ваше повідомлення


(044)525-54-27

з 9-00 до 18-00 | Пн-Пт.


03039, м. Київ. вул. Віктора Забіли, буд. 5, офіс 122

(050) 443-50-30

(067) 242-44-67

(063) 495-37-03

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

 • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
 • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
 • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
 • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
 • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
 • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
 • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.