Кредит ЗараЗ

Гроші в кредит під заставу нерухомості

Гроші в кредит 

СУМА КРЕДИТУ:

до 1000 000 грн.

СТАВКА:

24%

річних

ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ:

1-24 міс

з правом пролонгації

Кредит “Під заставу нерухомості”

 

Якщо Вам потрібні кошти на будь-які дорогі цілі – ми готові надати Вам потрібну суму в кредит під заставу нерухомості

Сума кредиту: до 1 000 000 грн

Термін повернення: від 1-го до 24-х місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Відсоткова ставка:  від 2 % відсотків в гривні.

Документи: паспорт, код, правоустановчі документы на предмет застави

 

ЗАМОВИТИ КРЕДИТ     Детальніше

Кредит “Під заставу автомобіля”

 

Якщо Вам терміново потрібні кошти на будь-які цілі – ми готові надати Вам потрібну суму під заставу легкового автотранспортного засобу

Сума кредиту: до 200 000 грн

Термін повернення: від 1-го дня до 24-х місяців

Термін оформлення: від 2-х годин до 1 дня

Відсоткова ставка:  від 5 % відсотків в гривні в місяць

Документи: паспорт, код, правоустановчі документы на предмет застави

 

ЗАМОВИТИ КРЕДИТ     Детальніше

Споживчий кредит готівкою

 

З’явилася нагальна потреба придбати будь-який товар, оплатити послугу – а не вистачає вільних коштів на даний момент? Можете не хвилюватися, ми Вам допоможемо!

Сума кредиту: до 50 000 грн

Термін оформлення: 1 день

Документи: мінімальний пакет

 

ЗАМОВИТИ КРЕДИТ     Детальніше

Кредит на нерухомість

 

Сума кредиту: до 500 000 грн

Термін повернення:  від 1-го до 24-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка:  від 2 % в місяц в грн.

Документи: правовстановлюючі документи на предмет застави, копію паспорта та кода

 

ЗАМОВИТИ КРЕДИТ

Кредит на автомобіль

 

Сума кредиту: до 500 000 грн.

Термін повернення: від 1-го до 24-и місяців, з правом пролонгації

Термін оформлення: 1 день

Ставка:  от 2 % в місяц в грн.

Документи: правовстановлюючі документи на предмет застави, копія паспорта та код

 

ЗАКАЗАТЬ КРЕДИТ

Не знайшли що шукали?

Гроші в кредит

Кредит – одна із найпопулярніших послуг, адже людині необхідно вирішувати свої фінансові труднощі і прагнути примножити свої заощадження. Без грошей сьогодні практично не обійтись, вони потрібні скрізь і завжди. Багаточисленні фінансові організації пропонують взяти гроші в кредит швидко і без особливих турбот. Однак, мало хто знає, якими перевагами має володіти кредитна компанія, щоб надання даної послуги стало максимально вигідною для клієнта. Як же взяти кредит під заставу чи скористатися позикою, щоб зберегти свої накопичення, провести ідеальну відпустку, здійснити задуманий ремонт або взяти гроші під заставу на здійснення заповітної мрії? Цілей багато, але головне завдання – знайти дійсно вигідний кредит готівкою в Києві, щоб потім не пошкодувати і вберегти себе від боргової ями.

Кредитна спілка “ЗаРаЗ”  відповідає всім вимогам, які необхідні для надання таких послуг на якісному рівні з максимальною вигодою для клієнта. Основний принцип компанії – це доступність, чесність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми завжди готові до відкритої співпраці, щоб завжди мати можливість надати як моральну, так і фінансову допомогу будь-якій людині, котрій знадобиться наша підтримка.

Умови кредитування, процентні ставки, а також будь-яка необхідна інформація завжди відкрита ознайомлення. Наші клієнти миттєво отримують повноцінну консультацію по будь-якому питанню, яке в них виникло. Основна відмінність нашої компанії – це можливість швидко і на кращих умовах отримати гроші готівкою в кредит. Кожного дня ми намагаємося, щоб така можливість ставала ще більш вигідною абсолютно для всіх клієнтів.

деньги в кредит

Грошові позики без застави майна

 

У житті трапляються ситуації, коли потрібна певна грошова сума, яку ніде взяти. За таких обставин практичним і зваженим рішенням буде отримати позику під невеликий відсоток за користування. Звертатися за допомогою до банківської установи не завжди є можливість, в тому числі тому, що співробітники просять зібрати великий пакет документів, на котрий у людини просто немає часу. До того ж, співробітники банку можуть зателефонувати на робоче місце для підтвердження наданої інформації, а це буває не завжди слушно й зручно позичальнику. Хоча б тому, що він не хоче розголошувати свою потребу в грошах.

Як правило, банківські працівники не бажають вислуховувати причини клієнта, з яким він просить провести реструктуризацію боргу і починають залякувати людини, що потрапила в складну ситуацію, судовими позовами, а також величезними штрафними санкціями. Ми завжди прислухаємося і звертаємо увагу, якщо позичальник дійсно потрапив у непросту життєву ситуацію. В такому випадку, після розгляду справи, наші співробітники можуть офіційно оформити реструктуризацію боргу і максимально відстрочити виплату.

 Кредитна спілка “ЗаРаЗ” в такому разі стане відмінною альтернативою банківському установі, оскільки специфіка її діяльності дозволяє запропонувати нашим клієнтам вигідні умови кредитування, розсудіть самі:

  • знижені процентні ставки – ми  не боїмося порівнянь і здатні витримувати саму високу конкуренцію;
  • зручні виплати позики – на відміну від банку, де постійно значний потік клієнтів, у нас є можливість підходити до кожного запиту індивідуально і розробити для позичальника комфортну програму погашення позики;
  • уклавши угоду з банком і поставивши особистий підпис, позичальник не в силах щось змінити, оскільки умови стануть остаточними. Ми готові ввійти в обставини клієнта і піти на значні поступки щодо зміни умов погашення позики, адже в житті ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій;
  • щоб отримати позику в банку необхідно витратити значну кількість дорогоцінного часу. У нашій компанії Вам чекати не доведеться, оскільки лдя оформлення невеликої позики потрібно лише декілька годин;
  • при настанні форс-мажорних обставин, лояльності від банку чекати не доводиться.
деньги в кредит

Процедура як взяти гроші в кредит

Для отримання повноцінної консультації, а також необхідних грошових коштів,
Вам потрібно:
завітати до нашого офісу в Києві; зв’язатися з нашими співробітниками по телефону; заповнити просту форму онлайн-заявки на нашому сайті. Отримання грошової суми займає від 2-х годин до 1 дня (при наявності мінімального пакету документів). 

Грошові позики з накладенням
обтяження на майно

Часто до нас звертаються клієнти, яким терміново потрібна значна сума коштів. Для таких моментів у Кредитній спілці “ЗаРаЗ” існує відмінний варіант вирішення виниклої проблеми – кредит готівкою під заставу. Зазначені позики видаються під заставу майна клієнта, в якості якого можуть бути:

  • заміські будинки, котеджі, квартири, земельні ділянки (будь-які об’єкти нерухомості);
  • будь-які транспортні засоби, що належать позичальнику на правах власності;
  • інше цінне майно.

Великою перевагою такого виду кредит, є знижена процентна ставка і швидкість оформлення з наданням спрощеного пакету документів. Досить мати при собі паспорт та правовстановлюючі документи на заставне майно. На оформлення позички під заставу майна відводиться не більше одного робочого дня. Також можна подати заявку на такий вид кредитування можна онлайн способом, дозволяє оперативно отримати гроші. Після надання грамотної консультації, професіоналізм наших співробітників дозволяє в прискореному режимі провести об’єктивну ринкову оцінку майна, що підлягає заставі.

деньги в кредит

Как получить деньги в нашей компании

Несмотря на большое количество различных предложений на рынке услуг по кредитованию, получить деньги без справки о доходах и официального трудоустройства очень сложно. На сегодняшний день Кредитный союз “ЗаРаЗ” занимает лидирующие позиции на рынке финансовых услуг. Одна из причин такой популярности и признания – это возможность взять деньги в кредит онлайн, заполнив заявку, в которой будет указано минимум нужной для выдачи денег информации. Имея на руках документ удостоверяющий личность, а также свидетельство на право владения ценным имуществом (недвижимость, земельный участок, автомобиль и др.), которое планируется внести в качестве залога, клиент сможет оформить кредит за 1 день и распоряжаться выданной ссудой по своему усмотрению. Работники нашей коммерческой организации помогут осуществить оптимальный выбор кредитной программы, подходящей именно Вам.

От каких факторов будет зависеть выдача кредита:

  • платежеспособность клиента и ожидаемые финансовые поступления в ближайшем будущем (такой критерий значительно отличает нашу компанию от банковских условий получения займа);
  • сохранение баланса между доходами и расходами заемщика, поскольку от этого напрямую зависит определение срока погашения выданных средств (как правило, часть ежемесячного погашения не должна превышать 35% от общего дохода).
Депозиты

 Що потрібно враховувати при виборі програми кредитування?

В першу чергу необхідно спиратися на існуючі джерела доходів. Щоб не створювати неприємних наслідків, клієнт повинен бути впевнений, що зможе повернути належну суму повністю, і з дотриманням встановлених при виборі програми термінів. Від обраного періоду на погашення боргу може залежати сума виплачуваних відсотків. У додатку до договору на видачу позикових коштів клієнт зможе відкрито побачити як точну суму основного боргу, так і всіх очікуваних до виплати відсотків. Гроші під заставу майна, або менші фінансові кошти без надання довідки про доходи та підтвердження офіційного працевлаштування – це, перш за все, виникнення нашого з Вами партнерства. Якщо виникнуть фінансові труднощі, то ми, зі свого боку обов’язково розглянемо можливість пролонгації (продовження) угоди, тимчасового зниження процентної ставки, або надання відстрочки платежів.

Принципи роботи Кредитної спілки “ЗаРаЗ”
Мета нашої роботи – це поліпшення умов надання кредитних послуг на фінансовому ринку, щоб клієнти змогли отримати вигідний кредит готівкою в Україні і залишилися задоволені персональним обслуговуванням. Кожен день ми намагаємося підвищувати професійний рівень наших спеціалістів, вдосконалювати кредитні програми, чітко дотримуватися встановлених правил і гарантій. Розпочинаючи співпрацю з КС “ЗаРаЗ” Ви отримуєте безкоштовне консультування з усіх юридичних та фінансових питань та можливість індивідуального підбору вигідних умов кредитування. Повністю прозора діяльність компанії, чесність і лояльність в персональній роботі з клієнтами, гнучкі відсоткові ставки за позиками забезпечують нам високу ступінь конкурентоспроможності, а також гідну репутацію серед лідируючих на ринку фінансових установ.

деньги в кредит
Написати нам листа

*Ім'я

*E-Mail

*Ваше повідомлення


Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

 • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
 • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
 • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
 • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
 • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
 • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
 • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.