Кредит під заставу авто готівкою. Автоломбард під заставу автомобіля

Сумма кредита: до 200 000 грн

Срок возврата: от 1-го дня до 24-ти месяцев

Срок оформления: от 2-х часов до 1 дня

Ставка: от 5% в грн в месяц

Документы: паспорт, код, правоустанавливающие документы на предмет залога

Если Вам срочно нужны денежные средства на какие-либо цели – мы готовы предоставить Вам нужную сумму под залог легкового автотранспортного средства

Загальновідомо, що останнім часом швидкість плинності життя значно збільшилася. Навколишня ситуація часом змінюється настільки швидко, що люди не встигають належним чином відреагувати на неї. Особливо це стосується грошей, які бувають терміново потрібні для придбання певних товарів на умовах акції або просто в силу виниклої необхідності. Аналогічна ситуація спостерігається і в бізнесі, де підприємцю можуть терміново знадобиться гроші для поповнення оборотних коштів або розвитку нового напрямку. І тут перед користувачем постає питання про те, як отримати позику?

Кредит під заставу автомобіля – що це?

Кредит під заставу авто

Наша компанія (кредитна спілка) «ЗаРаЗ» допоможе вирішити всі проблеми, надавши гроші під заставу автомобіля. Ми вже давно працюємо в Україні, оформлюючи кредит готівкою всім, хто цього потребує. Наша компанія пропонує своїм клієнтам наступні кредитні продукти:

 • швидкі кредити;
 • позика без довідок, застави та поручителів;
 • позику під заставу нерухомості;
 • споживчий кредит;
 • кредит готівкою під заставу автомобіля.

Наші співробітники вирізняються високою кваліфікацією та ввічливим обслуговуванням, завдяки чому оформлення документів відбувається оперативно і без затримок. Кредитування в нашій кредитній спілці ми розцінюємо не тільки як ділове співробітництво, адже наші клієнти стають нашими друзями.

Гроші під заставу машини дадуть можливість реалізувати свої найсміливіші мрії і обов’язково домогтися поставлених цілей.

Чому такий популярний кредит під заставу автомобіля

Гроші під заставу авто

Діяльність нашої установи в першу чергу спрямована на задоволення фінансових потреб наших членів. А весь отриманий прибуток, який приносить автоломбард, розподіляється як дивіденди між всіма учасниками. Нашу компанію можна прирівняти до каси взаємодопомоги, де без зусиль можна взяти гроші під заставу автомобіля. Причому, навіть рядові члени нашої організації беруть участь у прийнятті відповідних рішень. Якщо виникає необхідність внести корективи в нашу роботу, то ми приймаємо їх тільки після узгодження з вкладниками, позичальниками і членами компанії Такий підхід забезпечує прозорість нашої фінансової діяльності та надає вкладникам додаткові гарантії.

Наш автоломбард під заставу авто не можна прирівнювати до фінансових пірамід. Адже чисельність наших членів суворо обмежена, тому ми можемо гарантувати кожному з них можливість вплинути на фінансове управління компанією. Кожен учасник може не тільки вносити свої вносити свої заощадження в компанію, але й отримати готівку під заставу автомобіля.

Де взяти кредит під заставу автомобіля

Позика під заставу автомобіля є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Але, в той же час, наша компанія не ставить своєю першочерговою метою отримання прибутку. Наш стиль роботи відрізняється демократичністю, і ми завжди надаємо всіляку підтримку нашим членам і просто клієнтам.

Тому, якщо вам терміново необхідна готівка, то ми із задоволенням допоможемо. Взяти кредит під заставу машини у нас дуже просто. Також можна оформити позику під заставу нерухомості або оформити позику без будь-яких довідок. Крім того, ми приймаємо депозити від населення і допоможемо розмістити кошти на вас або дитину на найвигідніших умовах.

Переваги роботи з нашою компанією

Наша діяльність не обмежується наданням кредитів під заставу автомобіля. Також ми обслуговуємо клієнтів, які володіють вільними коштами і хочуть відкрити депозит. Сьогодні Київ може похвалитися великою кількістю фінансових установ, які обслуговують депозити. Але як клієнт може бути впевнений у збереженні своїх грошей? І де пропонують кращі умови по депозитних вкладах? Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Кредит під заставу машини

Наша компанія запровадила дуже грамотну і зважену фінансову політику. Клієнти в більшості випадків можуть отримати кредит під заставу автомобіля або іншої нерухомості. А досвідчений та кваліфікований персонал допоможе не тільки зберегти, але й примножити ваші заощадження.

Також ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і оформляємо внесок на найбільш зручних та вигідних умовах.

Наші переваги в порівнянні з банками виглядають наступним чином:

 1. Термін оформлення позики не перевищує декількох годин. Навіть кредит під заставу машини оформляється дуже оперативно;
 2. Позику під заставу авто завжди можна продовжити, домовившись про надання розстрочки;
 3. Можливість реструктуризації кредиту;
 4. Більш вигідний відсоток по депозитах та гарантія повернення вкладу;
 5. Обов’язкове страхування депозитних коштів, незалежно від суми і умов вкладу.

ЗАКАЗАТЬ КРЕДИТ

Реєстраційні документи

svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

 • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
 • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
 • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
 • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
 • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
 • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
 • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.