Кредитну Спілку “ЗаРаЗ” визнанно лідером серед господарських товариств України за результатом Національного бізнес-рейтингу України.

Квітень, 8, 2019

З грудня 2011 року кредитна спілка «ЗаРаЗ» розпочала свою діяльність на українському ринку фінансових послуг. Установа надає кошти у позику, зокрема й на умовах фінансового кредиту, а також залучає фінансові активи із зобов’язанням щодо наступного їх повернення.

«Метою нашої кредитної спілки є: по-перше, індивідуальний підхід до кожного, по-друге — задоволення потреб членів спілки у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об’єднаних грошових внесків», — розповідає керівник фінансової установи «ЗаРаЗ» Абрамський Микола Володимирович.

Діяльність спілки ґрунтується на певних принципах, серед яких: добровільність вступу й свобода виходу із кредитної спілки, самоврядування, рівноправність і гласність. Щодо соціального сектора роботи — кредитна спілка «ЗаРаЗ» проводить благодійну діяльність на підтримку української армії.

Додамо, що лідером серед господарських товариств України спілку було визнано також у 2013, 2016 роках. Усі нагороди, зокрема й «Лідер року 2018», отримали почесне місце в головному офісі установи.

«Колектив сприйняв інформацію позитивно. Така відзнака свідчить про об’єктивний рівень стабільності й успішності нашої фінансової установи», — зазначив Микола Володимирович.

Реєстраційні документи

svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

  • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
  • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
  • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
  • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
  • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
  • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
  • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.