Депозити

зберігаються в нерухомості

СТАВКА:

до 27,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

1-24 міс

з правом
пролонгації

 • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
 • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
 • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші
 • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів

Річні відсоткові ставки для членів КС “ЗаРаЗ”
на депозитні рахунки

Срок (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3міс.19% - -
6міс.20% - -
9міс.21%18%19%
13міс.24% *19%21%
18міс.25,9% - -
24міс.27,5% - -

* – допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень.

Річні відсоткові ставки для членів КС “ЗаРаЗ”
на депозитні рахунки

Срок (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну %З щоквартальною виплатою відсотків %
9 міс.12% -
13 міс.15%12%
18 міс.18% -

ЗАБЕЗПЕЧЕНО ІПОТЕКОЮ

Депозити використовуються для кредитування під заставу столичної нерухомості.
І тільки іпотека може надійно захистити вклади від будь-яких коливань і криз.
Вартість нерухомості в заставі перевищує більш ніж в 2 рази від вартості вкладів.

Вигідні вклади

Існує багато методів накопичення заощаджень. Кожен інвестор шукає найбільш привабливі умови для вкладення коштів. Важливо, щоб вкладник був спокійний за долю своїх грошей і відчував впевненість у завтрашньому дні. Найбільш комфортним і безпечним методом вкладення є відкриття вкладу. Депозитні вклади інтенсивно застосовуються у всіх країнах світу. Багато вітчизняних банківських структур можуть запропонувати вигідний вклад під великий відсоток. Щоб знайти оптимальний варіант, фінансисти рекомендують вкладникам вивчити умови в кожному конкретному банку та сферу його діяльності.

Вклади бувають::

 1. строкові;
 2. умовні;
 3. до запитання.

Строкові вклади – депозит на короткий період часу. Умовні – як правило, використовуються юридичними особами. Внесок на певних умовах. До запитання – депозит з можливістю в будь-який час зняти гроші.

Як відкрити депозит?

Інвестиції забезпечують безпеку коштів і збільшення доходу за конкретний проміжок часу. Щоб інвестиції приносили прибуток, потрібно грамотно оформити депозит. Для початку вивчіть пропозиції різних компаній і банків, щоб вибрати найвигідніший варіант. Після цього потрібно визначитися з сумою, яку ви готові вкласти. Щоб не розчаруватися в результаті, а також в очікуваній сумі за відсотками, заздалегідь підрахуйте суму депозиту та його прибутковість. В інвестиційній компанії задавайте уточнюючі питання по зараховуванню відсотків та можливості їх капіталізації. Крім того, всю необхідну для вас інформацію можна знайти на офіційних сайтах банків і фінансових компаній, а також у філіях і відділеннях. У кожної компанії свої вимоги до інвесторів і умови укладання договору. Однак, в будь-якому випадку при укладанні угоди, вам знадобиться паспорт з відміткою про реєстрацію, а також персональний номер платника податків. Саме укладення договору відбувається в операційних відділах фінансових установ. Договір оформляється у письмовому вигляді у двох примірниках. У деяких фінансових компаніях є відділи для фізичних та юридичних осіб. При оформленні уважно вивчайте всі тонкощі і нюанси договору. Не поспішайте, якщо виникають питання щодо якихось пунктів, запитуйте фінансового експерта компанії.

Що потрібно враховувати при оформленні вкладу

Перед тим, як зробити внесок, кожен інвестор повинен уточнити наступні пункти щодо умов вкладу:

  • Депозитний термін вкладу.
  • Відсоткова ставка за вкладом.
  • Виплата процентів щомісячно або оплата в кінці строку?
  • Чи можливо буде зняти частину грошей за умови збереження нарахованих відсотків?
  • Можливість поповнювати депозит.
  • Як зміниться відсоткова ставка, якщо вкладнику потрібно дострокове повернення вкладу?

Крім того, при оформленні депозиту слід обов’язково враховувати рівень інфляції. Через подорожчання споживчого кошика, не всі депозитні вклади являють собою вигідні інвестиції. Іноді ситуація розвивається так, що в кінці депозитного періоду, сума в результаті знецінення грошей зменшить свою купівельну спроможність. Це означає, що за ті ж гроші можна купити менше товарів, ніж раніше. Якщо депозитна ставка в рік – 5%, інфляція – 8%, то інвестор подарує банку 3% просто за те, що зберігав кошти на рахунку. Тому не відкривайте внесок, якщо ставка нижче рівня очікуваної інфляції. Також не варто довіряти фінансовій організації, яка не пропонує вкладникам депозитні програми з вигідними ставками, оскільки її завдання збільшувати довірені кошти. Тим не менш, інфляцію важко спрогнозувати, це потрібно враховувати при відкритті депозиту. Принаймні, інвестиції в депозитні вклади – це вигідніше, ніж тримати накопичення, скажімо, в сейфі у себе вдома. Там вони тим паче втратять свою купівельну цінність.

Про нарахування процентних ставок

У різних інвестиційних програм процентні ставки відрізняються. При цьому вибирати внесок орієнтуючись виключно на номінал процентної ставки – це нераціонально. Враховуйте схему та умови нарахування коштів. Наприклад, нараховувати відсотки компанія може раз в місяць або в кінці депозитного періоду. Якщо нарахування щомісячне, то відсотки можуть приєднуватися до загальної суми або капіталізувати себе. Так збільшиться базова сума на майбутній місяць і відбудеться нарахування відсотків на відсотки. Для порівняння вкладів розрахуйте кінцеві суми, які компанія поверне вам після закінчення терміну, і тільки після цього порівнюйте.

 

Ще думаєте де відкрити вклад?

Сьогодні найбільш вигідним видом інвестицій є банківські депозити. Однак не всі фінансові установи готові гарантувати безпеку вкладень. Плюс до всього, доведеться витратити час, щоб знайти найбільш вигідний відсоток за вкладами. Але навіть після того, як ви знайдете найвигідніші ставки за вкладами, немає ніяких гарантій, що банківська структура не закриється разом з грошима вкладників. Жодна установа не застрахована від банкрутства. Перш, ніж вирішити, де відкрити вклад, потрібно зрозуміти, що для банківських вкладів не самі зручні і вигідні умови для клієнтів. Наприклад, щодо виплат є деякі обмеження, щодо часу та нарахувань за процентною ставкою.

Переваги депозитів

Правильне капіталовкладення забезпечить вас солідними прибутками, а також дозволить зберегти власні накопичення в цілковитій безпеці. Депозити фіз осіб Київ продовжують користуватися високою популярністю. Серед держав СНД такі інвестиційні інструменти залишаються найбільш поширеними. Фактично у кожного пенсіонера є депозити фіз осіб в Києві. В цьому випадку ми бачимо звичку, яка тягнеться ще з радянської епохи, коли депозити фіз осіб залишалися єдиною можливою інвестицією.

Вигідний депозит для фізичних осіб

Деякі відкривають рахунок для заощаджень на нове житло, користуючись строковими вкладами. Люди, які нещодавно позбулися акцій, також відкривають депозит фіз осіб в Києві, щоб отримати можливість заробітку в кризовий період. Якщо людина володіє орендною нерухомістю, то частина коштів, які вона має намір використовувати для ремонту об’єкта, можна розмістити в банку. Безумовно, депозит фіз осіб не буде зайвим, адже він забезпечить будь-яку особу певним стабільним доходом. Поки для своїх коштів ви не вибрали відповідного застосування, слід дозволити їм самим працювати на вас.

Кожна людина має індивідуальний достаток, але у більшості громадян є можливості для інвестування. І вигідні депозити в цьому випадку підходять якомога краще. Відсотки дозволяють збільшувати капітал. Якщо ж сума коштів в банку досить велика, особа отримує можливість забезпечити для себе солідний щорічний прибуток. В цьому випадку вигідний депозит для фізичних осіб дозволяє людині піти з роботи і жити на відсотки. Що ж такого привабливого у внесках, чому вони пропонуються кожним банком?

Якщо порівняти вигідний депозит для фізичних осіб з іншими варіантами, можна легко помітити ряд переваг, якими володіють подібні пропозиції. Для початку варто відзначити доступність цього інструменту. Сьогодні депозит фіз осіб залишається найбільш простим засобом для інвестування грошей. Якщо ви бажаєте створити внесок, досить відвідати відповідну фінансову установу разом з сумою, яку хочете покласти на депозит фіз осіб в Києві. Також вам буде потрібен паспорт і податковий номер. Банківськими службовцями буде забезпечена швидка процедура реєстрації, яка забере у вас не більше 10 хвилин. Наявність спеціальних знань для людини, котра вирішила відкрити депозит фіз осіб Київ, не є обов’язковим.

Ви можете відкрити депозити фіз осіб Київ на короткий період часу. Сьогодні рахунок може бути відкритий навіть на один місяць. Якщо вклад до запитання, то він взагалі буде позбавлений мінімальних термінів. Отримання прибутку може бути забезпечено навіть при депозиті на кілька днів.

Вам не потрібно проходити курси або займатися вивченням спеціальної літератури. Банківські депозити фіз осіб в Києві можуть використовувати всі:

 • Робочі;
 • Офісні співробітники;
 • Люди абсолютно різних професій.

Щоб відкрити рахунок, ви можете використовувати будь-яку суму. Вам непотрібно витрачати роки для того, щоб зібрати пристойну суму коштів, якщо вам потрібні депозити фіз осіб. Сьогодні вклад у банку можна відкрити навіть з 25 доларами в кишені. Такі невеликі заощадження важко інвестувати інакше. Якщо врахувати, що сьогодні більшість людей не мають середні доходи, то і для отримання дивідендів вони використовують саме банки.

Депозити фіз осіб

Ви можете відкрити депозити фіз осіб Київ на короткий період часу. Сьогодні рахунок може бути відкритий навіть на один місяць. Якщо вклад до запитання, то він і зовсім буде позбавлений мінімальних термінів. Отримання прибутку може бути забезпечено навіть при депозиті на кілька днів.

Вигідний депозит для фізичних осіб завжди залишається ліквідним. Рахунок можна закрити в будь-який момент, якщо вам терміново потрібні будуть кошти. Якщо ви вирішили придбати нову техніку або меблі, просто відвідайте банк для переривання вкладу. Є ймовірність того, що в цьому випадку депозит фіз осіб не принесе вам бажаної суми відсотків, але ви зможете швидко отримати свої гроші назад. У разі, якщо сума була великою, для закриття рахунку може знадобитися кілька днів.

Повернення в будь-якій ситуації

Банк завжди повертає вигідний депозит для фізичних осіб. Ви отримаєте тверді гарантії виплат. Неповернення коштів може бути тільки в ситуації, коли банк стає банкрутом. Але навіть в подібній ситуації ваші вклади гарантуються державою, тому вона відшкодує вам всю суму накопичень. Напевно, тому депозит фіз осіб в Києві залишається таким популярним в цей непростий час. Вклади відрізняються від інвестування в нерухомість тим, що в результаті операцій ви завжди зможе повернути всі вкладені кошти. А фондовий ринок або нерухомість можуть привести до втрати навіть всіх ваших коштів.

Потрібно пам’ятати, що вигідний депозит для фізичних осіб дозволяє вам завжди бути впевненим в завтрашньому дні. Ситуацію, яка була в 90-х роках, сьогодні важко собі навіть уявити. Але ви завжди маєте можливість диверсифікувати свої активи. Не забувайте про те, що на фінансовому ринку сьогодні представлено безліч різних установ, які пропонують клієнтам свої послуги. Ви можете вибрати найбільш оптимальні умови для того, щоб відкрити рахунок. Зрозумілий метод нарахування відсотків дозволить прорахувати прибутку наперед і зупиниться на найвигіднішому для вас варіанті. Якщо вам потрібен вигідний депозит для фізичних осіб, сміливо звертайтеся в нашу компанію. За довгі роки роботи в даній сфері ми встигли виробити найзручніші методи.

На сайті ви знайдете точну інформацію про те, які переваги для вас відкривають депозити. На будь-які питання можуть відповісти кваліфіковані співробітники. Тільки наша компанія зможе забезпечити для вас можливість отримання великих відсотків при 100-відсоткових гарантій безпеки накопичень. Завдяки депозиту ви зможете забезпечити для себе безбідне майбутнє, а гроші можуть бути зняті в будь-який момент без будь-яких проблем.

Вигідні депозити можуть бути використані для зберігання будь-яких сум на будь-який період часу. Якщо у вас з’явилися на відрядження, і ви бажаєте залишити їх для літнього відпочинку, то просто відкрийте рахунок в банку.

Написати нам листа

*Ім'я

*E-Mail

*Ваше повідомлення


Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

 • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
 • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
 • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
 • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
 • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
 • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
 • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
 • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.