Вклади в Україні

Приклад багатьох мільйонерів і мільярдерів доводить, що гроші повинні працювати, приносити додатковий дохід. Просто накопичити величезні суми неможливо, якщо складати їх в шафу. Якщо хочете отримувати пасивний дохід, потрібно інвестувати. Вклади в Україні починають користуватися більшою популярністю. Комуністичне минуле залишилося далеко позаду, ринкові відносини стрімко розвиваються, а без інвестицій не може існувати жодна економіка країни.

Процентні ставки і механізм виплат

Якщо у людини є вільна сума, грошей, то чому б не інвестувати її в варте справу. На жаль, на ринку до сих пір дуже багато шахраїв, які можуть з легкістю обійти законодавство (через відсутність чітких механізмів протидії).

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» розробив продуману стратегію взаємодії вкладника і позичальника:

  • людина, яка хоче зробити вклади, звертається в компанію;
  • йому надають на вибір кілька проектів;
  • укладається договір під заставу нерухомості в Києві.

Відсотки за вкладами залежать від суми позики і можливих ризиків, а також терміну, в який гроші повинні повернутися. Вони визначаються на етапі укладання договору.

Найчастіше угоди передбачають такі відсотки за вкладами:

  • на термін до 3 місяців – до 7%;
  • до 15 – 15%;
  • до 18 – 22,5%.

Таким чином, чим більше термін, тим вище відсотки за вкладами, а значить, заробите більше грошей.

Наступне, що цікавить – як проходять виплати за вкладами? Найчастіше людина отримує свої гроші після закінчення дії договору, але можлива і поквартальне виплата. У цьому випадку процентна ставка буде трохи нижче. Якщо укладено угоду на 13 місяців, то допускається зняття до 30% від суми без втрати відсотків. Якщо вам терміново знадобляться гроші, то можете частково їх забрати.

Розмір виплати по вкладах обмовляється до оформлення договору, ви відразу будете знати, яку суму отримаєте в результаті. Тут немає підводних каменів. Кредитна спілка проводить операції максимально прозоро. Якщо виникають питання з приводу того, як нараховуються відсотки за вкладами, в які терміни відбуваються виплати по вкладах, то краще відразу задайте їх фахівця. Ви повинні бути впевнені в тому, що гроші повернуться в покладений термін, а ви отримаєте дивіденди.

Кілька слів про КС «ЗаРаЗ»

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» працює на українському ринку вже кілька років. За цей час він довів, що його стратегія набагато ефективніше, ніж в банках, а вклади завжди повертаються точно в строк.

Головним аргументом на користь союзу є те, що угоди здійснюються під заставу нерухомості. Її вартість часто набагато вище, ніж сума застави. Позичальник не хоче її втратити, тому робить все, щоб вчасно повернути гроші. Якщо з якихось причин немає можливості розплатитися, тоді нерухомість виставляється на продаж, а вкладник отримує свої гроші назад з усіма відсотками.

Оформленням документів займається фахівець компанії. В організації працюють кваліфіковані юристи, які спеціалізуються на цій галузі права. Вони знають, як правильно скласти договір, виграти суд у найкоротші терміни з мінімальними фінансовими втратами. Якщо виникають питання, є можливість отримати консультацію до здійснення угоди. Тут дбають про безпеку ваших коштів і пропонують тільки вигідні проекти.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пройшов державну реєстрацію, має дозвіл на здійснення діяльності. З документами можна ознайомитися на сайті або в офісі. Тут завжди йдуть назустріч клієнтам, намагаються чесно відповісти на питання.