Інвестиції в Україні

Інвестувати гроші в Україні стало набагато простіше

Усі успішні підприємці знають, що гроші не повинні лежати мертвим вантажем удома чи на банківському рахунку. Вони повинні працювати та приносити додатковий прибуток. Тож якщо в людини з’явилися вільні гроші, інвестування те, що потрібно. Інвестиції в Україні лише починають розвиватися. Звісно, ​​можна покласти гроші у банк під депозит чи вкласти їх у сумнівну організацію. Найбільш прибутковим є вклад під заставу нерухомості. У цьому випадку ви отримуєте додатковий дохід та вагомі гарантії.

Куди вкласти гроші

Сьогодні на ринку є багато компаній, куди інвестувати гроші. Досвід показує, що вони є ненадійними, працюють за принципом фінансової піраміди, забороненої у всьому світі. Такі організації швидко розпадаються, не приносячи прибутку вкладникам. На жаль, надійні інвестиції доступні не кожному, вимагають великих фінансових вкладень, а інформація про них є дуже вузьким колом людей.

Депозити – хороший варіант. Ви віддаєте гроші під невеликий відсоток річних, він розпоряджається ними на власний розсуд, а потім повертає вам, як тільки минув термін договору. Таке вкладення грошей в Україні також вважаються ненадійними, враховуючи інфляцію, нестабільність фінансового ринку та й прибутку дають небагато.

Банк бере у вас гроші та з них видає кредит під заставу нерухомості. Ставки кредитування встановлює високі, а вам компенсує лише незначну частину. Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує новий підхід – інвестиція грошей відбувається відразу в людину, яка шукає гроші під заставу нерухомості у Києві.

Що пропонує КС «ЗаРаз»

Інвестування нашій країні практично неможливе без посередництва банку. Він своєю чергою бере велику ціну за свої послуги, практично не надаючи гарантій вкладнику. Творці Кредитної спілки «ЗаРаз» вважають це несправедливим, тому розробили абсолютно новий підхід у що інвестувати у 2021 році. Він полягає в наступному:

  • якщо людина хоче зробити інвестиції в Україні, вона звертається до відділення КС;
  • йому пропонують кілька проєктів на вибір під заставу нерухомості у Києві;
  • за бажання вкладник може зустрітися з позичальником у тому, щоб у його платоспроможності;
  • якщо обидві сторони все влаштовує, укладається договір.

У договорі прописується як інвестувати, яка сума позики, процентна ставка, термін виплати, заставна нерухомість (зокрема з попередньою оцінкою її вартості над ринком). Протягом усієї співпраці КС «ЗаРаЗ» надає юридичну консультацію обом сторонам, допомагає розв’язувати спірні питання. У разі невиплати він займається документами щодо переоформлення нерухомості.

Інвестиції можуть приносити швидкий прибуток. За умовами договору гроші мають повернутись протягом 3-24 місяців. Чим більший термін застави, тим більше грошей отримає вкладник.

По гроші найчастіше приходять люди, які шукають кошти для реалізації бізнес-проєкту. Інвестиції дозволять реалізувати комусь свою мрію, підтримають малий та середній бізнес, який перебуває у несприятливих умовах, підказати куди вкласти гроші під відсоток.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пройшла реєстрацію до Нацкомфінпослуг. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи КС №943, подивитися її можна на сайті або у відділенні. КС працює на українському ринку понад 10 років та довела, що такий спосіб інвестування є ефективним. Він дозволяє примножити капітал і реалізувати навіть найсміливіші проєкти.

Інвестиції в Україні