Інвестувати гроші в Україні стало набагато простіше

Всі успішні підприємці знають, що гроші не повинні лежати мертвим вантажем будинку або на банківському рахунку. Вони повинні працювати і приносити додатковий прибуток. Так, якщо у людини з’явилися вільні гроші, їх можна інвестувати. Інвестиції в Україні тільки починають розвиватися. Звичайно, можна покласти гроші в банк під депозит або вкласти їх в сумнівну організацію. Найбільш прибутковим є внесок під заставу нерухомості. В цьому випадку ви отримуєте додатковий дохід і вагомі гарантії.

Куди вкласти гроші

Сьогодні на ринку є безліч компаній, які пропонують інвестування в їх проекти. Досвід показує, що вони ненадійні, працюють за принципом фінансової піраміди, забороненої в усьому світі. Такі організації швидко розпадаються, не приносячи прибутку вкладникам. На жаль, надійні інвестиції доступні не кожному, вимагають великих фінансових вкладень, а інформація про них доступна дуже вузькому колу людей.

Депозити в банках – не поганий варіант. Ви віддаєте гроші в банк під невеликий відсоток річних, він розпоряджається ними на свій розсуд, а потім повертає вам, як тільки закінчився термін договору. Такі інвестиції в Україні також вважаються ненадійними, враховуючи інфляцію, нестабільність фінансового ринку, та й прибули дають небагато.

Банк бере у вас гроші і з них видає кредит під заставу нерухомості. Ставки по кредитуванню встановлює високі, а вам компенсує тільки незначну частину. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує новий підхід – інвестування відбувається відразу в людини, яка шукає гроші під заставу нерухомості в Києві.

Що пропонує КС «ЗаРаЗ»

Інвестування в нашій країні практично неможливо без посередництва банку. Він, в свою чергу, бере велику ціну за свої послуги, практично не надаючи гарантій вкладнику. Творці Кредитної спілки «ЗаРаЗ» вважають це несправедливим, тому розробили абсолютно новий підхід. Він полягає в наступному:

  • якщо людина хоче зробити інвестиції в Україні, він звертається до відділення КС;
  • йому пропонують кілька проектів на вибір під заставу нерухомості в Києві;
  • при бажанні вкладник може зустрітися з позичальником для того, щоб переконатися в його платоспроможності;
  • якщо обидві сторони все влаштовує, укладається договір.

У договорі прописується сума позики, процентна ставка (як правило, вона складає 7-22,5%), термін виплати, заставна нерухомість (в тому числі з попередньою оцінкою її вартості на ринку). Протягом усього співпраці КС «ЗаРаЗ» надає юридичну консультацію обом сторонам, допомагає вирішити спірні питання. У разі невиплати він займається документами по переоформленню нерухомості.

Інвестиції можуть приносити швидкий прибуток. За умовами договору гроші повинні повернутися в протягом 3-24 місяців. Чим довший термін застави, тим більше грошей отримає вкладник.

За грошима найчастіше приходять люди, які шукають кошти для реалізації бізнес-проекту. Інвестиції дозволять реалізувати комусь свою мрію, підтримають малий та середній бізнес, який знаходиться в несприятливих умовах.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пройшов реєстрацію в Нацкомфінпослуг. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи КС №943, подивитися його можна на сайті або у відділенні. КС працює на українському ринку вже кілька років і довів, що такий спосіб інвестування є ефективним. Він дозволяє примножити капітал і реалізувати навіть найсміливіші проекти.