Кредит онлайн в Україні та Києві під заставу
Кредит

СУМА КРЕДИТУ:

до 2 000 000 грн.

СТАВКА:

від 2%

в місяць
в гривні

ТЕРМІН
ПОВЕРНЕННЯ:

1-60 міс

з правом
пролонгації

Кредитування може стати необхідним у найменш очікувану мить. Щоб отримати найбільш вигідні умови, слід приділити увагу пропозиції, яку надає кредитна спілка Зараз. З нашої допомогою ви швидко повернете впевненість у завтрашньому дні

Чому позичальнику слід обрати пропозицію кредитної спілки Зараз?

Кредитна спілка Зараз надає найбільш вигідні умови співпраці кожному клієнтові

Кожна сучасна людина має ціль, для досягнення якої докладає серйозних зусиль кожен день. Ціль багато в чому визначається духовними цінностями людини, а також її матеріальними орієнтирами. Деякі збирають гроші для оплати навчання, в той час як інші використовують частину доходів для покупки нової техніки, меблів або житла. Ефективним способом вкладання коштів є відкриття власного бізнесу. Але повсякденні витрати часто не дозволяють швидко зібрати необхідну суму без відчутного навантаження для сімейного бюджету. З цієї причини кредитна спілка Зараз пропонує своїм клієнтам широкий перелік послуг, завдяки яким останні можуть швидко повернути втрачену фінансову стабільність і наблизитися до цілей, що раніше здавалися такими далекими.

Постійне зростання цін на товари і комунальні послуги змушує багатьох людей шукати відповіді на питання, де швидко отримати гроші. Якщо в сім’ї є накопичення, то вони зазвичай вичерпуються лише за кілька місяців при відсутності стабільних заробітків. З огляду на додаткове навантаження у вигляді іпотеки, кредитів або оплати лікування потреба в додатковому джерелі коштів стає ще більш очевидною. Звертатися за допомогою до друзів або родичів буде не кращим рішенням. Вони не відмовлять, але подібне прохання призведе лише до перекладання власних фінансових проблем на їхні плечі. До того ж неможливість вчасно повернути гроші може стати причиною погіршення відносин.

Чому варто звернутися до кредитної спілки Зараз?

Наша компанія складається тільки зі справжніх професіоналів своєї справи, які відповідально ставляться до своєї роботи. Ми робимо ставку на результат, тому незмінно допомагаємо в досягненні цілей, які ставлять перед собою клієнти. Отримати грошові кошти ви можете в будь- який час доби, залишивши заявку або звернувшись до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Кредитна спілка Київ постійно удосконалює власний сервіс, щоб ви змогли отримати тільки позитивні враження від співпраці. Ми не ставимо перед своїми клієнтами додаткових умов, тому вам не потрібно шукати довідки про підтвердження доходів. Співпраця залишається вигідною навіть при відсутності у позичальника постійної роботи.

Зіткнувшись з непередбаченими обставинами, вирішити які неможливо за допомогою зарплати або наявних накопичень, не втрачайте час даремно. Звертайтеся в нашу компанію і отримаєте вигідні умови для кредитування з можливістю пролонгації. Наші клієнти можуть розраховувати на відстрочку виплат або тимчасове зниження процентної ставки. При необхідності ми можемо розглянути надання інших умов кредитування. Вам буде потрібно мінімум часу, щоб отримати позику без переплат, що відповідає поточним інтересам.

Кредитна спілка Зараз: вигідне партнерство для досягнення цілей

Звернувшись в кредит союз, ви можете бути впевнені в отриманні допомоги і підтримки, яка необхідна кожному в складній ситуації. Ми допоможемо швидко опанувати ситуацію і надамо умови, які виявляться найбільш прийнятними. Ми маємо в своєму розпорядженні достатні фінансові фонди, тому зможемо допомогти клієнту незалежно від складності ситуації. Вкладники та позичальники виступають членами КС Зараз. З цієї причини у них є можливість скористатися привілеями, які забезпечує членство. В першу чергу, це фінансове управління. За кожну виконану операцію відповідає наша кредитна спілка, тому ми завжди працюємо відкрито, чесно і пропонуємо клієнтам тільки зрозумілі умови.

Депозитні вклади

СТАВКА:

до 17%

річних

СРОК ВКЛАДУ:

до 24 міс

з правом
пролонгації

Депозити забезпечені заставою київської нерухомості
Кредит онлайн в Україні та Києві під заставу

Швидко отримати кредит готівкою на вигідних умовах

Оформити швидкий кредит готівкою в Києві буде досить складно, з огляду на сформовану економічну ситуацію. Через закриття десятків банків за минулі роки українці все менше довіряють цим фінансовим установам. Отримати гроші готівкою можна в МФО, але в даному випадку клієнтові потрібно бути готовим зустрітись з досить високими відсотками, які встановлюють такі організації. До того ж отримати бажані послуги можна тільки в тому випадку, якщо ви розраховуєте повернути кошти в найстисліші терміни.

Якщо перераховані варіанти вас не влаштовують, а переплачувати не хочеться, то кредитна спілка Київ стане ідеальним рішенням. Наша компанія не відноситься до категорії банків, метою котрих є отримання доходу. Наша діяльність спрямована на забезпечення партнерства з кожним клієнтом, який стає членом спілки. З цієї причини позичальники і вкладники відчувають турботу і можуть отримати фінансову допомогу в будь-якому зручному вигляді. Тільки так нам вдасться підтримувати високий рівень життя і досягти процвітання в обставинах, що склалися.

Професійний підхід можна відзначити в кожному аспекті. Наші співробітники надають безкоштовну консультацію і допомогу, щоб не обтяжувати партнера додатковими витратами. Ви завжди можете отримати вичерпну інформацію про цікаві послуги. Ми постараємося знайти умови, які виявляться найбільш вигідними для клієнта. Умови кредитування залишаються максимально гнучкими, що дозволяє нам успішно конкурувати на ринку, де представлені державні банки з багатомільярдними капіталами.

Основа роботи нашої компанії полягає в її відкритості. Ми не приховуємо інформацію від клієнта щодо відсотків або строків погашення позики. Наші консультанти нікого не намагаються обдурити, щоб покласти на клієнта додаткову відповідальність. Будь-які питання можна вирішити в онлайн режимі. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, то обов’язково ознайомтеся з відгуками клієнтів, які ті залишають їх на сайті, а після співпраці не забудьте поділитися власними враженнями.

Переваги звернення до кредитної спілки Зараз

Кредитні спілки Чернівці користуються заслуженим попитом серед клієнтів, які бажають повернути впевненість у завтрашньому дні. Наша компанія пройшла офіційну реєстрацію, тому послуги надаються на законних підставах. Ми стабільно працюємо на ринку в різних регіонах країни, тому ви можете звернутися за допомогою і отримати її без зволікань та посередників. Кредитна спілка займається безпосередньою видачею кредитів, використовуючи для цього власний капітал.

Якщо ви вирішили скористатися нашою пропозицією, то зверніть увагу на наступні нюанси:

 • мінімальний відсоток по кредиту – від 2% на місяць;
 • можливість кредитування під заставу нерухомості – до 80% від вартості об’єкта;
 • оформлення договору – без комісії для клієнта;
 • час оформлення – до однієї доби;
 • термін повернення 1-60 місяців;
 • можливість відстрочити виплату – до 30 днів;
 • клієнт може в будь-який момент погасити позику достроково.

Ми добре розуміємо відповідальність перед клієнтами, тому виконуємо свої зобов’язання в повному обсязі. Ви можете переконатися в цьому особисто, якщо вирішите скористатися послугою кредиту під заставу нерухомості або авто.

Чому кредити під заставу такі перспективні?

Сучасній людині часто доводиться стикатися з ситуаціями, коли без великої суми грошей виправити поточний стан справ не вдасться. У цьому випадку кращим вибором стане кредит під заставу, який ви можете отримати в нашій компанії. За роки успішної роботи на ринку фінансових послуг ми розробили умови, які виявляться найбільш перспективними для будь-якого клієнта. Якщо вас зацікавило кредитування під заставу Київ, то для звернення до компанії досить володіти:

 • автомобілем;
 • земельною ділянкою;
 • квартирою або будинком;
 • прикрасами або предметами мистецтва.

Гроші під заставу можуть бути використані для того, щоб придбати квартиру або провести ремонт автомобіля. Нерідко вони направляються для отримання додаткової освіти або проходження лікування, яке постійно відкладалося. Забезпечення стабільного матеріального становища дозволить направити всі свої зусилля для реалізації мети.

Наша кредитна спілка робить все можливе, щоб отримати гроші міг кожен українець. Для звернення до компанії досить дотримати кілька основних вимог. В першу чергу, це ліквідність майна, яка повинна бути високою. Кредит під заставу Київ в цьому випадку забезпеченим, тому при необхідності майно можна буде легко продати на аукціоні, повернувши кошти, які позичальник не має можливості відшкодувати.

Банки також працюють з клієнтами, у яких є нерухомість або автомобілі, які можуть бути використані в якості заставного майна. У той же час вони відмовляться співпрацювати з клієнтами, якщо в якості застави виступають предмети мистецтва або прикраси з дорогоцінних каменів і металів. Земельні ділянки також досить складно використовувати в якості заставного майна при зверненні в банк. Наша кредитна спілка максимально розширює можливості клієнтів для отримання коштів, пропонуючи додаткові форми застави.

Кредит онлайн в Україні та Києві під заставу
Як отримати кредит готівкою без посередників?
Як ми працюємо

Сьогодні отримати кредит в Україні, і зокрема в Києві тим паче в умовах затяжної фінансової кризи досить нелегко, а оформити швидкий кредит готівкою ще складніше, або взагалі неможливо. Громадяни стараються уникати будь-яких фінансових установ, зокрема банків. Для того щоб отримати експрес-позику, миттєвий кредит або швидкі гроші в подальшому доведеться сплачувати величезні процентні ставки. В умовах кризи для більшості людей така пропозиція потребує колосальних витрат.
В інтернеті на даний час можна знайти масу оголошень з приводу отримання швидких кредитів незалежно від місцезнаходження людини. Це можна зробити у будь-якій частині України або Києві, при цьому обіцянки видати готівку моментально під мінімальний відсоток багатьох насторожують.
Між тим, не кожному відомо, що оформити швидкий кредит в Києві можна в Кредитній спілці «ЗаРаЗ». Наша кредитна спілка – це не банк з величезними грошовими активами, основною метою якого є отримання прибутку. У своїй діяльності ми, перш за все, керуємося принципами партнерства і союзництва, ставимося до клієнта з довірою і турботою, при цьому готові допомогти кожному, хто звернувся до нас. Для нас клієнт – це не боржник, ми розцінюємо його як парнера, який отримує від нас фінансову підтримку, і в свою чергу допомагає нам досягти більш високого рівня і процвітання.

Дивіться як працює наша схема кредитування!
Кредит онлайн в Україні та Києві під заставу

Отримати кредит в Києві на вигідних умовах реально!

Залишитися задоволеним співпрацею з фінансовою організацією не складно, якщо поставитися до пошуку кредитодавця уважніше. Варто заздалегідь уточнити процентну ставку по кредиту, так як навіть в найбільших банках вона може серйозно відрізнятися. Якщо вибрати кредит під заставу, то клієнту запропонують більш вигідні умови для отримання грошей. Такі кредити можна порівняти з іпотекою по їх привабливості для клієнта, так як переплата буде мінімальною, а термін кредитування максимальним.

Якщо вам терміново знадобився займ, то саме час дізнатися більше про кредитні спілки. Наша організація невпинно вдосконалює умови співпраці, якими можуть скористатися всі бажаючі. Наші фахівці враховують матеріальне становище клієнта, щоб запропонувати мінімальну процентну ставку відповідно до цілей кредитування. Отримати кредит під заставу можна прямо з власної квартири. Наш сервіс є найбільш безпечним, тому його можна сміливо використовувати для придбання квартири, вкладання в землю або бізнес. Маючи в якості застави будинок або автомобіль, ви можете бути впевнені в прийнятті швидкого рішення по вашому запиту.

Перед зверненням до кредитної спілки обов’язково переконайтеся в наявності необхідних документів і дотриманні умов співпраці. Наша компанія надає послуги тільки повнолітнім співгромадянам. Верхня межа вікової категорії наших клієнтів складає до 60 років. Отримати гроші можна по паспорту і документах, які підтверджують право власності на землю, квартиру, будинок або автомобіль. При необхідності можуть знадобитися додаткові папери, наприклад, фото заставного майна.

Перед зверненням в банк або фінансову організацію зверніть увагу на терміни надання позики. Багато компаній надають кредит під заставу Київ тільки після тривалого розгляду заявки. Якщо мова йде про банки, то в них обов’язково відбувається звірка даних про клієнта і його кредитної історії. Якщо у клієнта виявляться незачинені кредити або випадки прострочення, то отримати кошти навряд чи вдасться. Кредитні спілки в цьому випадку стануть єдиним вигідним способом отримати гроші прямо зараз.

Як отримати кредит і залишитися задоволеним?

Чимало компаній сьогодні займається наданням нецільових кредитів під заставу. Гроші також можуть бути отримані для вирішення конкретного завдання. Якщо ви вирішили оформити кредит без звітування за витратами, то сума, яку надасть банк, буде значно менше. При зверненні за кредитуванням на конкретну мету ймовірність пройти перевірку і отримати позитивну відповідь від менеджера банку буде вище.

Немає великої різниці в тому, які цілі ви ставите перед собою, звертаючись за фінансовою допомогою. Кредит під заставу Київ не створить проблем до того моменту, поки клієнт може виплачувати борг за позикою. Якщо ж у позичальника немає можливості погасити заборгованість, то йому потрібно готуватися до втрати нерухомості або автомобіля, який був заставним майном. Коли мова йде про невелику заборгованість, то кредитні спілки зазвичай використовують більш м’які способи впливу на платника. Наприклад, щодо клієнта може бути застосований штраф. Найжорсткіші заходи використовують тільки стосовно до позичальників, які цілеспрямовано уникають виконання зобов’язань. В такому випадку одним з варіантів виходу з ситуації може стати кримінальна відповідальність.

Кредит під заставу Київ також може припускати наявність додаткових умов. З ними слід ознайомитися перед тим, як підписати документи. Якщо у позичальника не буде можливості виконати ці зобов’язання, то його чекають неприємні наслідки. З цієї причини в процесі читання документів обов’язково уточнюйте у юриста компанії всі нюанси, значення яких залишилося неочевидним для вас. Тільки в цьому випадку можна уникнути неприємних ситуацій, викликаних банальним нерозумінням взятих зобов’язань.

Як показує практика, отримати кредит під заставу Київ легко, якщо звернутися до професіоналів. Серйозно полегшить досягнення цілей наявність майна, яке можна використовувати в якості застави. В цьому випадку кредитна організація знижує власні ризики і може запропонувати клієнту більш вигідні умови. Якщо майно відрізняється високою ліквідністю, то кредит під заставу можна отримати за найпривабливішими ставками. Ми завжди раді надати вам умови, які зроблять співпрацю ще більш вигідною. Кредит під заставу Київ буде надано в лічені години при наявності мінімального пакету документів.

Кредит онлайн в Україні та Києві під заставу
Кредитною спілкою тимчасово не надються послуги на: ведення фермерських господарств та ведення особистих селянських господарств.

(044)525-54-27

(0800)755-427 (дзвінок безкоштовний)

з 09-00 до 17-00 | Пн-Пт

03039, м. Київ. вул. Віктора Забіли, буд. 5, офіс 122