Кредит готівкою без довідки про доходи в Києві

СУМА КРЕДИТУ:

до 1000 000 грн.

СТАВКА:

від 2%

в місяць
в гривні

ТЕРМІН
ПОВЕРНЕННЯ:

3-36 міс

з правом
пролонгації

Безперечно, що у кожної людини є своя мрія чи заповітне бажання, яке не завжди може бути пов’язане з духовними цінностями. Навпаки для багатьох — це матеріальні речі або реальні предмети. Комусь давно хочеться купити те, про що він мріяв, дехто бажає поліпшити житлові умови, поїхати в далеку екзотичну країну, відкрити власну справу або отримати нові знання.
Для здійснення нематеріальної мрії достатньо бажання людини, а от реальні бажання і потреби можуть бути пов’язані з наявністю грошей, котрих не завжди вистачає. У зв’язку з цим у людини виникає резонне питання — де можна швидко взяти гроші? Адже у багатьох таких заощаджень зазвичай немає, накопичити потрібну суму досить швидко не виходить, у надійних та вірних друзів також не завжди може бути нагода для надання позики. Залишається ще одна можливість, щоб досягти своєї мети — взяти кредит.

Іпотека, застава, кредит, процентна ставка — ці слова напевно знайомі кожному. Вони міцно увійшли в наше життя. Але для деяких людей навіть кредит – це недосяжна мрія. Багато хто боїться обману, дехто вже розчарувався в цій справі. А є й такі люди, які охоче скористаются грошовою позикою, але їх лякає необхідність величезної кількості довідок і документів, тяганина в оформленні кредиту, невигідні умови або високий відсоток. Не секрет, що останнім часом багато хто отримує заработню плату в конверті, а в банку вимагають довідку про доходи. Тому отримати швидкі гроші, взяти кредит готівкою або терміново оформити споживчий кредит в такому випадку не вийде. Тоді починаються пошуки банку або кредитної установи, яка може надати кредит швидко і вигідно, легко і надійно, без застави та прихованих відсотків.

Депозитні вклади

СТАВКА:

до 19,5%

річних

СРОК ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

Депозити забезпечені залогом київської нерухомості

Кредитна спілка «ЗаРаЗ»

У нас можна швидко оформити і отримати кредит готівкою для будь-якої мети, кредит під заставу нерухомості або автомобіля, взяти гроші в кредит без довідки про доходи. Ми пропонуємо вигідні умови за споживчими кредитами, видаємо позики без застави та поруки. Отримати грошові кошти завдяки кредитній спілці «ЗаРаЗ» можна без надання документів, що підтверджують доходи, і навіть у тому випадку, коли немає офіційного працевлаштування або постійної роботи.
Якщо у позичальника виникли фінансові труднощі або непередбачені обставини, то ми розглянемо питання про пролонгацію договору, надамо відстрочку у виплатах або поспияємо тимчасовому зниженню процентної ставки, запропонуємо інші умови кредитування. Ми допоможемо знайти оптимальне вирішення проблеми на умовах клієнта, а не на догоду своїм інтересам.

Наші клієнти – це наші фінансові партнери

Кожний наш клієнт в першу чергу – це партнер Кредитного союза. Адже, насамперед ми пропонуємо моральну допомогу і підтримку, а потім надаємо фінансові послуги. Ми чітко контролюємо чисельні межі наших клієнтів і власні фінансові сили і засоби, розраховуємо грошові можливості, дотримуємося встановлених правил. Це дозволяє нам розвиватися і підвищувати свій професійний рівень. Всі наші вкладники і позичальники, є членами КС «ЗаРаЗ», тому вони можуть користуватися всіма привілеями і бонусами цього членства, а також отримувати доступ до фінансового управління. За кожну дію чи проведену операцію ми несемо відповідальність, тому намагаємося працювати чесно та відкрито, бути зрозумілими і доступними кожному.

Як отримати кредит готівкою без посередників?
Як ми працюємо

Сьогодні отримати кредит в Україні, і зокрема в Києві тим паче в умовах затяжної фінансової кризи досить нелегко, а оформити швидкий кредит готівкою ще складніше, або взагалі неможливо. Громадяни стараються уникати будь-яких фінансових установ, зокрема банків. Для того щоб отримати експрес-позику, миттєвий кредит або швидкі гроші в подальшому доведеться сплачувати величезні процентні ставки. В умовах кризи для більшості людей така пропозиція потребує колосальних витрат.
В інтернеті на даний час можна знайти масу оголошень з приводу отримання швидких кредитів незалежно від місцезнаходження людини. Це можна зробити у будь-якій частині України або Києві, при цьому обіцянки видати готівку моментально під мінімальний відсоток багатьох насторожують.
Між тим, не кожному відомо, що оформити швидкий кредит в Києві можна в Кредитній спілці «ЗаРаЗ». Наша кредитна спілка – це не банк з величезними грошовими активами, основною метою якого є отримання прибутку. У своїй діяльності ми, перш за все, керуємося принципами партнерства і союзництва, ставимося до клієнта з довірою і турботою, при цьому готові допомогти кожному, хто звернувся до нас. Для нас клієнт – це не боржник, ми розцінюємо його як парнера, який отримує від нас фінансову підтримку, і в свою чергу допомагає нам досягти більш високого рівня і процвітання.

Дивіться як працює наша схема кредитування!
Кредитна спілка “ЗАРАЗ” – працюємо стабільно!

Завжди готові вам допомогти!

Наші співробітники нададуть вам безкоштовну допомогу, проконсультують з будь-яких фінансових та юридичних питань, запропонують кращі умови, які будуть підходити саме вам або виявляться найбільш вигідними. Персональний підхід до кожного клієнта, гнучкі умови кредитування, лояльність і чесність, а також професіоналізм у роботі, дозволяють нам конкурувати з іншими фінансовими установами.

Ми не приховуємо від клієнтів інформацію, не намагаємося обдурити або ввести в оману наших вкладників. Всі питання щодо діяльності Кредитної Спілки «ЗаРаЗ», відгуки наших вдячних членів доступні кожному в режимі онлайн на нашому сайті. Будь-яку цікаву інформацію щодо кредитних продуктів, фінансових пропозицій, процентних ставок і умов кредитування завжди можна дізнатися в офісі компанії.

Наші співробітники із задоволенням поділяться з вами можливостями швидкого кредитування, моментально запропонують найбільш вигідні пропозиції, нададуть можливість самостійного вибору.

Усвідомлення того, що ми можемо наблизити людину до його мрії і допомогти в її здійсненні, робить нас краще. Це вселяє впевненість в нас у тому, що ми на правильному напрямку. Адже фінансовий статок та добробут — це спільна наша мета.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Ми офіційно зареєстрована фінансова компанія і стабільно працюємо на ринку. Ми не є посередниками. Ми видаємо кредит безпосередньо – власними коштами.

 • Від 2% в місяць – у нас найнижчий відсоток по небанківському кредитуванню.

 • Ви отримуєте до 80% від вартості застави нерухомості.

 • Оформлення: без комісії.

 • Термін оформлення: 1 день

 • Термін повернення: від 3-х до 36-ти місяців, з правом пролонгації

 • Можливість відстрочки платежу: до 30 днів

 • Відсутність довідок про доходи та про ваші поточні кредитні історії.

 • Видаємо кредити в гривнях без прив’язки до долару.

 • Не перешкоджаємо достроковому погашенню вами боргу.

КС «ЗаРаЗ» — даруємо впевненість в кожному дні!

(044)525-54-27

(0800)755-427(дзвінок безкоштовний)

з 9-00 до 18-00 | Пн-Пт.

03039, м. Київ. вул. Віктора Забіли, буд. 5, офіс 122

Гроші під заставу

Кредитування під заставу

У будь-якого сучасного людини можуть виникнути ситуації, коли кошти потрібні терміново. У цій ситуації у нас може бути кілька рішень. Можна попросити допомоги у друзів. Але подібне рішення лише вкаже на те, що ви не можете правильно розпоряджатися своїми грошима. Також можна звернутися до родичів, але в цьому випадку ви вкажете їм на наявність фінансових труднощів. З цієї причини кредит під заставу залишається максимально популярним в нашій країні. Даною послугою щодня користуються тисячі громадян. Кредит під заставу Київ залишається улюбленим способом кредитування. Він дозволяє забезпечити всіх бажаючих необхідною сумою коштів в найкоротші терміни. У той же час гроші під заставу може взяти тільки людина, яка має рухоме або нерухоме майно. Для видачі коштів вам необхідно володіти:

 • Квартирою;
 • Автомобілем;
 • Предметами мистецтва або прикрасами.

Чудовий варіант

Сучасним громадянам добре відомо, наскільки кредитування відіграє важливу роль для забезпечення успішності. Гроші під заставу можуть знадобитися для придбання квартири, в процесі покупки авто або для того, щоб здобути освіту. Потрібно лише звернутися в компанію, яка готова вам допомогти в матеріальному плані для реалізації певної мети. Швидкий кредит під заставу залишається найкращим рішенням для молодих людей, які тільки починають доросле життя.

Отримати кошти може будь-який громадянин. Йому лише потрібно відповідати кільком вимогам. Кредит під заставу Київ видають в тому випадку, якщо у заставного майна висока ліквідність. Це означає, що надане майно повинно бути в разі потреби швидко продано для відшкодування боргу. Зазвичай банківські організації з полюванням пропонують гроші під заставу. Але варто врахувати, що зазвичай фінансові організації вважають за краще мати справу з нерухомістю або транспортними засобами. Якщо ж ви вирішили взяти кредит під заставу коштовностей або предметів мистецтва, то подібні послуги вам будуть готові запропонувати далеко не всі банки. Причиною тому є складнощі, які можуть виникнути з реалізацією унікальних прикрас в разі неплатоспроможності клієнта.

Варто заздалегідь дізнатися, яку процентну ставку вам можуть запропонувати в різних фінансових установах. Кредит під заставу Київ буде найбільш вигідним, якщо в якості майна буде представлена ​​нерухомість. У цьому випадку процентна ставка буде мінімальною. Фактично кредит в цьому випадку буде являти собою іпотеку, навіть якщо суму ви плануєте використовувати для цілей, відмінних від придбання житла. Часто підприємцями використовуються гроші під заставу саме за цією формулою, адже з отриманням цільового кредиту для розвитку компанії можуть виникнути різні складнощі. До того ж процентна ставка в цьому випадку буде вище, ніж передбачає кредит під заставу.

Кредит під заставу

Особливості пропозиції

Якщо вам потрібен кредит під заставу Київ, то досить звернутися до фахівців, які зможуть запропонувати для вас максимально вигідні умови. Потрібно пам’ятати, що безоплатно вам ніхто не запропонує велику суму грошей. Зважаючи на це гроші під заставу залишаються найкращим рішенням для людини, який бажає зробити дорогу покупку або відкрити власну справу. Якщо у вас є квартира або будинок, то з отриманням великої суми грошей проблем не виникне.

Кредит під заставу передбачає збір необхідної документації. До того ж гроші може отримати тільки повнолітній громадянин. Верхня межа вікової категорії, яка може отримати кредит під заставу Київ, зазвичай знаходиться на рівні 60 років. Отримати кошти можна завдяки паспорту та документації, яка підтверджує ваше право на володіння майном. Додатковими документами можуть виступати довідки про доходи або фотографії вашої нерухомості, автомобіля. Ви можете отримати гроші під заставу не тільки в банку, але і в сторонньої компанії. В цьому випадку кошти будуть отримані максимально швидко. Вам лише потрібно оцінити пропозиції установ, які пропонують кредит під заставу всім бажаючим.

Термін отримання суми також може відігравати важливу роль. Не варто забувати, що багато сучасних фінансові установи готові видати кредит під заставу Київ тільки після тривалого розгляду пропозиції. Проте, спеціалізовані компанії не зажадають від вас багато часу. В цьому випадку ви отримаєте гроші під заставу в той самий день, коли звернулися за ними. Подібний режим роботи дуже зручний, якщо ви потребуєте в отриманні коштів прямо зараз.

Експерти, які служать в банках, не так лояльні в плані ліміту суми кредитування. Коли договір буде складений і підписаний, ви зможете отримати кредит під заставу готівкою або на рахунок.

Кредит під заставу Київ

Що потрібно для отримання кредиту?

Сьогодні кредитуванням займаються численні компанії. Ви можете взяти кредит під заставу Київ під нецільове використання коштів або для досягнення певної мети. Якщо оформити позику без звітності про розтрати, то сума буде менше. Тому гроші під заставу зазвичай беруть для досягнення певних цілей. У цьому випадку ваші шанси на отримання великої суми будуть вищими, а процентна ставка максимально низькою. Сьогодні кредит під заставу також пропонують компанії, які спеціалізуються на мікропозик. Їх пропозиція зазвичай відрізняється високою процентною ставкою, так як на відміну від банків вони стикаються з більш високими ризиками.

Не має особливого значення, для яких цілей ви будете використовувати кредит під заставу Київ. Поки ви виплачуєте кредит, можна ні про що не хвилюватися. Але в разі зі злісними неплатниками результат завжди один – конфіскація нерухомості або авто. Якщо прострочено всього кілька платежів, то компанія, яка видала гроші під заставу, може скористатися більш м’якими заходами. В цьому випадку вам доведеться зіткнутися з пенями і штрафами. Але коли людина навмисно ухиляється від взятих на себе зобов’язань, йому може загрожувати навіть кримінальна відповідальність. Також кредит під заставу може припускати ряд додаткових умов, невиконання яких може призвести до штрафів і високими відсотками. З цієї причини отримуючи кредит під заставу Київ, слід уважно ознайомитися зі змістом документів, які вам пропонують на підпис. Якщо кошти будуть отримані для будівництва будинку, то фінансові компанії часто вимагають звіт про витрати.

Таким чином, гроші під заставу отримати досить легко. Але для проведення даної процедури вам необхідно володіти заставним майном, що є найголовнішим вимогою. Цей захід практично не пов’язане з ризиками. Кредит під заставу дозволяє швидко отримати необхідну суму всім, хто володіє ліквідним майном. Подібне кредитування відрізняється найпривабливішими процентними ставками. Якщо ви бажаєте отримати вигідні умови кредитування, то достатньо скористатися допомогою компанії, яка допомагає своїм клієнтам багато років. Кредит під заставу Київ в цьому випадку стане максимально доступним для вас. Все, що потрібно зробити, це надати мінімальний пакет документів і дочекатися дозволу на отримання коштів.