Депозити

СТАВКА:

до 17%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 24 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці15%
6 місяців 11%10%
9 місяців12%11%
13 місяців15% *13.5%14.5%
18 місяців16%
24 місяців17%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %
6 місяців3%
13 місяців5%
Депозити
ЗАБЕЗПЕЧЕНЕ ІПОТЕКОЮ

Депозити використовуються для кредитування під заставу столичної нерухомості.
І тільки іпотека може надійно захистити вклади від будь-яких коливань і криз.
Вартість нерухомості в заставі перевищує більш ніж в 2 рази від вартості вкладів.

Депозити

Як заробляти на депозитах?

Депозити є зручним фінансовим інструментом, завдяки якому кожен клієнт може заробляти на вкладах. Водночас банківські вклади сьогодні дуже різноманітні, тому при виборі оптимального варіанту необхідно уважно вивчити всі переваги. Цікавою пропозицією може стати депозит із можливістю поповнення. Досвідченим вкладникам властиво обирати пропозиції банків, де передбачено високу відсоткову ставку. Після цього вони кладуть на рахунок порівняно невелику суму, «застовпивши» за собою депозит. Далі рахунок можна поповнювати будь-якої миті, якщо під рукою є вільні гроші.

Цей варіант ідеально підходить для тих клієнтів, хто має достатньо часу, щоб шукати цікаві варіанти та розрахувати депозит. Замість того, щоб відкрити один великий депозит, можна взяти кілька з можливістю подальшого поповнення. Наскільки результативною є така стратегія? Вона застосовується для того, щоб отримати банківські вклади у банках, які останнім часом знижують свої ставки. Відкривати такі депозити в Україні можна як в одному фінансовому закладі, так і кількох.

Стратегії вкладів на депозитах

Сьогодні вигідний депозит можна зустріти не так часто, тому ця стратегія спрацьовує далеко не завжди. Банки рідко пропонують зручні депозити із продовженням. До того ж ставки за ними стають не такими апетитними, як у випадку з недоторканним депозитом. Навіть у разі, коли банк дозволяє поповнювати вклади, і навіть пропонує депозит відсотки, він зазвичай встановлює обмеження у сумі максимального поповнення. У середньому вона не перевищує 50 тисяч гривень щомісяця. Ряд банків взагалі відмовилися від надання можливості поповнювати свій рахунок клієнтам.

Величезною перевагою даного варіанта є те, що користувач матиме мінімум клопоту, щоб відкрити депозит. Кредитна спілка дозволить отримувати стабільний пасивний дохід, а для його збільшення достатньо періодично поповнювати власний рахунок. Одночасно депозити в Україні постійно змінюються, тому зупинятися лише на цій стратегії буде не найкращим рішенням.

Кредитні спілки високо цінують довіру клієнтів, тому пропонують своїм користувачам цікаві варіанти для депозитів. Сума і термін депозиту можуть проводити ті привілеї, які у результаті отримає клієнт. Якщо банківські депозити відкриті на тривалий термін і з великою сумою, банк може запропонувати:

  • підвищену відсоткову ставку;
  • преміальну картку;
  • персональний сервіс.

Тривала співпраця також приносить більш високу процентну ставку. Якщо депозит буде продовжено після завершення договору, це також стане плюсом для клієнта. Навіть збільшення ставки на 0,5 відсотків у сучасних умовах фінансового ринку виглядає вельми привабливою пропозицією.

Постійна співпраця з Кредитною спілкою забезпечує клієнтів вигідним підґрунтям для того, щоб вести переговори про більш перспективні умови. Водночас гроші на депозит в Україні можна отримати не тільки в банківських установах. Достатньо вибрати фінансову компанію, яка завжди готова запропонувати вигідні умови для своїх клієнтів. Наші консультанти мають багаторічний досвід роботи, тому зможуть врахувати ваші особисті побажання та надати депозит, який повністю їм відповідає. Всю необхідну інформацію ви можете знайти на нашому сайті.

Депозити

* Основна сума депозиту прив’язана до курсу долара США.

Депозити