Зберігаються в нерухомості

СТАВКА:

до 22,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

3-24 міс

з правом
пролонгації

 • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
 • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
 • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

 • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці7%
6 місяців 11%
9 місяців15%11%13%
13 місяців21% *15%19%
18 місяців22,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
9 місяців10%
13 місяців12%10%
18 місяців14%
ЗАБЕЗПЕЧЕНЕ ІПОТЕКОЮ

Депозити використовуються для кредитування під заставу столичної нерухомості.
І тільки іпотека може надійно захистити вклади від будь-яких коливань і криз.
Вартість нерухомості в заставі перевищує більш ніж в 2 рази від вартості вкладів.

Вигідні вклади

Існує багато методів вкладення накопичень. Кожен інвестор шукає найпривабливіші умови для вкладення коштів. Важливо, щоб вкладник був спокійний за долю своїх грошей і відчував впевненість в завтрашньому дні. Найкомфортнішим і безпечним методом вкладення є відкриття вкладу. Депозитні вклади інтенсивно застосовуються у всіх країнах світу. Багато вітчизняних банківські структури можуть запропонувати вигідний вклад під великий відсоток. Щоб знайти оптимальний варіант, фінансисти рекомендують вкладникам вивчити умови в кожному конкретному банку і сферу його діяльності.

Вклади бувають:

 1. термінові;
 2. умовні;
 3. до вимоги.

Строкові вклади – депозит на короткий період часу.

Умовні – як правило, використовуються юридичними особами. Внесок на певних умовах.

На вимогу – депозит з можливістю в будь-який час зняти гроші.

При оформленні уважно вивчайте всі тонкощі і нюанси договору. Не поспішайте, якщо виникають питання щодо якихось пунктів, запитуйте у фінансового експерта компанії.

Як відкрити депозит?

Інвестиції забезпечують збереження коштів, і збільшення доходу за конкретний проміжок часу. Щоб інвестиції приносили прибуток, потрібно грамотно оформити депозит. Для початку вивчіть пропозиції різних компаній і банків, щоб вибрати найвигідніший варіант. Після чого визначитеся з сумою, яку готові вкласти.

Щоб не розчаруватися в результаті, а також в очікуваній сумі за відсотками, заздалегідь підрахуйте суму депозиту і його прибутковість. В інвестиційній компанії задавайте уточнюючі питання по нараховується відсоткам і можливості капіталізації.

Крім того, необхідні вам дані можна знайти на офіційних сайтах банків і фінансових компаніях, а також у філіях і відділеннях. У кожної компанії свої вимоги до інвесторів і умови укладення договору. Однак, в будь-якому випадку при укладанні угоди вам буде потрібно паспорт з відміткою про реєстрацію, а також персональний номер платника податків. Саме висновок договору відбувається в операційних відділах фінансових установ. Договір оформляється в письмовому вигляді в двох примірниках. У деяких фінансових компаніях є відділи для фізичних і юридичних осіб.

Проте, інфляцію важко спрогнозувати, це потрібно враховувати при відкритті депозиту. По крайней мере, інвестиції в депозитні вклади – це вигідніше, ніж тримати накопичення, скажімо, в сейфі у себе вдома. Там вони вже тим більше втратять свою купівельну цінність.

Що потрібно враховувати при оформленні вкладу

Перед тим, як зробити внесок, інвестор повинен отримати відповіді на питання щодо умов вкладу:

 • Депозитний термін вкладу.
 • Процентна ставка за вкладом.
 • Щомісячні виплати відсотків або оплата в кінці терміну?
 • Чи можна зняти частину грошей за умови збереження нарахованих відсотків?
 • Чи можна поповнити депозит?
 • Яка буде процентна ставка, якщо вкладник буде потрібно дострокове повернення вкладу?

Крім того, при оформленні депозиту слід обов’язково враховувати рівень інфляції. Через подорожчання споживчого кошика, не всі депозитні вклади представляють собою вигідні інвестиції. Іноді ситуація розвивається так, що в кінці депозитного періоду, сума в результаті знецінення грошей зменшить свою купівельну спроможність. Це означає, що за ті ж гроші, можна купити менше товарів, ніж раніше. Якщо депозитна ставка в рік – 5%, інфляція – 8%, то інвестор подарує банку 3% просто за те, що зберігав кошти на рахунку. Тому не відкривайте внесок, якщо ставка нижче рівня очікуваної інфляції. Також не варто довіряти фінансової організації, яка не пропонує вкладникам депозитні програми з вигідними ставками, оскільки її завдання збільшувати довірені кошти.

Щодо нарахування процентних ставок

У різних інвестиційних програм розрізняються процентні ставки. При цьому вибирати внесок виключно на номінальній підставі відсоткової ставки – нераціонально. Враховуйте схему і умови нарахування коштів. Наприклад, нарахувати відсотки компанія може раз на місяць або в кінці депозитного періоду. Крім іншого, якщо нарахування щомісячне, то відсотки можуть приєднуватися до загальної суми або капіталізувати себе. Так збільшиться базова сума на майбутній місяць і станеться нарахування відсотків на відсотки. Для порівняння вкладів розрахуйте кінцеві суми, які компанія вам поверне по закінченню терміну, і тільки після цього займайтеся порівнянням.

Ще думаєте де відкрити вклад?

Сьогодні найбільш вигідним видом інвестицій є банківські депозити. Однак не всі фінансові установи готові гарантувати безпеку вкладень. Плюс до всього, доведеться витратити час, щоб знайти найбільш вигідний відсоток по вкладах. Але навіть після того, як ви знайдете найвигідніші ставки за вкладами, немає ніяких гарантій, що банківська структура не закриється разом з грошима вкладників. Жодна установа не застрахована від банкрутства. Перш, ніж вирішити, де відкрити вклад, потрібно зрозуміти, що для банківських вкладів не самі зручні та вигідні умови для клієнтів. Наприклад, щодо виплат є деякі ліміти щодо часу і нарахувань по процентній ставці.

Переваги депозитів

Правильне капіталовкладення забезпечить Вас солідним прибутком, а також дозволить зберегти свої заощадження в цілковитій безпеці. Депозити фіз. осіб Київ продовжують користуватися високою популярністю. Серед держав СНД такі інвестиційні інструменти залишаються найбільш поширеними. Фактично у кожного пенсіонера є депозити фіз. осіб в Києві. По всій видимості, в цьому випадку ми бачимо звичку, яка тягнеться ще з радянських часів, коли депозити фіз. осіб залишалися єдиною можливою інвестицією.

Вигідний депозит для фізичних осіб

Деякі відкривають рахунок для заощаджень на нове житло, користуючись строковими вкладами. Люди, які недавно позбулися акцій, також відкривають депозит фіз. осіб в Києві, щоб отримати можливість заробітку в кризовий період. Якщо людина володіє орендної нерухомості, то частина коштів, які він має намір використовувати для ремонту об’єкта, можна розмістити в банку. Безсумнівно, депозит фіз. осіб не буде зайвим, адже він забезпечить будь-яку людину певним стабільним доходом. Поки для своїх коштів ви не вибрали більш відповідного застосування, слід дозволити їм самим працювати на вас.

Кожна людина має індивідуальний достаток, але у більшості громадян є можливості для інвестування. І вигідні депозити в цьому випадку підходять як не можна краще. Відсотки дозволяють збільшувати капітал. Якщо ж сума коштів в банку досить велика, людина отримує можливість забезпечити для себе солідну щорічний прибуток. В цьому випадку вигідний депозит для фізичних осіб дозволяє людині піти з роботи і жити на відсотки. Що ж такого привабливого у внесках, чому вони пропонуються кожним банком?

Якщо порівняти вигідний депозит для фізичних осіб з іншими варіантами, можна легко помітити ряд переваг, якими володіють подібні пропозиції. Для початку варто відзначити доступність цього інструменту. Сьогодні депозит фіз. осіб залишається найбільш простим засобом для інвестування грошей. Якщо ви бажаєте створити внесок, досить відвідати відповідний фінансова установа разом з сумою, яку хочете покласти на депозит фіз. осіб в Києві. Також вам буде потрібен паспорт і податковий номер. Банківськими службовцями буде забезпечена швидка процедура реєстрації, яка займе у вас не більше 10 хвилин. Наявність спеціальних знань для людини, який вирішив відкрити депозит фіз. осіб Київ, не є обов’язковим.

Ви можете відкрити депозити фіз осіб Київ на короткий період часу. Сьогодні рахунок може бути відкритий навіть на один місяць. Якщо вклад до запитання, то він і зовсім буде позбавлений мінімальних термінів. Отримання прибутку може бути забезпечено навіть при депозиті на кілька днів.

Вам не потрібно проходити курси або займатися вивченням спеціальної літератури. Банківські депозити фіз осіб в Києві можуть використовувати всі:

 • Робочі;

 • Офісні співробітники;
 • Люди різних професій.

Щоб відкрити рахунок, ви можете використовувати будь-яку суму. Вам не потрібно витрачати роки для того, щоб зібрати пристойну суму коштів, якщо вам потрібні депозити фіз осіб. Сьогодні вклад у банку можна відкрити навіть з 25 доларами в кишені. Такі невеликі заощадження важко інвестувати інакше. Якщо врахувати, що сьогодні більшість людей не мають середні доходи, то і для отримання дивідендів вони використовують саме банки.

Депозити фіз. осіб

Ви можете відкрити депозити фіз осіб Київ на короткий період часу. Сьогодні рахунок може бути відкритий навіть на один місяць. Якщо вклад до запитання, то він і зовсім буде позбавлений мінімальних термінів. Отримання прибутку може бути забезпечено навіть при депозиті на кілька днів.

Вигідний депозит для фізичних осіб завжди залишається ліквідним. Рахунок можна закрити в будь-який момент, якщо вам терміново потрібні були кошти. Якщо ви вирішили придбати нову техніку або меблі, просто відвідайте банк для переривання вкладу. Є ймовірність того, що в цьому випадку депозит фіз осіб не принесе вам бажаної суми відсотків, але ви зможете швидко отримати свої гроші назад. У разі, якщо сума була великою, для закриття рахунку може знадобитися кілька днів.

Повернення при будь-якій ситуації

Банк завжди повертає вигідний депозит для фізичних осіб. Ви отримаєте тверді гарантії виплат. Неповернення коштів може бути тільки в ситуації, коли банк стає банкрутом. Але навіть в подібній ситуації ваші вклади гарантуються державою, тому вона відшкодує вам всю суму накопичень. Напевно, тому депозит фіз осіб в Києві залишається таким популярним в цей непростий час. Вклади відрізняються від інвестування в нерухомість тим, що в результаті операцій ви завжди зможе повернути всі вкладені кошти. А фондовий ринок або нерухомість можуть привести до втрати навіть всіх ваших коштів.

Потрібно пам’ятати, що вигідний депозит для фізичних осіб дозволяє вам завжди бути впевненим в завтрашньому дні. Ситуацію, яка була в 90-х роках, сьогодні важко собі навіть уявити. Але ви завжди маєте можливість диверсифікувати свої активи. Не забувайте про те, що на фінансовому ринку сьогодні представлено безліч різних установ, які пропонують клієнтам свої послуги. Ви можете вибрати найбільш оптимальні умови для того, щоб відкрити рахунок. Зрозумілий метод нарахування відсотків дозволить прорахувати прибутку наперед і зупиниться на найвигіднішому для вас варіанті. Якщо вам потрібен вигідний депозит для фізичних осіб, сміливо звертайтеся в нашу компанію. За довгі роки роботи в даній сфері ми встигли виробити найзручніші методи.

На сайті ви знайдете точну інформацію про те, які переваги для вас відкривають депозити. На будь-які питання можуть відповісти кваліфіковані співробітники. Тільки наша компанія зможе забезпечити для вас можливість отримання великих відсотків при 100-відсоткових гарантій безпеки накопичень. Завдяки депозиту ви зможете забезпечити для себе безбідне майбутнє, а гроші можуть бути зняті в будь-який момент без будь-яких проблем.

Вигідні депозити можуть бути використані для зберігання будь-яких сум на будь-який період часу. Якщо у вас з’явилися на відрядження, і ви бажаєте залишити їх для літнього відпочинку, то просто відкрийте рахунок в банку.

Депозити

Депозити. Ситуація в нашій країні така, що національна валюта досить швидко знецінюється. Зберігати великі суми грошей вдома під матрацом стало не тільки небезпечно, але і не вигідно. Уже через рік ви можете втратити майже тридцять відсотків їх вартості.

Ми пропонуємо відкрити депозит, відсотки від якого покриють всі втрати від інфляції і принесе вам чималий дохід. Наша компанія представляє собою сучасна фінансова підприємство з бездоганною репутацією. Ми прекрасно розуміємо, що є не єдиними, хто надає такі послуги. Саме тому пропонуємо своїм клієнтам кращі умови співробітництва.

Вклади, за які не потрібно переживати. Наша компанія є офіційною організацією, яка веде свою діяльність на території України згідно з усіма законодавчими нормами. Це означає, що всі депозити клієнтів охороняються державою.

Ще одним показником нашої надійності можна вважати постійно зростаючу кількість клієнтів, які хочуть довірити свої депозити саме нам. Ми маємо великий досвід роботи в даній сфері. За весь час існування кредитної спілки у вкладників ніколи не виникало сумнівів в нашій репутації.

На відміну від багатьох організацій даного сегмента, ми не є посередниками між банком і клієнтами. Це означає, що наша компанія несе повну відповідальність перед своїми клієнтами.

Депозит у гривні

Депозиты

Вигідні умови співпраці. Всі люди перед тим, як віднести вклади в будь-яке фінансове заклад, зобов’язані провести аналіз ринку. Ми прекрасно розуміємо ваші сумніви, оскільки кредитні спілки – це досить нове явище на ринку нашої країни. Ми вигідно відрізняємося від конкурентів тим, що:

 • Можемо запропонувати більш вигідні ставки по депозитах. Ми прекрасно розуміємо, що відсоток інфляції зростає з кожним днем. Саме тому наші клієнти можуть розраховувати на високий рівень доходу.
 • У нас ви знайдете гнучкі умови вкладів. При поповненні рахунку або зняття коштів відсотки по вкладах не губляться. З огляду на нестабільність вітчизняний економіки, це один з найбільш важливих факторів.
 • Швидка швидкість обслуговування клієнтів. Наші співробітники зможуть прийняти депозити Київ за дуже короткий час. Ніяких тривалих бюрократичних процедур, тривалого і нудного заповнення документів.
 • Індивідуальний підхід до кожного вкладника. Фахівці компанії допоможуть вам вибрати найвигідніший депозит в гривні або іноземній валюті.

Ми пропонуємо максимально відкриті умови співпраці. Ніяких прихованих комісій, умов або платежів. На сайті ви зможете знайти необхідну вам інформацію, включаючи рейтинг депозитів. Вибирайте найбільш підходящий для себе варіант.

Вклади в іноземній валюті. Останнім часом депозит в доларах або євро користується все більшою популярністю. В цьому немає нічого дивного. Дані грошові одиниці більш стабільні і їх курс не стрибає, як це буває з нашою національною валютою. Це дозволяє більш точно визначити майбутній дохід. Крім того, депозити в доларах можна вважати більш вигідними щодо національної валюти. Якщо курс гривні починає падати, ваш дохід зростає.

Такі вклади також можуть бути вигідним для компаній, які працюють із зарубіжними партнерами. Ви зможете постійно мати іноземну валюту, яка буде приносити вам прибуток, а не просто зберігатися на рахунку.

Депозитні ставки

Депозитные ставки

Варіанти вкладів. Дуже часто наші клієнти припускають, що депозит може мати тільки різні терміни і відсотки. Насправді вклади можуть відрізнятися і за іншими ознаками. Умовно всі вони діляться на три більше категорії:

 • Терміновий. Один з найпопулярніших варіантів у нашого населення. Відсотки по депозитах досить високі, а терміни договору можуть бути від трьох місяцiв. Якщо ви збираєте на велику покупку, то навіщо зберігати гроші вдома, якщо вони можуть приносити дохід.
 • З необмеженим періодом. Клієнт відкриває рахунок, може знімати частину грошей без втрати відсотків і вносити необмежену кількість коштів. Хороший вибір для пенсійного вкладу, оскільки депозитні ставки дуже високі.
 • Умовні. Найгнучкіший варіант, яким часто користуються невеликі фірми. Наша компанія пропонує кращі умови співпраці та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Обумовлюються всі найменші деталі, укладається договір з урахуванням побажань і вимог клієнта.

Всі три варіанти мають свої переваги. Якщо у вас виникають сумніви щодо того, який рахунок відкрити, наші консультанти з радістю нададуть необхідну допомогу.

Фактори, які варто враховувати. Правильно вибрати необхідні умови співпраці самостійно може бути досить складно. Наша компанія звикла дбати про своїх клієнтів. Саме тому ми пропонуємо вам будь-яку посильну допомогу. На сайті ви зможете знайти порівняльну таблицю, яка допоможе вибрати тривалість вкладу і процентну ставку.

Важливим моментом можна вважати вибір валюти. Доларовий депозит не завжди можна вважати найвигіднішим варіантом. Не варто забувати, що багато в чому коливання національної валюти є сезонними. Якщо правильно вибрати час і термін депозиту, можна максимізувати свій дохід або уникнути матеріальних втрат. Наші консультанти допоможуть вам вибрати найбільш підходящий варіант. Для кожного клієнта підбираються кращі умови.

Вигідні депозити

Депозити. Найпростішим і надійним способом інвестування є депозитні вклади. Такий механізм отримання прибутку відомий ще з XVI століття і успішно діє на території будь-якої країни світу. Його ідея дуже проста. Відкриваючи депозити, вкладники надають свій капітал фінансової установи, яка розпоряджається грошима на свій розсуд. Компанія заробляє на тому, що інвестує капітал в прибуткову справу або видає кредити іншим фізичним особам. Саме за такою схемою працюють всі банківські установи і наша організація. Різниця полягає лише в гарантії, які ми пропонуємо своїм клієнтам.

Прибуткові й надійні вклади.. На думку багатьох, вигідні депозити відрізняються тільки високими відсотками прибутку. Насправді це не зовсім так. Немає нічого хорошого в тому, що ви покладете свої гроші під величезний відсоток, але не зможете їх отримати назад. Яскравим прикладом можна вважати будь-яку фінансову піраміду, таку як «МММ». Вклади в такі компанії є найбільш ризикованим варіантом.

З іншого боку в нашій країні діє велика кількість банківських установ, які готові запропонувати надійні державні гарантії. Але в такому випадку ставки по депозитах і ваша прибуток будуть мінімальними. Крім того, фінансова ситуація в країні занадто ненадійна. Щоб отримати свої гроші назад у разі банкрутства банку, доведеться докласти чимало зусиль і втратити велику кількість часу.

Ми пропонуємо вам зовсім інший підхід до справи. Капітал нашої компанії забезпечений не резервним фондом, який контролює держава, а нерухомістю. Таким чином, ми можемо розпоряджатися всіма своїми засобами і маємо велику фінансову свободу. В результаті ми готові запропонувати високі відсотки по депозитах і гарантувати надійність вкладів наших клієнтів.

Депозити Київ

Види вкладів .. Всі послуги нашої компанії в даній сфері можна розділити на кілька великих категорій. Як і будь-яке інше фінансова установа, ми пропонуємо кілька варіантів депозитів, які відрізняються своїми умовами. Будь-який з них забезпечується нерухомістю, але вони відрізняються:

 • Терміном вкладення. В даному випадку депозити Київ можуть бути терміновими і до запитання. У першому випадку ви визначаєте, скільки часу ваші кошти будуть в розпорядженні нашої організації. Чим довше, тим вищою буде відсоткова ставка. У другому випадку ви зможете забрати свої гроші в будь-який момент.
 • Умовами зняття грошових коштів. Найприбутковішим варіантом є вклади, коли клієнт не може зняти основну суму в певний проміжок часу, а розпоряджається тільки відсотками. Це пов’язано з тим, що зменшуються ризики для нашої організації, а ми можемо точніше оцінювати свій прибуток.

У будь-якому випадку ми пропонуємо найвищі депозитні ставки. Крім того, кожен клієнт оцінить гнучкі умови співпраці. Ви зможете вибрати не тільки термін і умови використання вкладу, але і валюту, в якій він буде зберігатися.

Кращий варіант з точки зору прибутку і надійності .. Перед кожним, хто бажає вкласти свої кошти, варто серйозний вибір. Ви можете відкрити депозит в доларах, національній валюті або дорогоцінних металах. Останній варіант користується популярністю серед людей, які можуть розпоряджатися дійсно великим капіталом.

Депозити в доларах останнім часом стають все більш популярними. Традиційно вони вважаються найнадійнішими. Їх стабільність гарантується самою валютою. Незважаючи на те, що процентна ставка нижче, ви можете не побоюватися інфляції. Це означає, що фінансова стабільність країни ніяк не відіб’ється на вашому внесок. Доларовий депозит – це хороший вибір для довгострокового інвестування з жорсткими умовами зняття коштів. Вигідний вибір для тих, у кого є велика сума. Якщо ви впевнені, що кошти не знадобляться вам найближчим часом, то зможете отримати максимальний прибуток при такому внеску.

Депозит у гривні – традиційно найпопулярніший вибір для людей із середнім доходом. Більш висока процентна ставка дозволяє максимізувати прибуток при короткостроковому вкладенні, але вам варто враховувати вплив інфляції. Останнім часом національна валюта залишається досить стабільною, тому популярність таких вкладень зростає.

Рейтинг депозитів

Як правильно вибрати депозит .. Існує кілька факторів, які варто враховувати. Найважливішим багато хто вважає відсотки за вкладами, що цілком логічно. Але також варто звертати увагу на умови нарахування відсотків, тривалість вкладу і можливість зняття грошей.

Ви, звичайно ж, можете знайти рейтинг депозитів, але критерії занадто індивідуальні. Якщо ви вирішите звернутися до нас, наші фахівці підберуть для вас оптимальний варіант, виходячи з ваших вимог і побажань.

Написати нам лист