СТАВКА:

до 17,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 24 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці11%
6 місяців 12%11%
9 місяців13%12%
13 місяців15% *13%14%
18 місяців15,5%
24 місяців17,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців3%
13 місяців7%6%
18 місяців8%
ЗАБЕЗПЕЧЕНЕ ІПОТЕКОЮ

Депозити використовуються для кредитування під заставу столичної нерухомості.
І тільки іпотека може надійно захистити вклади від будь-яких коливань і криз.
Вартість нерухомості в заставі перевищує більш ніж в 2 рази від вартості вкладів.

Як заробляти на депозитах?

Депозити є чудовим фінансовий інструмент, завдяки якому кожен клієнт може заробляти на вкладах. У той же час банківські депозити сьогодні досить різноманітні, тому при виборі оптимального варіанта необхідно уважно вивчити всі переваги. Цікавою пропозицією може стати депозит з можливістю поповнення. Досвідченим вкладникам властиво вибирати пропозиції банків, де передбачена висока процентна ставка. Після цього вони кладуть на рахунок порівняно невелику суму, «застовпивши» за собою депозит. Далі рахунок можна поповнювати в будь-який момент, якщо під рукою є вільні гроші.

Даний варіант ідеально підходить для тих клієнтів, хто має достатньо часу, щоб шукати цікаві варіанти. Замість того, щоб відкрити один великий депозит, можна взяти кілька з можливістю подальшого поповнення. Наскільки результативною є подібна стратегія? Вона застосовується для того, щоб отримати вигідні депозити в банках, які останнім часом знижують свої ставки. Відкривати такі депозити в Україні можна як в одному фінансовому закладі, так і в декількох.

Стратегії вкладів на депозитах

Сьогодні подібні пропозиції можна зустріти не так часто, тому дана стратегія спрацьовує далеко не завжди. Банки рідко пропонують зручні депозити з продовженням. До того ж ставки по ним стають не такими апетитними, як у випадку з недоторканним депозитом. Навіть в тому випадку, коли банк дозволяє поповнювати вклади, а також пропонує високу ставку, він зазвичай встановлює обмеження на суму максимального поповнення. В середньому вона не перевищує 50 000 гривень щомісяця. Ряд банків і зовсім відмовилися від надання можливості поповнювати свій рахунок клієнтам.

Величезною перевагою даного варіанту є те, що у користувача буде мінімум клопоту. Банківські депозити дозволять отримувати стабільний пасивний дохід, а для його збільшення достатньо періодично поповнювати власний рахунок. У той же час депозити в Україні постійно змінюються, тому зупинятися тільки на даній стратегії буде не кращим рішенням.

Банки високо цінують довіру клієнтів, тому пропонують своїм користувачам цікаві варіанти для депозитів. Сума і термін депозиту можуть впливати на ті привілеї, які в підсумку отримає клієнт. Якщо банківські депозити відкриті на тривалий термін і з великою сумою, то банк може запропонувати:

  • підвищену процентну ставку;
  • преміальну карту;
  • персональний сервіс.

Тривала співпраця з банком також приносить більш високу процентну ставку. Якщо депозит буде продовжений після завершення договору, то це також стане плюсом для клієнта. Навіть збільшення ставки на 0,5 відсотків в сучасних умовах фінансового ринку виглядає вельми привабливою пропозицією.

Постійна співпраця з банком забезпечує його клієнтів вигідною грунтом для того, щоб вести переговори про більш перспективних умовах. У той же час депозити в Україні можна отримати не тільки в банківських установах. Досить вибрати фінансову компанію, яка завжди готова запропонувати вигідні умови для своїх клієнтів. Наші консультанти володіють багаторічним досвідом роботи, тому зуміють врахувати ваші особисті побажання і надати депозит, який повністю їм відповідає. Всю необхідну інформацію ви можете знайти на нашому сайті.

* Основна сума депозиту прив’язана до курсу долара США.