СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Як отримати депозит в Україні?

Економічна і політична нестабільність призвели до того, що багатьом українцям довелося з тих чи інших причин забирати заощадження з банків. Цьому значною мірою сприяла девальвація національної валюти. У той же час фінансові установи борються за кожного клієнта, пропонуючи кращі депозитні умови в Україні.

Які депозити в банках України доступні сьогодні?

Кращим способом привернути увагу клієнтів є надання високих процентних ставок. Фінансові структури також працюють над додатковими привілеями, які можуть зацікавити лояльну аудиторію. У чималому ступені кращі умови по депозитах в Україні стали можливими завдяки тому, що Верховною радою були виділені додаткові кошти на докапіталізацію банків, які отримали додаткові інструменти для корекції умов вкладів в умовах, що змінилися.

Щоб не помилитися у виборі (адже депозити сьогодні пропонують багато банків країни), слід скористатися рейтингом, який допоможе знайти кращі умови по депозитах в Україні. Рейтинг постійно оновлюється по мірі змін в програму надання депозитів у різних банків. Вибирати депозит слід відповідно до тієї валютою, яка для вас знаходиться в пріоритеті. Кращі депозити в Україні в гривні відрізняються найвищою процентною ставкою. У той же час потрібно пам’ятати, що національна валюта в останні роки не відрізняється особливою стабільністю, тому багато хто вибирає долари або євро для відкриття рахунку. Щоб ознайомитися з умовами конкретного продукту, досить скористатися депозитним калькулятором, який в значній мірі полегшить завдання.

Види популярних депозитних програм

Кращі депозитні умови в Україні стають доступними завдяки постійному вдосконаленню продуктів. Фінансові інструменти відрізняються гнучкістю, тому їх не складає труднощів доопрацювати відповідно до діючих умов. Банки впроваджують безстроковий депозит або вклади з плаваючою ставкою, орієнтуючись на конкретні групи клієнтів:

  • студентів;
  • пенсіонерів;
  • підприємців.

Також в банківських установах з’являються депозитні картки, які дозволяють отримати процентну ставку за депозитом прямо в банкоматі, не звертаючись до каси філії. Кращі депозити в Україні можуть запропонувати банки з різною історією. У той же час клієнтам більше підійдуть організації, які мають достатній капітал і займають високу позицію в рейтингу банків. Їх ставка може виявитися не найвищою на ринку, але в отриманні власних коштів вкладнику точно не доведеться переживати.

Кращі умови по депозитах в Україні цікавлять будь-якої людини, що володіє певними заощадженнями і бажає правильно ними розпорядитися. Найвищі ставки встановлюють за кредитними продуктами, в яких не передбачена можливість дострокового повернення депозиту. В такому випадку банк може вільно використовувати надані кошти, а клієнт отримує досить привабливу ставку.

Кращі депозити в Україні ви можете вивчити на нашому сайті, який допомагає клієнтам скористатися вигідними фінансовими послугами. Ми володіємо багаторічним досвідом роботи, тому зможемо допомогти кожному клієнту підібрати вигідний депозит. Кращі депозитні умови в Україні стануть гарантією отримання пасивного доходу, а також забезпечать збереження особистих заощаджень.