Кредитування для підприємців
Переваги кредитування підприємців у ZaRaZ

Надається готівкою або на карту

Оформлення за 1 день

Особистий менеджер для Вас

Умови кредитування підприємців

РОЗРАХУЙТЕ НАЙЗРУЧНІШИЙ ВАРІАНТ КРЕДИТУ

Необхідна сума, гривень

Строк (до 60 місяців)

(Щомісячний платіж грн)

Ставка: річних

1. Відсоток нараховується на залишок суми.
2. Тіло кредиту сплачуйте: поступово або частинами або в кінці терміну.
3. Дострокове погашення кредиту без штрафів та комісій.
4. Кредит у вигляді кредитної лінії та з можливістю продовження терміну.

Отримати гроші для бізнесу в 4 простих кроки

Замовте кредит

Отримайте попереднє рішення

Підписання договору в офісі

Отримання грошей

Надішліть заявку на кредит вже зараз

Персональний менеджер

Онлайн рішення по кредиту за 1 годину

Абсолютно прозорі умови

Чому вибирають нас?
Кредитування для підприємців

Ми офіційно зареєстрована фінансова компанія та стабільно працюємо вже понад 10 років

На фінансовому ринку України – 10 років плідної праці. Для нас 10 років означають: надійність, стабільність, відкритість, передбачливість та професіоналізм. Зокрема, наш пройдений багаторічний шлях та накопичений досвід дозволили нам дбати про інших та займатися благодійністю.
КС “ЗаРаЗ” багатьом допоміг відкрити власну справу, стати щасливими власниками житла, але всі роки надійно зберігає цінність коштів вкладників.

З 2012 року, за результатами незалежного аудиту, КС «ЗаРаЗ» неодноразово ставав лідером року у своїй галузі, що підтверджено сертифікатами.

Кредитування для підприємців

Можливість погашення кредиту зручним для Вас способом

 • Сплатити через інтернет із картки будь-якого банку;
 • Здійснити оплату у відділенні будь-якого банку;
 • Здійснити оплату в офісі ZaRaZ;
 • Переказати гроші на рахунок за реквізитами;
 • Оплата на сайті.
Кредитна спілка надає кредити своїм членам на умовах їх платності, терміновості та забезпеченості у готівковій та безготівковій формі. Отримувати кредити від імені членів кредитної спілки можуть фермерські господарства та приватні підприємства, що перебувають у їхній власності.
Часто задавані питання

Потрібно заповнити коротку форму на сайті, зателефонувати за номером 0800755427 (дзвінок безкоштовний) або звернутися до офісу для отримання консультації та закладу заявки на кредит для бізнесу.

 • Термін кредитування – від 1 до 60 місяців;
 • Кредит для бізнесу надається у розмірі від 50 000 до 2 000 000 грн;
 • Офіційно зареєстрована підприємницька діяльність.
 • Паспорт громадянина України або документ, що його замінює;
 • Довідку про присвоєння ІПН;
 • Документи, що підтверджують право власності на майно, що передаватиметься Кредитній Спілці в заставу (за відповідним договором про забезпечення виконання зобов’язань);
 • Інформацію про фактично отримувані доходи.

Кредит надається у готівковій або безготівковій формі на будь-які потреби.

Кожна сучасна людина мріє самореалізуватися та стати фінансово незалежною. Багато хто з нас відкриває свій бізнес і успішно розвивається. На превеликий жаль, не кожна людина може дозволити відкрити справу на особисті заощадження, оскільки знадобиться велика сума. І ось стоїть вибір: розпрощатися зі своєю мрією, чи все ж таки взяти кредит і займатися улюбленою справою?

Сьогодні кредит на бізнес підприємцям у нашій країні дають не лише банківські установи, а й кредитні агенції, лихварі, різноманітні фінансові структури та МФО. Кожен із них пропонує індивідуальні умови співпраці та відсотки, тому все потрібно детально вивчити та прийняти правильне рішення, адже у Вас немає права на помилку!

Перш ніж оформити кредит на бізнес в Україні, потрібно ретельно проаналізувати ситуацію на кредитному ринку, що склалася, і проаналізувати сьогоднішні умови кредитування. Насправді це дуже важливий і відповідальний крок, до якого слід підійти дуже серйозно!

Де взяти кредит для бізнесу?

Потреба в кредиті виникає, коли потрібно відкрити бізнес або розширити існуючий. На першому етапі вибір джерел фінансування невеликий: це особисті фінансові заощадження, або позика у рідних/друзів або зняття з кредитної картки (якщо йдеться про невелику грошову суму). У тому випадку, якщо бізнес вже відкритий та успішно працює, можна додати до перерахованих джерел ще й кредити у банку.

Ви не знаєте, де взяти кредит на розвиток бізнесу? Давайте перерахуємо можливі варіанти.

 • Кредит у банківській установі

Це найпоширеніше рішення для зовнішнього фінансування своєї справи. Тільки банки в нашій країні не дуже активно бажають кредитувати приватних підприємців через непросту економічну ситуацію.

Щоб оформити кредит у банку певну грошову суму, у клієнта має бути: хороша кредитна історія, потрібна грошова звітність і заставу.

Охоче ​​банківські установи видають кредит під заставу депозиту чи нерухомості. Можна звичайно як заставу запропонувати землю, транспорт, обладнання – але з цим складніше.

Можна спробувати отримати інвестиційний кредит, але тоді установа може вимагати участі у Вашому бізнесі замість фінансування. За статистикою, українські банки не підтверджують заявку на взяття кредиту кожному 3-му приватному підприємцю. Установи надають велике значення виду діяльності та розвитку бізнесу.

 • Кредитні спілки

Це своєрідна альтернатива банківським установам. Щоб дали певну грошову суму в борг у цій організації, потрібно стати її членом. Для цього потрібно заплатити вступний та пайовий внесок. Тільки після цього клієнт зможе скористатися послугою кредитної спілки, як і інші її учасники.

Це своєрідна альтернатива банківським установам. Щоб дали певну грошову суму в борг у цій організації, потрібно стати її членом. Для цього потрібно заплатити вступний та пайовий внесок. Тільки після цього клієнт не зможе скористатися послугою кредитної спілки, так само, як і інші її вкладники.

Варто сказати, що відсоткова ставка в кредитній спілці набагато вища, ніж у банку. Термін, який можуть надати кредити в розвитку бізнесу – рік.

Кредитна спілка не дає згоди на видачу позики на велику суму. Дана установа залучає фінансування лише для вирішення термінових проблем, з якими можуть зіткнутися багато підприємців.

Якщо Ви шукаєте джерело середньострокового або довгострокового фінансування, кредитна спілка Вам не підійде!

 • Сервіс мікрокредитування

Напевно, кожен з нас помітив, як останнім часом у нашій країні стали популярними сервіси мікрокредитування. Як правило, ця установа видають гроші “до зарплати”. Дані організації дозволяють оперативно взяти позику на невелику суму, при цьому не потрібно залишати заставу та надавати довідку про доходи.

Термін, на який надається кредитування – від 30 до 90 днів.

У деяких випадках ставки за позикою виявляються трохи вищими за заявлені. Навряд чи дані сервісу можна зарахувати до надійного джерела фінансування.

 • Лихварі

Якщо вам необхідно зайняти більшу грошову суму, але при цьому Ви не маєте потрібних документів, або ще гірше – ну вас зіпсована кредитна історія? У такому разі можна спробувати зайняти у лихварів!

Лихварство відоме історії з найдавніших часів, коли ще не було банків, кредитування, та власне, і самих грошей. Перші позички давалися і поверталися зерном, будь-якими продуктами чи худобою.

На сьогоднішній день Ростов щоками видаються позики лише під заставу та дуже високий відсоток. Такий кредит оформляється у юриста, де спеціаліст складає договір. Окреме місце має обговорення штрафних санкцій та процес погашення. Слід зазначити, що співпрацювати з приватними кредиторами потрібно дуже обережно, щоб не зіткнутися з шахраями і не позбутися свого майна.

 • Міжнародні фінансові організації

Вважається однією з найефективніших щодо надання послуг кредиту. Процентна ставка істотно нижча за банківську – це величезний плюс.

Але взяти кредит тут зможуть тільки ті компанії, які мають чисту кредитну історію і відмінну документацію з фінансів. Ви зможете оформити кредит у МФО лише, якщо Ваш бізнес повною мірою відповідатиме вимогам їх кредитної програми.

Кредитування для підприємців: умови кредитування для малого, середнього бізнесу у фінансових установах

Кредит для малого та середнього бізнесу – особлива банківська послуга, спрямована на допомогу та розвиток приватного підприємництва. Надається позика на різні бізнес-мети. Усі розвинені європейські країни включають програми для МСБ, що є основним драйвером розвитку економіки та вкрай прибутковим продуктом самих установ.

Кредити для малого та середнього бізнесу

Останнім часом в українських банках дуже часто оформлюються кредити на ведення малого та середнього бізнесу. Після кризи, яка закінчилася у 2016р. на такі кредити сформуватися серйозні попит, тому сьогоднішні банки перебувають у жорсткій конкуренції за платоспроможних підприємців.

Якщо говорити про банки, то вони надають такі види кредитів:

 • Експрес
 • Агро+
 • Мікрозайм
 • Невеликий кредит.

Не втрачають популярності:

 • кредитні лінії та картки;
 • овердрафти;
 • інвестиційний кредит;
 • лізинг.

Кожен підприємець має свої індивідуальні цілі для отримання позики. Це може бути не тільки кредит на відкриття бізнесу, а й розширення виробництва, відкриття нових торгових точок, закупівлю нового обладнання тощо.

Що потрібно робити, щоб отримати кредит для підприємця у фінансовій установі?

Що ж потрібно робити підприємцям, щоб отримати кредит на бізнес із нуля?

 • Насамперед, визначтеся з метою взяття коштів та необхідною сумою.
 • Підрахуйте, за який період часу ви зможете сплатити цю суму.
 • Вивчіть умови співпраці, всіх можливих установ, які надають таку можливість.
 • Зберіть пакет документів.

І лише потім, переконавшись у надійності фінансової установи, можете оформлювати кредит.

Переваги оформлення кредиту для бізнесу

І на завершення нашої статті, давайте поговоримо про переваги кредиту для підприємців.

Насправді є одна велика перевага кредиту – взяття потрібної грошової суми тут і зараз. Людині не доведеться чекати певний період часу, поки вона накопичить гроші або отримає грошове надходження. Гроші забрати готівкою можна буде відразу після оформлення заявки.

Сподіваємося, ми зорієнтували Вас, де можна взяти кредит для бізнесу і де краще це зробити. Бажаємо прийняти правильне рішення та грамотно розвивати свою справу!