* Основна сума депозиту прив’язана до курсу долара США.

СТАВКА:

до 17,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 24 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці11%
6 місяців 12%11%
9 місяців13%12%
13 місяців15% *13%14%
18 місяців15,5%
24 місяців17,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців3%
13 місяців7%6%
18 місяців8%

Вигідні ставки по депозитах

Вигідні депозити дозволяють швидко покращити своє фінансове становище кожної людини, який володіє особистими заощадженнями. Йому лише необхідно порівняти пропозиції від банків, які представлені на вітчизняному фінансовому ринку, а також визначитися з валютою депозиту.

Ставки по депозитах Київ будуть серйозно відрізнятися в залежності від того, відкритий рахунок в гривні або доларах. Висока процентна ставка гривневого депозиту робить його ідеальним вибором для тих, хто бажає використовувати депозит для заробітку. Якщо ж потрібно виключити інфляційні ризики, які впливають на гривню, то слід скористатися доларовим депозитом. Також потрібно пам’ятати, що депозитні ставки знаходяться в прямій залежності від розміру депозиту і терміну його розміщення.

Відкриття рахунку в банку для розміщення депозиту

Обов’язковою моментом для будь-якого клієнта, який бажає отримати власний депозит, є наявність рахунку в банку. Для цього буде потрібно мінімальний набір документів, які підтверджують особистість нового клієнта. У той же час особлива поспішність в подібних питаннях не вітається. Насамперед вивчіть ставки по депозитах, щоб знайти підходящий варіант.

При уважному вивченні інформації по депозитах може виявитися, що пропозиція банківської установи виявилося не таким привабливим, як могло здатися спочатку. Ставки по депозитах Київ будуть найвищими, якщо у клієнта немає можливості забрати кошти достроково. Також на депозити з тривалим терміном розміщення банки можуть запропонувати більш вигідну процентну ставку. Звертайте увагу на те, які потреби прагне задовольнити банк, використовуючи депозити. Наприклад, якщо йому терміново потрібно гривня для відновлення ліквідності, то депозит у цій валюті буде максимально вигідним. При орієнтуванні на долар банк може запропонувати вигідні умови для відкриття рахунку в іноземній валюті.

Депозитні ставки можуть переглядатися з часом, щоб підігнати їх під поточні ринкові умови. Подібний пункт обов’язково буде прописаний в договорі. Якщо ви не бажаєте, щоб ставка по депозиту змінювалася під час використання вкладу, слід вибирати пропозиції, де прописаний відмову банку від зміни процентної ставки.

Якщо вкладник відкриває депозит на тривалий термін, то банк може коригувати ставки по депозитах Київ кожні 12 місяців. Важливо врахувати, що ставка не обов’язково буде знижуватися. При позитивній кон’юнктурі вона буде збільшуватися, але відбувається це рідше.

Заздалегідь слід передбачити ситуацію, коли депозит потрібно зняти раніше встановленого терміну. Звичайно, більшість клієнтів розраховують на те, що зуміють отримати необхідний прибуток, виконавши всі умови банку, але трапляються ситуації, які не залежать від наших рішень. У цьому випадку ставки по депозитах на вклади з достроковим зняттям будуть значно нижче, але ви зможете повернути заощадження в будь-який момент.

Існують і зворотні ситуації. Наприклад, час дії договору завершилося, але у клієнта немає можливості звернутися в банк і отримати власні гроші. В цьому випадку депозитні ставки на період, поки сума зберігається в банку, встановлюються на мінімальній позначці в 1-2 відсотка. Можна передбачити і іншу ситуацію, щоб після завершення одного вкладу був автоматично відкрито новий. Тоді ставки по депозитах будуть більш привабливими, але кошти знову виявляться недоступними до закінчення терміну дії договору. Наші фахівці завжди готові запропонувати вам свої послуги, щоб знайти підходящі умови для відкриття депозиту.