Ставки по депозитах

СТАВКА:

до 17%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 24 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці15%
6 місяців 11%10%
9 місяців12%11%
13 місяців15% *13.5%14.5%
18 місяців16%
24 місяців17%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %
6 місяців3%
13 місяців5%
Ставки по депозитах

Вигідні ставки за депозитами

Вигідні депозити дозволяють швидко покращити своє фінансове становище кожній людині, яка має особисті накопичення. Йому лише необхідно порівняти депозитні програми, які представлені на сайті Кредитної спілки ЗАРАЗ.

Ставки за депозитами Київ серйозно відрізнятимуться залежно від того, відкритий рахунок у гривні чи доларах. Високі відсоткові ставки за депозитами у гривні роблять ідеальним вибором для тих, хто бажає використати депозит для заробітку. Якщо ж потрібно виключити інфляційні ризики, які впливають на гривню, слід скористатися доларовим депозитом. Також слід пам’ятати, що найвищі ставки за депозитами в Україні знаходяться у прямій залежності від розміру депозиту та терміну його розміщення.

Відкриття рахунку у банку для розміщення депозиту

Обов’язковим моментом для будь-якого клієнта, який бажає отримати власний депозит є наявність рахунку в банку. Для цього буде потрібно мінімальний набір документів, які підтверджують особу нового клієнта. Одночасно, особлива поспішність у подібних питаннях не вітається. Насамперед вивчіть найвищі ставки за депозитами, щоб знайти відповідний варіант.

При уважному вивченні інформації щодо депозитів може виявитися, що пропозиція банківської установи виявилася не такою привабливою, як могла здатися спочатку. Ставки за депозитами Київ будуть найвищими, якщо клієнт не має можливості забрати кошти достроково. Також на найбільші ставки за депозитами банки можуть запропонувати вигідні умови. Звертайте увагу, які потреби прагне задовольнити банк, використовуючи депозити. Наприклад, якщо йому терміново потрібна гривня для відновлення ліквідності, депозит у цій валюті буде максимально вигідним. При орієнтуванні на долар банк може запропонувати вигідні умови для відкриття рахунку в іноземній валюті.

Депозитні ставки можуть переглядатися з часом, щоб підігнати їх під поточні ринкові умови. Подібний пункт обов’язково буде прописано у договорі. Якщо ви не бажаєте, щоб високі ставки за депозитами змінювалися під час використання вкладу, слід обирати пропозиції, де прописано відмову банку від зміни процентної ставки.

Якщо вкладник відкриває депозит на тривалий термін, то банк може коригувати ставки за депозитами у гривні Україна кожні 12 місяців. Важливо врахувати, що ставка не обов’язково знижуватиметься. При позитивній кон’юнктурі вона збільшуватиметься, але це рідше.

Наперед слід передбачити ситуацію, коли депозит потрібно зняти раніше за встановлений термін. Звичайно, більшість клієнтів розраховують на те, що зможуть отримати необхідний прибуток, виконавши всі умови банку, але трапляються ситуації, які не залежать від наших рішень. У цьому випадку ставки за депозитами на вклади з достроковим зняттям будуть значно нижчими, але ви зможете повернути заощадження будь-якої миті.

Існують і обернені ситуації. Наприклад, час дії договору завершився, але клієнт не має можливості звернутися до банку й отримати власні гроші. У цьому випадку ставки за депозитами у валюті України на період, доки сума зберігається у банку, встановлюються на мінімальній відмітці в 1-2 відсотки. Можна передбачити й іншу ситуацію, щоб після завершення одного вкладу було автоматично відкрито новий. Тоді ставки за депозитами будуть привабливішими, але кошти знову виявляться недоступними до закінчення терміну дії договору. Наші фахівці завжди готові запропонувати вам свої послуги, щоб знайти відповідні умови для відкриття депозиту.

* Основна сума депозиту прив’язана до курсу долара США.

Ставки по депозитах