СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Як знайти вигідні депозитні ставки у валюті?

Після тривалого періоду турбулентності українська фінансова система знову демонструє впевнене зростання, тому депозитні ставки у валюті виглядають цікавими для потенційного вкладника. Необхідно пам’ятати, що подібні вклади завжди видаються під більш низький відсоток, якщо порівнювати їх з гривневим депозитом. Причина полягає в тому, що доларовий депозит використовується для збереження коштів від інфляційних процесів, в той час як гривневі вклади більше підходять для заробітку, але відрізняються більш високими ризиками.

Депозити в доларах Київ є непогане джерело для додаткового доходу. У кожної людини є певні цілі, для досягнення яких часто потрібно стабільна фінансова основа. Додатковий заробіток, який не вимагає від вас зусиль, слід обов’язково вивчити уважніше. Саме таким є вкладення у вигляді депозиту, відкрити який може кожен повнолітній громадянин.

Процентні ставки по депозитах у валюті

Ставки по депозитах в доларах можуть істотно відрізнятися в залежності від того, який з банків був обраний для відкриття рахунку. Фінансові установи постійно змінюють свої депозитні програми, але знайти варіант, який відповідає вашим побажанням, буде нескладно. В першу чергу варто звернути увагу на процентну ставку, яку банк виплачує за використання коштів клієнта в період дії договору.

Депозитні ставки в валюті сьогодні варіюються в межах до 6 відсотків. Великі банки нерідко знижують процентні ставки, оскільки їх послуги і так затребувані через високу стабільності. У той же час низька процентна ставка не є закономірним ознакою надійності фінансової установи. Вона може говорити про те, що установа не потребує активного використання даного інструменту. З цієї причини ставки по депозитах в доларах потрібно вивчати уважно, але покладатися на них цілком не варто. Іншими важливими параметрами є:

Термін розміщення депозиту. Даний показник говорить про те, на який час можна відкрити вклад у банку. Зазвичай мінімальний термін починається від 3 місяців. Чим довше терміни, зазначені в угоді, тим вищий відсоток можна очікувати за вкладом. Доларові депозити можна відкрити на 3-12 місяців.
Дострокове розірвання договору. Депозити в доларах Київ можуть припускати розірвання угоди з банком до закінчення терміну дії. Якщо подібний пункт не прописаний в угоді, то вкладник не зможе забрати гроші раніше завершення дії договору.
Періодичність нарахування відсотків. Процентна ставка може бути нарахована щомісяця або в момент завершення дії депозиту.

Депозити в доларах Київ сьогодні відрізняються помірними ставками, але це не робить їх менш привабливими для широкої аудиторії клієнтів. Просто скористайтеся калькулятором і прорахуйте можливий прибуток при відкритті депозиту в тому чи іншому банку. Якщо вона відповідає вашим очікуванням, то сміливо відкривайте рахунок і отримуйте вигідні депозитні ставки у валюті. В іншому випадку ви завжди можете скористатися гривневими депозитами.

Ключовим моментом є надійність банку, тому не лінуйтеся і вивчіть його звітність, а також інформацію від міжнародних агентств про стан фінансової структури. Ми завжди допоможемо знайти ставки по депозитах в доларах, які зроблять відкриття вкладу вигідним рішенням.