СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Почніть вибір депозиту з пошуку надійного банку

Надійність банку є запорукою того, що депозит не тільки принесе бажаний прибуток, але і буде повернений точно в термін після завершення кредиту. Високі відсотки по депозитах важливі, але слід також звернути увагу на тривалість роботи банківської установи, а також його капіталізацію. Звичайно, період турбулентності в фінансовій системі вже завершився, але економічний спад продовжується, тому пошуку вигідних умови відкриття вкладів потрібно приділяти достатньо уваги.

Щоб отримати нових клієнтів і утримати старих, банки пропонують вигідні відсотки по депозитах. Про це свідчать різноманітні рейтинги, які слід вивчити перед тим, як звернутися в певне банківську установу. У той же час слід враховувати, що держава гарантує своїм громадянам можливість повернути заощадження на суму до 200000 грн. Якщо розмір депозиту перевищує встановлений ліміт, то повернення коштів у разі банкрутства не гарантований. З цієї причини велику суму краще розмістити на депозит в банку, в якому представлений іноземний капітал.

Які вклади дають максимальну прибутковість?

Високі відсотки по депозитах цікавлять будь-якої людини, оскільки вклади є джерелом пасивного доходу для величезного числа людей. Розібравшись з гарантіями безпеки, слід розпочати пошук пропозицій, ранжуючи їх по прибутковості. Правильний вибір можна зробити тільки після визначення власних можливостей. Відсотки по депозитах будуть важливим критерієм, але не забувайте про те, що вони залежать від тривалості розміщення.

Якщо ви можете покласти гроші на рахунок тільки на обмежений період часу, то вибирайте варіант з відповідними умовами. Клієнти, які точно не знають, коли їм будуть потрібні кошти, можуть використовувати варіант з безстроковим розміщенням вкладу. Відсотки по депозитах банки можуть виплачувати в кінці дії договору або щомісяця. Якщо ви не можете відразу внести всю суму на депозит, то краще шукати вклади з можливістю їх поповнення.

Вигідні відсотки по депозитах стають гарантією фінансової стабільності та безпеки сімейного бюджету. Українцям, які вирішили скористатися вкладами, належить визначитися з тим, яку валюту краще використовувати для вкладів. Гривневі депозити часто виявляються найбільш вигідними з точки зору процентної ставки. Якщо для клієнта важливіше безпеку вкладу, включаючи його захист від інфляції, то можна скористатися доларами або євро. Валютний внесок зазвичай розміщують на тривалий термін, що дозволяє нівелювати недолік у вигляді низької прибутковості такого депозиту.

Коли завданням клієнта є отримання максимальної вигоди, то краще використовувати гривневі депозити. Якщо банк пропонує розмістити вклад під високі відсотки по депозитах, то уважно вивчіть договір. Така угода відрізняються строгістю вимог, наприклад, неможливістю поповнювати депозит або знімати гроші достроково.

Високі відсотки по депозитах можуть бути виплачені різними способами. Найвищі доходи очікують клієнтів, які згодні отримувати відсоток в момент завершення терміну угоди. Вигідним рішенням може стати капіталізація відсотків. Такі умови видачі депозиту передбачають додавання відсотків до тіла вкладу і збільшення суми для подальшого розрахунку відсотків. Вигідні відсотки по депозитах ви завжди зможете отримати за допомогою нашого сайту, фахівці якого готові надати кожному клієнту якісний сервіс.