СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Депозит фіз осіб в Києві

Питання, які стосуються особистих заощаджень, вимагають до себе підвищеної уваги з боку власника. З цієї причини пошук банку, в якому можна відкрити вклад, стає справжнім випробуванням нашої нервової системи на міцність. Депозит фіз осіб в Києві повинен бути не тільки вигідним з точки зору процентної ставки, але і абсолютно безпечним, оскільки ніхто не бажає ризикувати внеском. Щоб не опинитися в складній ситуації, необхідно:

  • оцінити всі важливі чинники;
  • детально вивчити поточний стан ринку;
  • ознайомитися з умовами надання депозиту;
  • розібратися в руських і їх ймовірності;
  • оцінити запропоновану процентну ставку.

Вибираючи депозити фіз осіб, не слід забувати про таких параметрах, як репутація банку та рівень його надійності. Перед кредитуванням слід обов’язково оцінити відгуки про роботу фінансової установи, а також його тарифний план на обслуговування клієнтів. Навіть розташування філії може відігравати суттєву роль, вибираючи між двома установами з рівними умовами.

Вигідний депозит для фізичних осіб можна отримати тільки в тому випадку, якщо проаналізувати капіталізацію банку. Обов’язково подивіться на те, яке місце займає банк в рейтингу банків.

Рейтинг міжнародних агентств

Даний параметр є одним з найбільш важливих і надійних серед тих, які доступні кожному користувачеві. Для зниження ризиків місце в рейтингу міжнародних агентств повинно бути досить високим, так як експерти оцінюють платоспроможність і загальний стан установи. Якщо рейтинг нижче або падає кілька кварталів поспіль, то це говорить про підвищення ризиків і робить банк невигідним для співпраці.

Також варто звернути увагу на те, чи є фінансова установа учасником фонду гарантування вкладів. Депозит фіз осіб в Києві краще отримати в тому банку, який перейнявся про вступ до фонду. В результаті у користувачів банку не буде сумнівів в тому, що вони зможуть повернути свої кошти в разі будь-яких проблем в роботі банку. У той же час потрібно пам’ятати, що сума гарантування внеску не може перевищувати 200000 грн. Якщо сума перевищує вказане обмеження, то краще відкрити вклад в банку з іноземним капіталом. Альтернативним варіантом стане розміщення депозиту відразу в декількох банках, щоб отримати можливість повернути кожен з невеликих вкладів.

Вигідний депозит для фізичних осіб залежить також від здатності клієнта вивчити фінансову звітність банку перед використанням його послуг. Серед головних параметрів, які будуть цікавити нас в першу чергу, можна виділити активи банку, а також розмір прибутку, якою він володіє. Вигідний депозит для фізичних осіб може надати установа, в якому за останній час значно збільшилася кількість активів, що є символом позитивної динаміки. Якщо ж активи скорочуються або банк працює в збиток, то його надійність опиниться під питанням.

В процесі пошуку банку не варто ігнорувати додаткову інформацію. Надійні депозити фіз осіб можуть порекомендувати друзі. Звичайно, відгуки не є найціннішим фактором, але краще уточнити їхню думку про той чи інший заклад, якщо знайомі мають досвід співпраці з ним. Вигідний депозит для фізичних осіб можна отримати при уважному вивченні інформації, включаючи ту, яка стосується фінансового стану установи. Наші фахівці завжди готові запропонувати вам свої послуги і допомогти у виборі вкладу, який приносить пасивний дохід і вбереже від втрати особистих накопичень.