СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Що таке депозит і як він працює?

Депозитом називають надійний і зручний спосіб збереження власних активів і отримання стабільного доходу. Як активи в даному випадку розглядаються гроші, дорогоцінні метали або цінні папери. Кошти в гривні на депозит можна отримати одразу після укладення з банком відповідного договору. Згідно з його умовами банк приймає на зберігання та зобов’язується повернути отримані кошти. Додатково він виплачує відсотки за використання наданих коштів. Відсоткова ставка починає нараховуватися з моменту внесення коштів на рахунок. Депозити, якщо тільки це не буде обумовлено окремо, не можна забрати з банку до закінчення обумовленого терміну. Дострокове розірвання договору може призвести до втрати відсотків, що є невигідним для клієнтів.

Процентні ставки за депозитами в Україні

Гривневий депозит залишається одним з найбільш затребуваних фінансових інструментів, які пропонують своїм клієнтам багато банків. Це дозволяє знайти саме ту фінансову установу, умови для відкриття вкладу в якому будуть найвигіднішими. Достатньо ознайомитися з запропонованими процентними ставками, які можуть серйозно варіюватися в залежності від терміну вкладу, а також валюти, в якій відкривається рахунок. Прибутковість багато в чому залежить від відсоткової ставки. Це означає, що її можна збільшити, якщо відкрити депозит в гривні з можливістю його поповнення. У той же час практика показує, що найвигідніші умови для відкриття депозитів встановлені на ті пропозиції банків, в яких не передбачається можливість подальшого поповнення.

Відкриваючи депозит, звертайте увагу не його валюту. Найчастіше банки пропонують відкрити депозит в наступних валютах:

  • в гривнях;
  • в доларах;
  • в євро.

Кошти в гривні на депозит залишаються самим вигідним рішенням. Причина полягає в високих процентних ставках, які встановлюють закладу для залучення нових клієнтів. У доларовому або євро еквівалентах процентна ставка невисока, але і інфляційні ризики будуть мінімальними. Звертайте увагу і на те, що окремі депозити можуть призначатися тільки для фізичних, а інші – для фізичних та юридичних осіб.

Відкривати гривневий депозит рекомендується тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в надійності фінансового закладу. Для цього слід вивчити рейтинг стійкості банків, інформація про який постійно оновлюється. Під час складання угоди з банком необхідно уточнити наявність у установи права змінювати процентну ставку в період співробітництва. Чимало банків перейшли на практику підлаштовувати процентної ставки відповідно актуальною кон’юнктурою ринку. У цьому випадку процентна ставка може як збільшитися, так і помітно просісти, а тому цей пункт договору підходить не всім.

Особливої ​​уваги потребує до себе і положення договору щодо повернення коштів з депозиту. Зазвичай подібна процедура здійснюється після того, як завершується термін дії вкладу. У той же час кошти в гривні на депозит можна покласти під найрізноманітніші умови. Банк може повертати кошти в односторонньому порядку або залишити їх на рахунку клієнта. В останньому випадку відбувається припинення нарахування відсотків після закінчення терміну депозиту. Альтернативним варіантом є продовження депозиту відразу після його закінчення з мінімальною процентною ставкою. Такий депозит в гривні можна буде в будь-який момент зняти, а процентна ставка на нього буде встановлена ​​в символічному розмірі.

Якщо ви давно хотіли почати заробляти на власні заощадження, то ми завжди готові допомогти в цьому. Відкрити гривневий депозит можна в різних банках, для чого потрібно уважно вивчити пропозиції фінансових організацій. Наші консультанти володіють багаторічним досвідом, тому допоможуть кожному клієнтові знайти для себе найпривабливіші умови. Вигідний депозит в гривні забезпечить вас додатковим доходом, для якого не потрібно прикладати додаткових зусиль.