Депозит в доларах

Депозит в доларах: легкий спосіб отримувати пасивний дохід

Заробіток на депозиті є одним з найбільш вигідних варіантів для отримання пасивного доходу. Користувачеві досить вивчити пропозиції банків і вибрати з них те, згідно з яким вигода від співпраці буде максимальною. Часто таким виявляється доларовий депозит, який користується попитом з кількох причин. Депозит в іноземній валюті дозволяє зберегти кошти від знецінення в разі інфляції. Такий пасивний дохід не передбачає фізичного чи інтелектуального праці, а відкрити депозит у валюті можуть фізособи і юрособи. Для відкриття депозиту достатньо мати при собі паспорт та ІПН.

Валютний внесок: що необхідно знати?

Оформлення депозиту в іноземній валюті відбувається також, як і при використанні вкладів в гривні. Необхідно відкрити власний рахунок, після чого клієнт і банк укладають договір. Банк бере на себе зобов’язання щодо прийняття коштів клієнта на зберігання і повинен виплатити їх назад після завершення терміну депозиту або на першу вимогу власника депозиту. Депозит долари на якому використовуються банком для фінансових операцій, вигідний через те, що дозволяє отримати відсоток поверх суми на рахунку. Нарахування відсотків відбувається так, як це прописано в угоді.

Депозит в доларах буде більш вигідним, якщо термін вкладу виявиться максимальним. Чим довше банк використовує кошти вкладу, тим більше відсоток він надасть клієнту з гарантією його виплати. Якщо ви вирішили вкласти свої гроші, то звертайте увагу не тільки на розмір відсотків, а й додаткові можливості. Так, в ряді ситуацій клієнтам дозволяється поповнювати вклад або забирати кошти в будь-який зручний момент. Сума поповнення може бути фіксованою або будь-хто. Поповнення зазвичай передбачається для невеликих депозитів. Якщо процентна ставка висока, то такі депозити зазвичай не можна поповнювати.

Нарахування відсотків по вкладу, якщо відкрити депозит долари, може відбуватися кількома різними способами. Наприклад, банк може запропонувати капіталізувати відсотки. У цьому випадку відсотки будуть приплюсовує до тіла вкладу кожного звітного періоду, що буде збільшувати прибутковість депозиту. Також нарахування відсотків може відбуватися на основний або додатковий рахунок клієнта.

Українські банки можуть запропонувати відкрити депозит в доларах на різних умовах, що дозволяє виділити кілька основних видів вкладів:

  • Короткострокові. Їх особливістю є можливість отримати свої гроші назад максимально швидко, але слід пам’ятати, що зняти їх раніше терміну не вдасться.
  • Довгострокові. Депозит відрізняється більш високою ставкою, але для повернення грошей доведеться чекати довше.
  • Депозит до запитання. Такий депозит демонструє низьку ставку, але клієнт матиме змогу отримати свої гроші назад в будь-який момент.
  • Накопичувальний. Депозит дозволяє поповнити рахунок.
  • Ощадний. Чи не передбачає можливість поповнення.
  • Цільовий. Депозит з конкретною метою, наприклад, для покупки квартири.

Чинне законодавство дозволяє повернути доларовий депозит навіть в разі у банківської установи наявності проблем з ліквідністю. Для цього працює ФГВ, який повертає кошти фізичних осіб, якщо вони підходять під встановлені вимоги. Депозит у валюті ви можете відкрити самостійно, скориставшись пропозицією нашого сайту. Ми завжди раді допомогти вам у виборі вигідного депозиту. Ми володіємо багаторічним досвідом роботи, тому завжди досягаємо поставленої мети.

Депозит в доларах