Депозит у доларах

Депозит у доларах: легкий спосіб отримувати пасивний дохід

Заробіток на депозиті є одним із найвигідніших варіантів для отримання пасивного доходу. Користувачеві достатньо вивчити пропозиції та вибрати з них те, згідно з яким вигода від співпраці буде максимальною. Часто таким виявляється депозит у доларах відсоток, який має попит з кількох причин. Депозит в іноземній валюті дозволяє зберегти кошти від знецінення у разі інфляції. Такий пасивний дохід не передбачає фізичної чи інтелектуальної праці, а відкрити депозит у валюті можуть фізособи та юрособи. Щоб розрахувати депозит у доларах і зайнятися відкриттям депозиту, достатньо мати при собі паспорт та ІПН.

Валютний внесок: що потрібно знати?

Оформлення депозиту в іноземній валюті відбувається так само як і під час використання вкладів у гривні. Щоб покласти гроші на депозит у доларах, клієнти укладають договір із кредитною спілкою. КС бере на себе зобов’язання щодо прийняття коштів клієнта на зберігання і повинен виплатити їх назад після закінчення терміну депозиту або на першу вимогу власника депозиту. Депозит в доларах використовується банком для фінансових операцій, вигідний через те, що дозволяє отримати відсоток поверх суми на рахунку. Відбувається так, що відсотки за депозит у доларах нараховуються, як це зазначено в угоді.

Депозит у доларах буде вигіднішим, якщо термін вкладу виявиться максимальним. Що довше банк використовує кошти вкладу, то більше депозит у доларах відсоткова ставка надається клієнту з гарантією її виплати. Якщо ви вирішили вкласти свої гроші, то звертайте увагу не лише на розмір відсотків, а й на додаткові можливості. Так, у низці ситуацій клієнтам дозволяється поповнювати вклад або забирати кошти у будь-який зручний момент. Сума поповнення може бути фіксованою або будь-якою. Поповнення, як правило, передбачається для невеликих депозитів. Якщо відсоткова ставка висока, такі депозити зазвичай не можна поповнювати.

Нарахування процентів за вкладом, якщо відкрити депозит у доларах на 3 місяці, може відбуватися кількома різними способами. Наприклад – капіталізація відсотків. У цьому випадку відсотки приплюсовуватимуть до тіла вкладу кожен звітний період, що збільшуватиме прибутковість депозиту. Також нарахування відсотків може відбуватися на основний чи додатковий рахунок клієнта.

Українські кредитні спілки можуть запропонувати відкрити депозит у доларах Харків на різних умовах, що дозволяє виділити декілька основних видів вкладів:

  • Короткострокові. Їхньою особливістю є можливість отримати свої гроші назад максимально швидко, але слід пам’ятати, що зняти їх раніше терміну не вдасться.
  • Довгострокові. Депозит відрізняється вищою ставкою, але для повернення грошей доведеться чекати довше.
  • Депозит до запитання. Такий депозит демонструє низьку ставку, але клієнт матиме можливість отримати свої гроші назад у будь-який момент.
  • Накопичувальний. Депозит дає змогу поповнити рахунок.
  • Ощадний. Не передбачає можливість поповнення.
  • Цільовий. Депозит із конкретною метою, наприклад, для покупки квартири.

Чинне законодавство не дозволяє повернути відсотки на депозит у доларах навіть у випадку наявності у фінансової установи проблем з ліквідністю. Для цього працює ФГВ, який повертає кошти фізичних осіб, якщо вони підходять під встановлені вимоги. Депозит з урахуванням валютних ризиків у Кредитній спілці ви можете відкрити самостійно, скориставшись пропозицією нашого сайту. Ми завжди раді допомогти вам у виборі вигідного депозиту. Ми маємо багаторічний досвід роботи.

Депозит у доларах