СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Як відкрити депозит правильно?

Банки, які пропонують скористатися депозитом, представлені десятками установ. Кожному потенційному клієнту необхідно уважно вивчити їх пропозиції перед тим, як подати документи на розміщення вкладу. Люди, що володіють багаторічним досвідом використання фінансових інструментів, відмінно знають, на які нюанси слід звернути увагу.

Отримати вигідні депозити в Україні можна тільки в тих банках, які у всіх на слуху. Популярність закладу дозволяє не переживати про його надійності. Ліквідність банківської установи дозволяє йому запропонувати клієнтам найвигідніші процентні ставки. Також потрібно звертати увагу на територіальну близькість фінансової установи і якості обслуговування в ньому. Тарифи в цьому відношенні будуть одним з ключових параметрів, як і зручність сервісу.

Найвигідніший депозит зуміють отримати ті, хто не поспішає з прийняттям цього відповідального рішення. Краще ретельно зважити всі переваги і недоліки кожної пропозиції, що дозволить в результаті отримати солідні відсотки і убезпечити власні заощадження від різних ризиків. Звертайте увагу на капіталізацію банку, а також наявність об’єктів в його власності. Існують неупереджені рейтинги банківських організацій. Чим вище в них розташований банк, тим більш надійним і стабільним він виявиться.

Вигідний депозит буде отримати простіше, коли установа уважно ставиться до своїх клієнтів і націлене на тривалу співпрацю. Якщо є можливість, то краще уточнити імена засновників банку, а також їх стан. Рейтинг банку, який встановлює одне з відомих рейтингових агентств міжнародного рівня, дозволяє отримати додаткову впевненість в правильності власного вибору. Низький рейтинг однозначно говорить про нестачу стабільності і реальні загрози для клієнта такого банку.

Найвигідніший депозит в Україні зазвичай надається на певних умовах. Такі вклади не можна поповнювати, а також вилучати до завершення термінів договору. Вклади до запитання дають клієнтам більше свободи, так як повернути заощадження можна в будь-який момент. Банки чудово розуміють ненадійність такого вкладу, тому встановлюють на нього більш низьку процентну ставку. Строкові вклади розміщують терміном до 12 місяців або на більш тривалий період. Сума депозиту буде повністю вилучена клієнтом після завершення дії депозиту. Вкладникам можуть продовжити високі ставки, оскільки банки впевнені в можливості вигідно розпорядитися наданими коштами.

Вигідний депозит залежить від розміру процентної ставки. Зазвичай вона вказана в річному численні і є найкращим параметром для того, щоб зрозуміти розмір винагороди вкладника. На процентну ставку впливає кілька чинників:

  • тривалість депозиту;
  • лояльність клієнта;
  • розмір вкладу.

Чим більша сума, яку клієнт розмістив на депозиті, тим більше банк готовий надати відсоток. Найвигідніший депозит в Україні буде надано на внески з максимальним терміном обігу. Прибутковість інвестицій на короткочасних депозитах невисока, але користувач може швидше повернути свої кошти, тому їх ліквідність збільшується. Найвигідніший депозит можна отримати під час акцій, які періодично влаштовують всі банки. Якщо ви бажаєте отримати пасивний дохід, то розміщення грошей на депозиті буде правильним рішенням. Ми допоможемо підібрати вигідні депозити в Україні в самі стислі терміни. Ви гарантовано залишитеся задоволеними співпрацею з нашою компанією.