СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Депозити в кредитних спілках та їх особливості

Кредитні спілки є поширеним видом організацій на вітчизняному фінансовому ринку. Спочатку вони орієнтувалися на надання кредитів, але потім перелік їх послуг помітно розширився. Сьогодні кредитна спілка вигідні депозити пропонують всім потенційним учасникам, кількість яких не може бути менше 50 осіб. Депозити в кредитних спілках можуть отримувати тільки їх члени, що слід враховувати перед початком співпраці.

Підстава кредитної спілки відбувається шляхом об’єднання його учасників за певною ознакою. Учасники кредитної спілки можуть працювати спільно або бути членами однієї профспілки або релігійної організації. Діяльність кредитної спілки регулюється українським законодавством, згідно з яким учасниками союзу можуть бути навіть люди, які не є громадянами України, але проживають на її території.

Депозит кредитний союз зараз можна відкрити в день вступу в організацію. Для цього потрібно мати при собі мінімальний набір документів і внести пайовий внесок, який відрізняється невеликим розміром. Вступний внесок використовується для створення резервного капіталу.

Як вибрати кредитний союз для відкриття депозиту?

Депозити в кредитних спілках слід оцінювати за тими ж ознаками, що і у випадку з банківськими вкладами. В першу чергу необхідно переконатися в надійності організації. Для цього потенційному учаснику слід поцікавитися терміном існування КС. Найкраще використовувати депозити в кредитних спілках, якщо організація має не менше ніж 5-річним досвідом.

Ще один нюанс, на який варто звернути увагу, це наявність організації в державному реєстрі. Даний перелік містить всі офіційні фінансові установи країни. Для перевірки досить перейти на сайт Нацкомфінуслуг. Якщо обрана компанія не є учасником даного реєстру, то ваші права не будуть надійно захищені.

Кредитна спілка вигідні депозити готовий надати в найкоротші терміни, але клієнтам не слід поспішати. КС можуть запропонувати учасникам не тільки депозити, але і пайові внески, що може не відповідати побажанням останніх. Для пайового внеску ліцензія не потрібна, але для надання послуг з відкриття депозитів без неї не обійтися. Депозит кредитний союз зараз надається відповідно до чинного законодавства, в чому може переконатися кожен клієнт компанії.

Перед співпрацею варто уточнити, чи входить КС у Всеукраїнську асоціацію кредитних спілок або інші відомі фінансові організації. В цьому випадку депозити в кредитних спілках та права учасників будуть додатково захищені. Плюсом для потенційного учасника також стане участь кредитної спілки в програмі відкритий кредитний союз. Її умови передбачають вільний доступ до інформації, яка описує діяльність кредитних спілок. Кожен учасник програми повинен розкрити інформацію про союз, включаючи фінансові показники. У користувачів є можливість легко перевірити всі питання, що цікавлять моменти.

Депозит кредитний союз зараз можна відкрити на вигідних умовах, інформація про яких представлена ​​на сайті. Компанія має багаторічний досвід, що дозволяє клієнтам отримувати послуги високої якості, витрачаючи для цього мінімум коштів і часу. Кредитна спілка вигідні депозити видає на підставі мінімального набору документів, а уточнити їх перелік можна у відповідального менеджера.