Депозити у кредитних спілках та їх особливості

Кредитні спілки є найпоширенішим видом організацій на вітчизняному фінансовому ринку. Спочатку вони орієнтувалися на надання кредитів, але потім перелік послуг помітно розширився. Сьогодні кредитні спілки пропонують усім потенційним учасникам вигідні депозити, кількість яких не може бути меншою за 50 осіб. Депозити в кредитних спілках можуть одержувати лише їхні члени, що слід враховувати перед початком співробітництва.

Заснування кредитної спілки відбувається шляхом об’єднання її учасників за певною ознакою. Учасники кредитної спілки можуть працювати спільно або бути членами однієї профспілки чи релігійної організації. Діяльність та рефінансування кредитних спілок регулюється українським законодавством, згідно з яким учасниками спілки можуть бути навіть люди, які не є громадянами України, але проживають на її території.

Депозит у кредитній спілці Зараз можна відкрити в день вступу до організації. Для цього потрібно мати при собі мінімальний набір документів та внести пайовий внесок, який відрізняється невеликим розміром. Вступний внесок використовується до створення резервного капіталу.

Як вибрати кредитну спілку для відкриття депозиту?

Депозити в кредитних спілках слід оцінювати за тими самими ознаками, що у випадку з банківськими вкладами. Насамперед необхідно переконатися у надійності організації. Для цього потенційному учаснику слід поцікавитись терміном існування КС. Найкраще відкривати депозити в кредитних спілках, якщо організація має не менш як 5-річний досвід.

Ще один нюанс, на який варто звернути увагу – наявність організації в державному реєстрі. Цей перелік містить усі офіційні фінансові установи країни. Для перевірки достатньо перейти на сайт НБУ. Якщо вибрана компанія не є учасником цього реєстру, ваші права не будуть надійно захищені.

Кредитна спілка готова надати в найстисліші терміни вигідні депозити, але клієнтам не слід поспішати. КС можуть запропонувати учасникам не лише депозити, а й пайові внески, що може не відповідати побажанням останніх. Для пайового внеску ліцензія не потрібна, але для надання послуг з відкриття депозитів без неї не обійтись. Депозит у кредитній спілці Зараз надається відповідно до чинного законодавства, у чому може переконатися кожен клієнт компанії.

Перед співпрацею варто уточнити, чи входить КС у Всеукраїнську асоціацію кредитних спілок чи інші відомі фінансові організації. У цьому випадку депозити у кредитних спілках та права учасників будуть додатково захищені. Плюсом для потенційного учасника також стане участь кредитної спілки у програмі відкрита кредитна спілка. Її умови передбачають вільний доступ до інформації, що описує діяльність кредитних спілок. Кожен учасник програми повинен розкрити інформацію про союз, включаючи фінансові показники. У користувачів є можливість легко перевірити всі моменти, що цікавлять.

Депозит у кредитній спілці Зараз можна відкрити на вигідних умовах, інформація про які представлена ​​на сайті. Компанія має багаторічний досвід, що дозволяє клієнтам отримувати послуги високої якості, витрачаючи для цього мінімум коштів та часу. Кредитна спілка вигідні депозити приймає на підставі набору документів, а уточнити їхній перелік можна у відповідального менеджера.

Депозит в кредитній спілці