СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%
Рейтинг депозитів

Кращі кредитні спілки та банки України для депозитів

Чимало українців втратили впевненість у надійності банківських установ останніми роками, чому сприяв крах найбільших фінансових структур та складності у поверненні коштів їхнім вкладникам. Водночас сьогодні ситуація у фінансовій сфері дещо стабілізувалася, що дозволяє знову отримати рейтинг депозитів 2021 року та вигідні умови для кредитування чи відкриття депозитів. Рейтинг депозитів у кредитних спілках стане першим параметром, який варто звернути увагу при виборі установи для вкладу.

Де відкрити депозит?

Людина, яка має заощадження, завжди бажає їх збільшити. Водночас ніхто не хоче даремно ризикувати власним добробутом та станом. Тому вибір надійного банку стає складним завданням, під час вирішення якого доводиться розглядати рейтинг депозитів у доларах. Жителям ЄС щодо цього серйозно пощастило, оскільки їм достатньо оцінити умови у різних фінансових структурах. Стабільність банківської системи Західної та Центральної Європи не викликає сумнівів, чого не сказати про українські банки. Рейтинг депозитів дозволяє детально вивчити можливі варіанти вкладення коштів і розібратися в тому, який варіант краще використовувати для отримання дивідендів.

Банківські вкладення мають кілька цінних переваг:

  • можливість постійно отримувати дохід та зберегти кошти від інфляційних ризиків;
  • наявність державних гарантій на суми до 200 000 грн;
  • використання будь-яких валют для відкриття вкладу.

Рейтинг банківських депозитів допоможе тим, хто стикається з використанням таких інструментів уперше. Вивчаючи рейтинг депозити Київ, порівнюючи відсоткові ставки, які встановлюють різні банки, ви зможете знайти варіант для отримання солідного прибутку. Також рекомендується звернути увагу на інші умови, згідно з якими працюють банківські вклади. Наприклад, за договором клієнт може мати можливість достроково забрати гроші. Рейтинг банківських депозитів може включати поповнення рахунку після відкриття вкладу, так і виключати таку можливість. Важливо пам’ятати, що найкращі умови для вкладників можна отримати лише в тому випадку, якщо умови відкриття депозиту будуть досить жорсткими.

Строки відкриття депозиту

Клієнтам дозволяє розібратися у тому, на який термін фінансова установа пропонує відкрити рейтинг депозитів у гривні. Найчастіше тривалість співпраці перебуває у діапазоні 1-24 місяці. Бувають і більш тривалі депозити, але користуватися ними слід лише в тому випадку, якщо умови справді вигідні. Рейтинг депозитів у кредитних спілках постійно оновлюється, що дозволяє кожній людині отримати актуальну інформацію щодо відкриття депозиту перед зверненням до КС. Поповнення депозиту дозволяє серйозно збільшити прибутковість вкладу, але подібні умови доступні при зниженні процентної ставки. Безстрокові вклади мають невисоку ставку, тож максимізації прибутку підходять погано.

Допоможе знайти банківську установу, в якій відкрити вклад буде найвигідніше, рейтинг депозитних ставок. Можливість достроково розірвати угоди краще додатково передбачити у договорі, оскільки не всі банки можуть запропонувати таку опцію. Вона дозволяє дещо убезпечити себе, хоч і призводить до незначного зниження процентної ставки. Рейтинг депозитів у кредитних спілках слід шукати на спеціалізованих сайтах, щоб отримати найповнішу інформацію. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, тому зможуть запропонувати вам найвигідніші умови для співпраці. Найкращі банки рейтинг депозитів зроблять вкладення ще безпечнішими та продуктивнішими.

Рейтинг депозитів