СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Кращі кредитні спілки та банки України для депозитів

Чимало українців втратили впевненість у надійності банківських установ в останні роки, чому сприяв крах найбільших фінансових структур і складності в поверненні коштів їх вкладникам. У той же час сьогодні ситуація у фінансовій сфері дещо стабілізувалася, що дозволяє знову отримати вигідні умови для кредитування або відкриття депозитів. Рейтинг депозитів в кредитних спілках стане першим параметром, на який варто звернути увагу при виборі установи для вкладу.

Де відкрити депозит?

Людина, що володіє заощадженнями, завжди бажає їх збільшити. У той же час ніхто не хоче даремно ризикувати власним благополуччям і станом. Тому вибір надійного банку стає складним завданням, при вирішенні якої доводиться розглядати найрізноманітніші параметри. Жителям ЄС в цьому відношенні серйозно пощастило, так як їм досить оцінити умови в різних фінансових структурах. Стабільність банківської системи Західної і Центральної Європи не викликає сумнівів, чого не сказати про українські банки. Рейтинг депозитів дозволяє детально вивчити можливі варіанти вкладення засобів і розібратися в тому, який із варіантів краще використовувати для отримання дивідендів.

Банківські вкладення мають кілька цінних переваг:

  • можливість постійно отримувати дохід і зберегти кошти від інфляційних ризиків;
  • наявність державних гарантій на суми до 200000 грн .;
  • використання будь-яких валют для відкриття вкладу.

Рейтинг банківських депозитів допоможе тим, хто стикається з використанням подібних інструментів вперше. Порівнюючи процентні ставки, які встановлюють різні банки, ви зможете знайти варіант для отримання солідного прибутку. Також рекомендується звернути увагу на інші умови, згідно з якими працюють банківські вклади. Наприклад, за договором клієнт може не мати можливості достроково забрати гроші. Рейтинг банківських депозитів може як включати поповнення рахунку після відкриття вкладу, так і виключати таку можливість. Важливо пам’ятати, що кращі умови для вкладників можна отримати тільки в тому випадку, якщо умови відкриття депозиту будуть досить жорсткими.

Терміни відкриття депозиту

Рейтинг депозитів дозволяє клієнтам розібратися в тому, на який термін банк пропонує відкрити депозит. Найчастіше тривалість співпраці знаходиться в діапазоні 1-24 місяці. Бувають і більш тривалі депозити, але користуватися ними слід тільки в тому випадку, якщо умови виявляються дійсно вигідними. Рейтинг депозитів в кредитних спілках постійно оновлюється, що дозволяє кожній людині отримати актуальну інформацію про відкриття депозиту перед зверненням в КС. Поповнення депозиту дозволяє серйозно збільшити прибутковість вкладу, але зазвичай подібні умови доступні при зниженні процентної ставки. Безстрокові вклади мають невисоку ставку, тому для максимізації прибутку підходять погано.

Рейтинг депозитів допоможе знайти банківську установу, в якому відкрити вклад буде найвигідніше. Можливість достроково розірвати угоди краще додатково передбачити в договорі, оскільки не всі банки можуть запропонувати таку опцію. Вона дозволяє кілька убезпечити себе, хоча і призводить до незначного зниження процентної ставки. Рейтинг депозитів в кредитних спілках слід шукати на спеціалізованих сайта, щоб отримати найбільш повну інформацію. Наші фахівці володіють багаторічним досвідом роботи, тому зможуть запропонувати вам найвигідніші умови для співпраці. Рейтинг банківських депозитів зробить вкладення ще більш безпечними і продуктивними.