СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Депозитні умови в Києві

Банківські депозити використовуються для того, щоб уберегти власні заощадження від девальваційних процесів, а також з метою заробітку. У першому випадку зазвичай користуються валютними депозитами, в той час як високі процентні ставки на гривневих депозитах змогу серйозно поліпшити своє фінансове становище. Депозитні умови Київ продовжують поліпшуватися, що не може не радувати клієнтів банків. Як показує статистика, банки активно конкурують між собою за клієнтів, тому сьогодні досить вигідно розміщувати депозити. Потрібно тільки ретельно перевіряти історію будь-якого банку перед тим, як відкрити вклад, а також оцінити його переваги в порівнянні з програмами інших установ.

Акційні депозити в Києві залишаються найвигіднішими, у чому вже встигли переконатися багато клієнтів банків. Власники заощаджень зазвичай вибирають короткострокові пропозиції, чому сприяє політична і економічна невизначеність країни. Строкові вклади зазвичай розміщують на термін до 6 місяців. Іноземна валюта для розміщення депозитів останнім часом стає менш популярною, особливо якщо врахувати, що ставка за таким вкладом буде нижче, ніж у випадку з гривневим депозитом.

Акційні депозити в Києві дозволяють отримати ще більш високу процентну ставку або інші переваги, які роблять розміщення вкладу вигідним навіть в поточній нестабільній ситуації. Серед валютних депозитів переважають доларові заощадження, а на другому місці знаходиться євро. Класичні депозити являють собою тільки 30-40 відсотків вкладів залежно від банку. Велика частина депозитів представлені засобами на поточному рахунку клієнта або банківську карту.

Як отримати вигідний депозит?

Найважливішим параметром, який просто неможливо пропустити при виборі відповідного депозиту, є процентна ставка. Якщо вибирати гривневі вклади, то даний параметр складе близько 12-18 відсотків. Для доларових вкладів він буде істотно нижче і не перевищує 4-5 відсотків, а по євро ставки і зовсім знаходяться на рівні 1-2 відсотки. Умови по депозитах в Києві можуть відрізнятися і в залежності від того, до якої категорії фінансових установ відноситься обраний банк:

  • з іноземним капіталом;
  • з українським капіталом;
  • приватний;
  • державний банк.

Депозитні умови Київ в банках з іноземним капіталом будуть найменш вигідними для клієнтів. Це пов’язано з тим, що такі банки можуть фондуватися в материнських компаніях, тому не сильно зацікавлені в залученні клієнтів за рахунок вкладів. Державні банки можуть запропонувати близько 15-16 відсотків, в той час як у міжнародних процентна ставка не піднімається вище 13 відсотків. За валюті в міжнародних банках складно отримати умови по депозитах в Києві краще, ніж 1 відсоток річних.

Робота банку призводить до того, що йому постійно потрібна певна валюта, про що свідчить зміна умов для відкриття депозитів. Акційні депозити в Києві зазвичай діють на ту валюту, яка в даний момент цікавить банк. Це може бути як гривня, так і євро або долар. Потреба в гривні говорить про те, що банку потрібно поповнити свою ліквідність, щоб виконати діючі нормативи. Умови по депозитах в Києві ви завжди можете вивчити на нашому сайті перед тим, як звернутися в банк для відкриття власного рахунку. Наша компанія віддає перевагу індивідуальному підходу в роботі з клієнтами. Ми володіємо багаторічним досвідом роботи, що дозволяє підібрати депозитні умови Київ, які будуть повністю відповідати вашим потребам.