СТАВКА:

до 19,5%

річних

ТЕРМІН ВКЛАДУ:

до 18 міс

з правом
пролонгації

  • Ви можете зняти і поповнити депозит без втрати відсотків
  • Ви можете прив’язати суму депозиту до іноземних валют
  • Ви знаєте в якому кредиті і під заставу чого працюють ваші гроші

  • Вартість столичної нерухомості в іпотеці більше ніж в 2 рази перевищує вартість вкладів
Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні счета
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щомісячною виплатою відсотків %З щоквартальною виплатою відсотків %
3 місяці14%
6 місяців 15%13%
9 місяців16%15%
13 місяців18,5% *16%17,5%
18 місяців19,5%

* — допускається часткове зняття до 30% без втрати нарахованих відсотків. Поповнення вкладу без обмежень..

Річні відсоткові ставки для членів КС «ЗаРаЗ» на депозитні рахунки з урахуванням валютних ризиків
Термін (міс.)З виплатою відсотків в кінці терміну % %З щоквартальною виплатою відсотків %
6 місяців5%
13 місяців10%9%
18 місяців12%

Що таке банківський депозит?

Депозитом називають фінансовий інструмент, при використанні якого клієнт може зберігати свої кошти в банку. Останній виплачує клієнту певний відсоток за використання коштів у період їх зберігання. Депозит є угодою між банком і вкладником, в який останній передає певну суму на зберігання відповідно до означеними умовами. Банк бере на себе зобов’язання повернути кошти в зазначені терміни, як тільки клієнт захоче припинити співпрацю. Умови і форма повернення обов’язково прописуються в договорі.

Чим відрізняється депозит від вкладу?

Грошові кошти на депозиті може зберігати кожна людина, звернувшись для цього до банківської установи. Внесок передбачає відкриття грошового рахунку, який буде приносити його власнику дивіденди. Якщо скористатися депозитом, то зберігати на рахунку можна:

  • грошові кошти на депозиті;
  • акції;
  • дорогоцінні метали;
  • цінні папери і речі.

Визначившись з особливістю даного інструменту, необхідно зрозуміти, чому залишати гроші на депозиті є таким актуальним рішенням для багатьох клієнтів банків. Причина полягає в наявності процентної ставки, яка у кожного банку може бути своєї. Відсоткова ставка використовується в якості плати банком за можливість використовувати банківські кошти на депозиті. Дохід банку в даній ситуації є різницею між розміщенням фінансів і залученням нових клієнтів.

Який вибрати депозит?

Зберігати грошові кошти на депозиті буває вигідно далеко не в кожному банку. З цієї причини клієнтам, які бажають скористатися перевагами пасивного доходу, слід більш уважно вибирати філія для відкриття рахунку. Всі депозити можна розділити на термінові і до запитання. Строковий депозит передбачає відкриття вкладу під процентну ставку, а гроші на рахунок вносяться на певний термін. Коли термін депозиту закінчується, користувач отримує свої кошти і відсотки назад.

Даний вид депозиту відрізняється меншою ліквідністю, але дозволяє отримати високий дохід завдяки солідній процентній ставці. Альтернативою є депозити до запитання. В даному випадку немає точно зазначеного терміну, протягом якого будуть зберігати кошти. Повернення грошей з депозиту можна зробити в будь-який момент, коли це буде зручно для клієнта. Найчастіше подібний депозит відрізняється більш низькою процентною ставкою. Гроші на депозиті завжди можна використовувати для вигідного вкладення, тому вони зберігають високу ліквідність.

Строкові депозити поділяють на кілька видів. Накопичувальний депозит дозволяє зберігати кошти на депозиті та поповнювати його протягом усього періоду до моменту закриття рахунку. Ощадний вклад є стандартним терміновим депозитом без можливості поповнити рахунок або продовжити термін його дії. Грошові кошти на депозиті можуть бути розрахунковими. В цьому випадку у власника депозиту є можливість не тільки поповнювати рахунок, але і знімати гроші з нього.

Щоб знайти відповідний депозит, необхідно уважно вивчити запропоновані процентні ставки. Гроші на депозиті повинні приносити своєму власникові максимальний прибуток. У той же час на розмір відсотків можуть впливати деякі додаткові фактори, що також слід врахувати при відкритті депозиту. Кошти на депозиті повинні бути надійно захищені, тому під час вибору місця для відкриття рахунку звертайте увагу на надійність банку. Наші фахівці завжди допоможуть вам відкрити вигідний депозит.