Розмір доходу по розміщенню в заставні кредити залежить від рівня ризику угоди, цін на ринку приватних позик, валюти кредитування та інше.

Рівень ризику угоди на пряму впливає на ціну. Природно, що чим більше ризикованіше угода – тим вище буде і відсоток. А так же навпаки, якщо угода не несе в собі ніяких видимих ризиків і покриття двох і більше кратне, то і ціна на кредит, природно, буде низькою. Адже недарма склалося так, що без заставних кредитів мають процентну ставку в п’ять і більше разів вище, ніж заставний кредит. А все пояснюється тільки тим, що ризик неповернення кредиту по без заставних кредитів дуже великий.

Ціни на кредитні кошти під заставу нерухомості на ринку України коливався від 1,5% до 5% в місяць. Дана розбіжності залежить від валюти кредиту і фінансової стабільності фінансових установ. Сьогодні банківська система практично не кредитує населення. У зв’язку з цим ціна на приватні позики зросла до 3,5% в доларах США і до 5% в гривнях.

Крім зазначених факторів на ціну може впливати так само розташування об’єкта застави, надійність позичальника, політична ситуація і т.д. За допомогою професіоналів Ви зможете дізнатися про об’єкт і його особливості все, що може впливати на прийняття правильного рішення.