Доходность

Размер дохода по размещению в залоговые кредиты зависит от уровня риска сделки, цен на рынке частных займов, валюты кредитования и другое.

Уровень риска сделки на прямую влияет на цену. Естественно, что чем более рискованней сделка – тем выше будет и процент. А так же наоборот, если сделка не несёт в себе никаких видимых рисков и покрытие двух и более кратное, то и цена на кредит, естественно, будет низкой. Ведь неспроста сложилось так, что без залоговые кредиты имеют процентную ставку в пять и более раз выше, чем залоговый кредит. А всё объясняется только тем, что риск невозврата кредита по без залоговым кредитам очень велик.

Цены на кредитные средства под залог недвижимости на рынке Украины  колебаются от  1,5%  до 5% в месяц. Данная росбежность зависит от валюты кредита и финансовой стабильности финансовых учреждений. На сегодняшний день банковская система практически не кредитует население. В связи с этим цена на частные займы выросла до 3,5 % в долларах США и до 5% в гривнах.

Кроме указанных факторов на цену может влиять так же расположение объекта залога, надёжность заёмщика, политическая ситуация и т.д. С помощью профессионалов Вы сможете узнать о объекте и его особенностях всё, что может влиять на принятие правильного решения.

Регистрационные документы

svidotstvo svidotstvo svidotstvo

Ваш номер телефона?


×
Заявка на получение кредита


captcha

×
Заявка на отримання кредиту


captcha

×

Ваш номер телефону?×

Шановні відвідувачі та члени Кредитної спілки «ЗаРаЗ»!

 11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» через спалах у світі коронавірусу з 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин.

Враховуючи вказану постанову, а також з метою убезпечити населення України від поширення гострих респіраторних захворювань та коронавірусу COVID-19, який віднесено до особливо небезпечних інфекційних хвороб, адміністрацією Спілки, на період з 23 березня до прийняття відповідним органом державної влади про припинення карантину та скасування інших обмежувальних заходів, запроваджено особливий режим роботи Спілки:

  • обмежено допуск у приміщення офісу Спілки будь-яких осіб;
  • припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом Спілки;
  • припинено проведення прийому громадян посадовими особами Спілки;
  • призупинено розгляд заяв осіб, що мають намір набуття членства у Спілці;
  • призупинено розгляд заяв членів Спілки про надання фінансових послуг, про зміну умов діючих договорів, про надання траншів в межах лімітів за кредитними лініями за діючими договорами тощо;
  • запроваджено обмеження присутності посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи;
  • запроваджено дистанційну роботу з обслуговування діючих договорів;
  • фактична присутність посадових осіб Спілки в приміщені офісу фінансовою установи здійснюватиметься в режимі чергування, БЕЗ РОБОТИ З ВІДВІДУВАЧАМИ.

Усі розрахункові операції зі Спілкою Ви маєте можливість здійснити дистанційно (засобами он-лайн банкінгу та безпосередньо у відділеннях банківських установ) за наступними банківськими реквізитами:

р/р: UA093007110000026507052600268 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО: 300711, ЕДРПОУ: 37716197, Отримувач: Кредитна спілка «ЗАРАЗ»

Уся необхідна Вам інформація надаватиметься посадовими особами Спілки наступними засобами зв’язку:

Подальші рішення щодо особливого режиму роботи Спілки прийматимуться в залежності від розвитку ситуації та рішень прийнятих органами державної влади та/або місцевого самоврядування.