Власникам заощаджень і вільних грошових коштів !!

Інвестиції

Куди вигідно інвестувати гроші?

З появою вільних коштів багато людей, які мислять раціонально, шукають варіанти — як примножити гроші? Віддавати гроші під відсотки до банку, в умовах такої нестабільної економіки багато хто боїться, бо не отримує ні застави, ні надійних гарантій. Виникає питання:

Куди краще вкласти гроші?

КС «ЗАРАЗ» — фінансовий кооператив, який створює всі можливі умови, щоб у нас «зустрічалися» і знаходили відповіді на свої запитання і ті, хто хоче взяти інвестиційні позики, і ті, хто хоче дати гроші в борг. Тобто ми зберігаємо основну сутність діяльності кредитної спілки – взаємне кредитування між фізичними особами.

Для власників вільних коштів ми пропонуємо виступити кредитором і отримувати дохід у розмірі від 2 до 6% на місяць. При цьому забезпеченням кредиту виступатиме столична нерухомість. Вкладені гроші в кредит під заставу нерухомості – найбезпечніший вид інвестування, що забезпечує стабільний та високий дохід. Ніщо, ні банківський депозит, ні ігри на валютних і біржових ринках, ні вкладення в дорогоцінні метали й т.д. не може зрівнятися зі співвідношенням прибутковість безпечність кредитів під заставу нерухомості.

Якщо Ви вирішили кредитувати самостійно, то КС «ЗАРАЗ» запрошує Вас до співпраці. Наші послуги:

 • консультація майбутніх кредиторів та позичальників;
 • вибір позичальників та об’єктів застави, які виступатимуть гарантією повернення коштів;
 • оцінка кредитоспроможності позичальника та опис можливих ризиків;
 • аналіз пакету документів;
 • моніторинг об’єкта застави;
 • юридична підтримка під час видачі позики;
 • реалізація заставного майна у разі повернення за кредитом;
 • супровід кредитування до повного погашення кредиту;
 • повна конфіденційність.

З чого почати?

Насамперед Вам потрібно прорахувати всі можливі ризики цього вкладення. З цим ми допоможемо Вам у вигляді консультації. Після того як Ви зрозумієте, що кредитування під заставу нерухомості в столиці – це БЕЗПЕЧНИЙ І ВИГІДНИЙ вид вкладень, Вам потрібно звернутися до спеціаліста кредитної спілки та залишити заявку із зазначенням суми та терміну, на який Ви готові кредитувати, а також Ваші вимоги до об’єкта застави.

При отриманні заявки від позичальника з параметрами, що задовольняють Вас, спеціаліст кредитної спілки зв’язується з Вами та надає всю необхідну інформацію для прийняття Вами рішення.

Після Вашої згоди укладається кредитний договір та договір іпотеки із позичальником.

Далі, за Вашим бажанням, КС «ЗАРАЗ» проводитиме постійний юридичний та фінансовий моніторинг угоди до повного погашення кредиту.

Для початківців КС розробив курс тренінгу з інвестування в нерухомість, який проводиться як у груповому форматі, так і в індивідуальному.

Куди вкласти гроші

Кредитування. Кредитування в нашій країні є досить цікавим процесом. Банки як основні гравці на ринку і фактично монополісти можуть пропонувати будь-які умови для своїх клієнтів. Користуючись тим, що вам потрібна велика сума грошей, накручується максимальний відсоток, потрібно зібрати чималу кількість документів та заставне майно. Ми пропонуємо вам принципово інший підхід до цього процесу. Наша компанія є вигідною платформою для співпраці між кредитором або позичальником.

Інвестувати гроші

Що ми пропонуємо. Коли в людини з’являється досить велика сума вільних грошей, вона замислюється над тим, щоб отримати прибуток. Інвестиції в різні проєкти, великі компанії чи акціонерні товариства в нашій країні – не найвигідніший варіант. Насамперед необхідно мати велику суму грошей. Крім того, цей ринок досить закритий та заплутаний.

Ми пропонуємо вам принципово інший спосіб отримання прибутку. Якщо ви думаєте, куди вкласти гроші, станьте кредитором. Таке рішення має кілька істотних переваг:

 • Інвестування на будь-яку суму грошей. Позичальниками стають звичайні люди, яким може знадобитися навіть найменша сума. Ви зможете отримати свої гроші з нарахованими на них відсотками.
 • Надійність угоди. Вкладення грошей – це завжди ризик, але якщо ви вирішите співпрацювати з нами, то можете бути впевнені в їх збереженні. Усі заставні позики забезпечуються нерухомістю, яка є найкращим варіантом застави.
 • Індивідуальна допомога кожному клієнту. Якщо ви замислилися над тим, куди інвестувати гроші, у вас може виникнути багато питань. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на кожен з них.

Якщо говорити коротко, то ми пропонуємо кредитору та позичальнику співпрацювати без посередництва банку. Це вигідні умови для обох сторін, оскільки ви отримаєте більший прибуток, а особа, що кредитується, – вигідніші умови.

Інвестиційні компанії

Як правильно вести справи. Якщо ви не знаєте, куди інвестувати, варто скористатися допомогою професійних консультантів. Якщо ви вирішили розпочати свою діяльність із нами, то від вас потрібно лише вказати бажані умови угоди. Далі наші фахівці підберуть кілька найкращих варіантів. Зверніть увагу, що останнє слово завжди залишається за вами. Ви самостійно вибираєте, у що вкладати гроші. Наші фахівці відповідають на ваші запитання і лише консультують, не нав’язуючи свою думку.

Багато інвестиційних компаній просто беруть гроші своїх клієнтів, не повідомляючи їх, куди вони будуть вкладені. Ми ж пропонуємо вам інформаційну допомогу та список, де можна взяти кредити від інвесторів. Крім того, ви можете довірити нам:

 • розв’язати усі юридичні питання;
 • контролювати виплати з боку позичальника до погашення кредиту.

Якщо у вас залишилися сумніви щодо того, куди вигідно вкласти гроші, ми з радістю підберемо для вас найкращі варіанти.

Гроші мають працювати та приносити прибуток, а не просто лежати вдома. Якщо ви звикли самостійно приймати рішення, тоді наша кредитна спілка – саме те, що вам потрібно. Наша діяльність відрізняється максимально відкритими умовами співробітництва, широким вибором позичальників, контролем виконання зобов’язань та допомогою професійних консультантів. Самостійне інвестування завжди пов’язане з великими ризиками. Особливо для тих, хто не має необхідних знань та досвіду. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що прийняли правильне рішення.

Приватні інвестиції

Куди вкладати гроші. Сучасні реалії такі, що зберігати власні кошти вдома невигідно. Високий рівень інфляції швидко знецінює гроші, якщо вони не вкладені у будь-яку справу. Найтрадиційнішим варіантом можна вважати банківський депозит, але він не є найнадійнішим. Куди вкласти гроші – це питання, що виникає у кожного, хто зміг накопичити певну суму коштів. Багато інвесторів під заставу нерухомості зможуть залишити більшу частину прибутку собі, але наша організація пропонує зовсім інший підхід до справи.

Найкращі варіанти для вкладів. Приватні інвестиції – це один із найбільш ризикованих видів комерційної діяльності. Багато хто вважає, що самостійно розпорядитися своїми коштами так, щоб вони принесли необхідний дохід практично неможливо. Для цього потрібно мати необхідні знання та великий досвід у фінансовій сфері. Існує й інший варіант. Ви можете довірити капітал професійному брокеру, але таке рішення в нашій країні надто ризиковане.

Ми пропонуємо вам вигідну альтернативу. Наша компанія є майданчиком, де кредитор і інвестор під заставу можуть домовлятися між собою. Ви зможете самостійно визначити, куди вкласти гроші, або довіритися порадам наших професіоналів. Переваги такого рішення очевидні:

 • ви особисто контролюєте свої кошти та стежите за їх використанням;
 • наші спеціалісти здійснюють додатковий моніторинг ситуації, щоб уникнути затримок із виплатами;
 • ви отримуєте надійну заставу під власний капітал.

Важливим є й те, що інвестування такого типу не вимагає від вас великого стартового капіталу.

Куди інвестувати гроші

Що ми пропонуємо своїм клієнтам? Наша компанія є не просто посередником на кшталт банку. Такі фінансові установи пропонують вам віддати свої гроші під досить низький відсоток, а потім вкладають їх на власний розсуд, залишаючи більшу частину прибутку собі.

Наша компанія діє зовсім інакше. Звернувшись до нас, ви зможете дізнатись, куди інвестувати гроші. Клієнт має право самостійно визначити, як саме йому слід розпорядитися капіталом. Наші професійні співробітники зможуть:

 • Надати всю необхідну вам інформацію. Ви отримаєте не лише юридичну чи фінансову допомогу, а й перелік осіб, яким потрібні ваші кошти. Це означає, що ви самі визначите, у що вкладати гроші.
 • Грамотно здійснити оцінку ризиків. Наші співробітники – це професіонали високого класу, які можуть підібрати найкращі схеми інвестування, виходячи із співвідношення їхньої надійності та прибутковості.

Вкладення грошей може принести вам стабільний та постійний прибуток, але тільки в тому випадку, якщо воно буде зроблено правильно. У наш час існує безліч можливостей, починаючи від банківського депозиту і закінчуючи торгами на ринках криптовалют. Кожен із варіантів має свої переваги та недоліки. Тільки у нас ви зможете знайти найкраще співвідношення надійності вкладу та величини прибутку.

У що вкласти гроші

Механізм співробітництва. Насамперед ми рекомендуємо оцінити пропозицію нашої компанії. Відомо, що найнадійніше вкладення капіталу – це нерухомість. Ризики у цій сфері мінімальні, а прибуток може бути дуже великий. Ми пропонуємо вам кредитувати інших людей під заставу нерухомості, та вивчити чим займається інвестор під заставу нерухомості. Це найкраща відповідь на питання, куди вигідно вкласти гроші.

Від вас потрібно прийти до нас в офіс, отримати консультацію та обрати позичальника, якому ви довірите свої кошти. Зі свого боку ми гарантуємо юридичну підтримку та грамотні консультації.