Власникам заощаджень і вільних грошових коштів !!

Інвестиції

Куди вигідно інвестувати гроші?

При появі вільних коштів, багато людей, які мислять раціонально, шукають варіанти – як примножити гроші? Віддавати гроші під відсотки в банк, в умовах настільки нестабільної економіки багато хто боїться, тому що не отримують ні застави, ні надійних гарантій. Виникає питання:

Куди краще вкласти гроші?

КС «ЗаРаЗ» -фінансовий кооператив, який створює всі можливі умови, щоб у нас «зустрічалися» і знаходили відповіді на свої питання і ті, хто хоче взяти кредит, і ті, хто хоче дати гроші в борг. Тобто, ми зберігаємо основну сутність діяльності кредитної спілки – взаємне кредитування між фізичними особами.

Для власників вільних грошових коштів ми пропонуємо виступити кредитором і отримувати дохід в розмірі від 2 до 6% в місяць. При цьому забезпеченням по кредиту буде виступати столична нерухомість. Вкладені гроші в кредит під заставу нерухомості – найбезпечніший вид інвестування, який забезпечує стабільний і високий дохід. Ніщо, ні банківський депозит, ні гри на валютних і біржових ринках, ні вкладення в дорогоцінні метали і т.д. не може зрівнятися з співвідношенням доходностьбезопасность кредитів під заставу нерухомості.

Якщо Ви вирішили кредитувати самостійно, то КС «ЗаРаЗ» запрошує Вас до співпраці. Наші послуги:

 • консультація майбутніх кредиторів і позичальників;
 • вибір позичальників і об’єктів застави, які виступлять гарантією повернення коштів;
 • оцінка кредитоспроможності позичальника і опис можливих ризиків
 • аналіз пакету документів, моніторинг об’єкту застави;
 • юридична підтримка при видачі позики;
 • реалізація заставного майна в разі неповернення по кредиту;
 • супровід кредитування до моменту повного погашення кредиту;
 • повна конфіденційність.
З чого почати?

В першу чергу Вам потрібно прорахувати всі можливі ризики даного вкладення. Для цього ми зможемо допомогти Вам вигляді консультації. Після того, як Ви зрозумієте, що кредитування під заставу нерухомості в столиці – це САМИЙ БЕЗПЕЧНИЙ І ВИГІДНИЙ вид вкладень, Вам потрібно звернутися до фахівця кредитного союзу і залишити заявку із зазначенням суми і терміну, на який Ви готові кредитувати, а так само Ваші вимоги до об’єкта застави.

При отриманні заявки від позичальника з задовольняють Вас параметрами фахівець кредитного союзу зв’язується з Вами і надає всю необхідну інформацію для прийняття Вами рішення.

Після Вашої згоди полягає кредитний договір і договір іпотеки з позичальником.

Далі, за Вашим бажанням, КС «ЗаРаЗ» проводитиме постійний юридичний і фінансовий моніторинг угоди до повного погашення кредиту.

Для початківців КС розробив курс тренінгу щодо інвестування в нерухомість, який проводиться як в груповому форматі, так і в індивідуальному.

Куди вкласти гроші

Кредитування. Кредитування в нашій країні є досить цікавий процес. Банки, як основні гравці на ринку і фактично монополісти, можуть пропонувати будь-які умови для своїх клієнтів. Користуючись тим, що вам необхідна велика сума грошей, накручується максимальний відсоток, потрібно зібрати чималу кількість документів і заставне майно. Ми пропонуємо вам принципово інший підхід до даного процесу. Наша компанія представляє собою вигідну платформу для співпраці між кредитором або позичальником.

Інвестувати гроші

Що саме ми пропонуємо. Коли у людини з’являється досить велика сума вільних грошей, він замислюється над тим, щоб отримати з них прибуток. Інвестиції в різні проекти, великі компанії або акціонерні товариства в нашій країні – не найвигідніший варіант. Перш за все, необхідно мати велику суму грошей. Крім того, даний ринок досить закритий і заплутаний.

Ми ж пропонуємо вам принципово інший спосіб отримання прибутку. Якщо ви думаєте, куди вкласти гроші, то станьте кредитором. У такого рішення є кілька суттєвих переваг:

 • Інвестування практично на будь-яку суму грошей. Позичальниками стають звичайні люди, яким може знадобитися навіть сама невелика сума. Ви ж зможете отримати свої гроші з нарахованими на них відсотками.
 • Надійність угоди. Вкладення грошей – це завжди ризик, але якщо ви вирішите співпрацювати з нами, то можете бути впевнені в їх безпеці. Всі кредити забезпечуються нерухомістю, яка є найкращим варіантом застави.
 • Індивідуальна допомога кожному клієнту. Якщо ви задумалися над тим, куди інвестувати гроші, у вас може виникнути велика кількість питань. Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на кожен з них.

Якщо говорити коротко, то ми пропонуємо кредитору і позичальнику співпрацювати без посередництва банку. Це вигідні умови для обох сторін, оскільки ви отримаєте більший прибуток, а що кредитуються особа – більш вигідні умови.

Інвестиційні компанії

Инвестиционные компании

Як правильно вести справи. Якщо ви не знаєте, куди інвестувати, то варто скористатися допомогою професійних консультантів. Якщо ви вирішили почати свою діяльність з нами, то від вас вимагається тільки вказати бажані умови угоди. Далі наші фахівці підберуть кілька найбільш підходящих варіантів. Зверніть увагу на те, що останнє слово завжди залишається за вами. Ви самостійно вибираєте, у що вкласти гроші. Наші фахівці відповідають на ваші запитання і тільки консультують, не нав’язуючи свою думку.

Багато інвестиційні компанії просто беруть гроші своїх клієнтів, не ставлячи їх до відома, куди вони будуть вкладені. Ми ж пропонуємо вам інформаційну допомогу і список відповідних позичальників. Крім того, ви можете довірити нам:

 • вирішити всі юридичні питання;
 • контролювати виплати з боку позичальника до повного погашення кредиту.

Якщо у вас ще залишилися сумніви щодо того, куди вигідно вкласти гроші, ми з радістю підберемо для вас найкращі варіанти.

Гроші повинні працювати і приносити прибуток, а не просто лежати вдома. Якщо ви звикли самостійно приймати рішення, тоді наш кредитний союз – саме те, що вам потрібно. Наша діяльність відрізняється максимально відкритими умовами співпраці, широким вибором позичальників, контролем виконання зобов’язань і допомогою з боку професійних консультантів. Самостійне інвестування завжди пов’язано з великими ризиками. Особливо для тих, хто не має необхідних знань і досвіду. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що прийняли правильне рішення.

Приватні інвестиції

Куди вкласти гроші. Сучасні реалії такі, що зберігати особисті кошти вдома невигідно. Високий рівень інфляції швидко знецінює гроші, якщо вони не вкладені в будь-яку справу. Найтрадиційнішим варіантом можна вважати банківський депозит, але він не є самим надійним. Куди вкласти гроші – це питання, що виникає у кожного, хто зміг зібрати певну суму коштів. Багато інвестиційні компанії будуть раді розпорядитися вашими засобами, залишивши велику частину прибутку собі, але наша організація пропонує зовсім інший підхід до справи.

Кращі варіанти для вкладів. Приватні інвестиції – це один з найбільш ризикованих видів комерційної діяльності. Багато хто вважає, що самостійно розпорядитися своїми коштами так, щоб вони принесли необхідний дохід, практично неможливо. Для цього потрібно мати необхідні знання і великий досвід у фінансовій сфері. Існує й інший варіант. Ви можете довірити капітал професійного брокеру, але таке рішення в нашій країні занадто ризиковане.

Ми пропонуємо вам вигідну альтернативу. Наша компанія представляє собою майданчик, де кредитор і позичальник можуть домовлятися між собою. Ви зможете самостійно визначити, куди вкласти гроші, або довіритися радам наших професіоналів. Переваги такого рішення очевидні:

 • ви особисто контролюєте свої кошти і стежте за їх використанням;
 • наші фахівці роблять додатковий моніторинг ситуації, щоб уникнути затримок з виплатами;
 • ви отримуєте надійну заставу під свій капітал.

Важливим є і те, що інвестування такого типу не вимагає від вас наявності великого стартового капіталу.

Куди інвестувати гроші

Що ми пропонуємо своїм клієнтам. Наша компанія є не просто посередником по типу банку. Такі фінансові установи пропонують вам віддати свої гроші під досить низький відсоток, а після вкладають їх на свій розсуд, залишаючи більшу частину прибутку собі.

Наша компанія діє зовсім інакше. Звернувшись до нас, ви зможете дізнатися, куди інвестувати гроші. Клієнт має право самостійно визначити, як саме йому слід розпорядитися капіталом. Наші професійні співробітники зможуть:

 • Надати всю необхідну вам інформацію. Ви отримаєте не тільки юридичну або фінансову допомогу, а й перелік осіб, яким потрібні ваші кошти. Це означає, що ви самі визначите, у що вкласти гроші.
 • Грамотно провести оцінку ризиків. Наші співробітники – це професіонали високого класу, які можуть підібрати кращі схеми інвестування, виходячи зі співвідношення їх надійності та прибутковості.

Вкладення грошей може принести вам стабільну і постійну прибуток, але тільки в тому випадку, якщо воно буде зроблено правильно. У наш час існує величезна кількість можливостей, починаючи від банківського депозиту і закінчуючи торгами на ринках криптовалюта. Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки. Тільки у нас ви зможете знайти краще співвідношення надійності вкладу і величини прибутку.

У що вкласти гроші

Механізм співпраці. Перш за все, ми рекомендуємо оцінити пропозицію нашої компанії. Відомо, що саме надійне вкладення капіталу – це нерухомість. Ризики в цій сфері мінімальні, а прибуток може бути дійсно дуже великий. Ми пропонуємо вам кредитувати інших людей під заставу нерухомості. Це найкраща відповідь на питання, куди вигідно вкласти гроші.

Від вас вимагається прийти до нас в офіс, отримати консультацію і вибрати позичальника, якому ви довірите свої кошти. Зі свого боку ми гарантуємо юридичну підтримку і грамотні консультації.