Якщо Ви вирішили вкласти свої заощадження в заставний кредит, Вам, в першу чергу, потрібно прийняти той факт, що дотримано не складні правила фінансової та юридичної безпеки ризики при кредитуванні під заставу зводяться до нуля.

Що б описати всі можливі ризики – це потрібно писати книгу. Розглянемо кілька з них:

  • Ризик обману .. Основними ризиками є, звичайно ж, всілякі афери і шахраї . На жаль, скільки існує світ, стільки й існують ті, хто хоче заробити швидко і просто. Але сучасний ринок кредитування вже має колосальний досвід боротьби з обманом. Для цього існує багато різних баз даних, нотаріальні послуги, страхування і т.д. При бажанні можна отримати всю інформацію про позичальника, а так само всю історію існування об’єкта застави.
  • Ризик завищеної оцінки . При кредитуванні обов’язкове об’єктивна оцінка застави, щоб Вам не довелося видати кредит за сумою покупки застави. Дуже часто зустрічається ситуація, при якій власник застави (чи то свідомо, чи то ні) намагається отримати таку суму за заставу, при якій йому було б не шкода розлучитися з ним. Тобто – позичальник намагається продати об’єкт застави. Кредитору така «математика» не вигідна, з цього потрібна реальна оцінка з урахуванням можливих коливань на ринку.
  • Ризик реалізації застави. При неповерненні кредиту, з’являється ризик довгих і виснажливих тяжб з реалізацією застави. Це може бути прописка за адресою застави. Або подача всіляких (як правило технічних і непотрібних) позовів до суду. Але при правильному підході всі подібні спроби перешкодити реалізувати майно приведуть тільки до затягування часу максимум до 4-5 місяців.

Так само це можуть бути ризики пов’язані з пропискою за адресою застави, з втратою вартості застави, та інші.

Але всі зазначені і не зазначені ризики в області кредитування під заставу усуваються і зводяться до нуля за допомогою чітких і безвідмовних антиризикових дій, які працюють зі стовідсотковою гарантією.

З цього запрошуємо Вас до співпраці. Для початку Ви можете отримати приватну консультацію в нашому КС «ЗаРаЗ»