Особливості приватного інвестування

Україна – величезна країна, в якій працюють тисячі підприємців. Незважаючи на багатство землі, наявність величезної кількості корисних копалин, лісів і водних ресурсів, економіка країни перебуває в скрутному становищі. Багато в чому це пов’язано з тим, що інвестиційний ринок знаходиться в занепаді. Іноземні вкладники бояться вносити гроші через високий рівень корупції, неналаженность судової системи. Інвестиції приватних осіб могли б врятувати ситуацію. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує новий погляд за кредитування.

Куди може інвестувати приватна особа

Приватне інвестування в Україні практично не розвинене. На ринку є численні компанії-одноденки, які закликають вкладати в них гроші, але часто це шахраї, які обманним шляхом вивуджують гроші. Є і велика кількість фінансових пірамід, заборонених законом практично у всіх країнах світу. Прибуток в них отримують тільки ті, хто «встигли першими вскочити в поїзд», інші не повертають свої вклади.

Звичайно, в Україні є численні надійні компанії, які чекають приватні інвестиції, але доступ до їх списку є у обмеженої кількості людей. Та й вклади приймаються на великі суми.

Інвестиції приватних осіб приймають банки як депозити. Прибуток від такого співробітництва для вкладника мінімальна, зате банк відхоплює левову частку прибутку. Принаймні, така співпраця є надійним. Якщо банк припинить своє існування, то держава бере на себе обов’язок повернути грошові кошти вкладникам.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує абсолютно нових підхід. Приватні інвестиції можна вкладати в цікаві проекти без посередництва банку. Фахівці КС підбирають кілька проектів, в які можна вкласти гроші. Вкладник вибирає один з них, а запорукою угоди стає нерухомість в столиці. Таким чином, кожен бажаючий може підібрати сферу, в яку вкладає гроші і повертає їх з відсотками.

У чому перевага пропозиції КС «ЗаРаЗ»

Якщо у вас в розпорядженні є певна сума вільних грошей, дуже вигідно вкласти їх в якесь стоїть справа. Приватне інвестування – хороший варіант для тих, хто хоче, щоб гроші працювали, а не просто лежали на рахунку мертвим вантажем.

Якщо ви хочете внести приватні інвестиції в надійній справі, зверніться до Кредитної спілки «ЗаРаЗ». Він запропонує на вибір кілька проектів і зведе з позичальником. При бажанні ви можете особисто познайомитися з людиною, переконатися в його платоспроможності та дізнатися, для яких цілей йому потрібні гроші.

КС бере на себе юридичний супровід угоди на всіх її етапах. Інвестиції приватних осіб – спеціалізація компанії. Вона допоможе правильно скласти договір, в якому будуть прописані:

  • суб’єкти;
  • сума;
  • процентна ставка;
  • предмет застави;
  • термін повернення;
  • додаткові умови (якщо вони є).

За створеної союзом стратегії приватне інвестування відбувається під заставу нерухомості. Перед укладанням угоди відбувається оцінка ринкової вартості. Вона повинна приблизно відповідати розміру застави. Якщо з якихось причин позичальник не може виплатити гроші вчасно, то нерухомість продається, а гроші повертаються вкладнику. Процедура займає деякий час, але завдяки правильно оформленими документами, завжди завершується успішно.

КС «ЗаРаЗ» пройшов державну реєстрацію, має дозвіл на фінансову діяльність. З відповідними документами можна ознайомитися на сайті або в офісі компанії.

Написати нам листа