Приватні інвестиції

Особливості приватного інвестування

Україна – величезна країна, де працюють тисячі підприємців. Попри багатство землі, наявність величезної кількості корисних копалин, лісів та водних ресурсів, економіка країни перебуває у скрутному становищі. Багато в чому це пов’язано з тим, що інвестиційний ринок занепадає. Іноземні вкладники бояться вносити гроші через високий рівень корупції, неналагоджену судову систему. Інвестиції приватних осіб могли б урятувати ситуацію. Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує новий погляд за кредитування.

Куди може інвестувати приватну особу

Приватне безпечне вкладання грошей приватних осіб в Україні практично не розвинене. На ринку є численні компанії-одноденки, які закликають вкладати у них гроші, але найчастіше це шахраї, які обманним шляхом вивуджують гроші. Є й багато фінансових пірамід, заборонених законом практично в усіх країнах світу. Прибуток у них одержують лише ті, хто «встигли першими встрибнути в потяг», решта не повертає своїх вкладів.

Звичайно, в Україні є численні надійні компанії, які чекають на приватні інвестиції, але доступ до їх списку є в обмеженої кількості людей. Та й вклади приймаються на великі суми.

Інвестиції приватних осіб приймають банки як депозити. Прибуток від такого співробітництва для вкладника мінімальний, натомість банк відхоплює левову частку прибутку. Принаймні така співпраця є надійною. Якщо банк припинить своє існування, то держава бере на себе обов’язок повернути кошти вкладникам.

Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує абсолютно новий підхід. Приватні інвестиції можна вкладати у цікаві проєкти без посередництва банку. Фахівці КС підбирають кілька проєктів, до яких можна вкласти гроші. Вкладник вибирає один із них, а запорукою угоди стає нерухомість у столиці. Таким чином, кожен охочий може підібрати сферу, в яку вкладає гроші та повертає їх із відсотками.

У чому перевага пропозиції КС «ЗаРаз»

Якщо у вас у розпорядженні є певна сума вільних грошей, дуже вигідно вкласти їх у якусь справу. Приватне інвестування – добрий варіант для тих, хто хоче, щоб гроші працювали, а не просто лежали на рахунку мертвим вантажем.

Якщо ви хочете внести приватні інвестиції у надійну справу, зверніться до Кредитної спілки «ЗаРаз». Вона запропонує на вибір кілька проєктів та зведе із позичальником. За бажання ви можете особисто познайомитися з людиною, переконатися в її платоспроможності та дізнатися, для яких цілей їй потрібні гроші.

КС бере на себе юридичний супровід угоди на її етапах. Інвестиції приватних осіб – спеціалізація підприємства. Вона допоможе правильно скласти договір, у якому буде прописано:

  • суб’єкти;
  • сума;
  • процентна ставка;
  • предмет застави;
  • термін повернення;
  • додаткові умови (якщо вони є).

За створеною спілкою стратегією приватне інвестування відбувається під заставу нерухомості. Перед укладанням угоди відбувається оцінка ринкової вартості. Вона має приблизно відповідати розміру застави. Якщо з якихось причин позичальник не може виплатити гроші вчасно, нерухомість продається, а гроші повертаються вкладнику. Процедура займає деякий час, але завдяки правильно оформленим документам завжди завершується успішно.

КС «ЗаРаз» пройшов державну реєстрацію, має дозвіл на фінансову діяльність. З відповідними документами можна ознайомитись на сайті або в офісі компанії.

Приватні інвестиції