Інвестиції в Україні: куди можна вкласти гроші?

Буває так, що у людини з’явилася велика сума грошей, а він не знає, куди інвестувати. На українському ринку ця проблема досить поширена, адже до сих пір не створені економічні умови для розвитку бізнесу, крім того, законодавчо не прописані ефективні рекомендації, куди вкласти гроші. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує нове рішення проблеми.

Що пропонує КС?

Все ще задаєте питання, куди вкласти гроші в Україні? Це не дивно, адже шахраїв в цій сфері більше, ніж бажаючих зробити внесок. Компанії-одноденки намагаються облудним шляхом отримати гроші на неіснуючі проекти, а правоохоронні органи розводять руками, оскільки немає прописаної процедури. Те ж стосується і фінансових пірамід. У той час, як у всіх країнах світу вони знаходяться під забороною, в Україні (хоч і теж заборонені) їх мережу широко розвинена.

Багато, задаючись питанням, куди інвестувати гроші, віддають їх у банки під відсоток. Це один з найнадійніших на сьогоднішній день варіантів, але приносить дуже маленьку вигоду, а умови співпраці не найприйнятніші.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» розуміє існуючу проблему, тому розробив нову стратегію ефективних вкладів:

  • клієнт думає, у що вкласти гроші, і звертається до співробітників фірми;
  • вони пропонують на розгляд кілька проектів;
  • при необхідності можна організувати зустріч з позичальником;
  • якщо обидві сторони влаштовують умови співпраці, укладається договір.

Запорукою для здійснення угоди стає нерухомість в Києві. Все ще не знаєте, куди вкласти гроші в Україні? Кредитна спілка допоможе знайти відповідний проект, який ви зможете оцінити по достоїнству.

У чому переваги?

Кожен підприємливий чоловік знає, що гроші повинні приносити дохід, а не припадати пилом у шафі. Постійна інфляція, нестабільність економіки призводять до знецінення грошей, тому багато хто замислюється, куди інвестувати. В цьому випадку ви отримуєте пасивний дохід і зберігаєте кошти в цілісності.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує нове рішення проблеми, куди вкласти гроші. Він шукає приватні і юридичні особи, які потребують інвестування. Мета може бути різна: покупка нерухомості або землі під сільськогосподарську діяльність, відкриття власної справи або його подальше швидке розвиток.

Якщо класти гроші на депозит, то банк сам вирішує, кому видати кредит, а кому відмовити. КС пропонує вам самим розпоряджатися коштами. Ви самі вирішуєте, куди інвестувати гроші, який проект вибрати. Як правило, ставка становить 7-22,5% місячних. Термін позики можливий від 3 до 24 місяців. Чим довше позичальник не повертає гроші, тим більший прибуток ви отримуєте.

У тому випадку, якщо позичальник з якихось причин не може віддати борг, на закладену нерухомість накладається арешт і вона виставляється на продаж. Як тільки знаходиться покупець, вкладник отримує свої кошти з відсотками. Кредитна спілка займається оформленням документів від укладення договору до повного погашення заборгованості. Тут працюють фахівці, які підкажуть, у що вкласти гроші, як правильно скласти договір, як діяти, якщо позичальник не може повернути гроші.

Компанія знаходиться на ринку вже кілька років і довела, що її стратегія працює. Вона працює законно, пройшла державну реєстрацію. Тут ви отримуєте можливість інвестувати гроші в надійній справі, юридичний супровід, можливість примножити свій капітал.