Куди вкласти гроші

Інвестиції в Україні: куди можна вкласти гроші?

Буває так, що у людини з’явилася сума грошей, а вона не знає, куди вкласти невеликі гроші. На українському ринку ця проблема досить поширена, адже досі не створено економічних умов для розвитку бізнесу, крім того, законодавчо не прописано ефективних рекомендацій, куди вкласти гроші. Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує нове розв’язання проблеми.

Що пропонує КС?

Все ще запитуєте, куди вкласти 100 доларів? Це не дивно, адже шахраїв у цій сфері більше, ніж охочих зробити внесок. Компанії-одноденки обманним шляхом одержують гроші на нереальні проєкти, а правоохоронці розводять руками, оскільки немає прописаної процедури. Те саме стосується й фінансових пірамід. У той час, як у всіх країнах світу вони перебувають під забороною, в Україні (хоч і теж заборонені) їхня мережа широко розвинена.

Багато хто, запитуючи, куди вкласти гроші в інтернеті, віддають їх у банки під відсоток. Це один із найнадійніших на сьогодні варіантів, але приносить дуже маленьку вигоду, а умови співпраці не найприйнятніші.

Кредитна спілка «ЗаРаз» розуміє наявну проблему, тому розробила нову стратегію ефективних вкладів і варіанти, куди можна інвестувати гроші:

  • клієнт думає, у що вкласти гроші, і звертається до співробітників фірми;
  • вони пропонують на розгляд кілька проєктів;
  • за потреби можна організувати зустріч із позичальником;
  • якщо обидві сторони влаштовують умови співробітництва, укладається договір.

Запорукою для здійснення операції стає нерухомість у Києві. Досі не знаєте, куди вкладати гроші? Кредитна спілка допоможе знайти відповідний проєкт, який ви зможете гідно оцінити.

У чому переваги?

Кожна підприємлива людина знає, куди можна вкласти гроші та що гроші повинні приносити дохід, а не припадати пилом у шафі. Постійна інфляція, нестабільність економіки призводять до знецінення грошей, тому багато хто замислюється, куди інвестувати. У цьому випадку ви отримуєте пасивний дохід і зберігаєте кошти цілісності.

Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує нове розв’язання проблеми, куди інвестувати у 2021 році. Вона шукає приватні та юридичні особи, які вимагають інвестування. Ціль може бути різна: купівля нерухомості або землі під сільськогосподарську діяльність, відкриття власної справи або її подальший швидкий розвиток.

Якщо класти гроші на депозит, банк сам вирішує, кому видати кредит, а кому відмовити. КС пропонує вам самим розпоряджатися коштами. Ви самі вирішуєте, куди вигідно вкласти гроші, який проєкт вибрати. Термін позики можливий від 3 до 24 місяців. Чим довше позичальник не повертає гроші, тим більший прибуток ви отримуєте.

Якщо позичальник з якихось причин не може віддати борг, на закладену нерухомість накладається арешт і вона виставляється на продаж. Як тільки знаходиться покупець, вкладник отримує свої кошти з відсотками. Кредитна спілка займається оформленням документів від укладання договору до повного погашення заборгованості. Тут працюють фахівці, які підкажуть, куди вкласти гроші, щоб отримувати щомісячний дохід, як правильно скласти договір, як діяти, якщо позичальник не може повернути гроші.

Компанія знаходиться на ринку понад 10 років і довела, що її стратегія працює. Вона працює законно, пройшла державну реєстрацію. Тут ви отримуєте можливість інвестувати гроші у надійну справу, юридичний супровід, можливість примножити свій капітал.

Куди вкласти гроші