Куди краще вкласти гроші в Україні

Надійні вклади

Коли у людини з’являються вільні фінанси, постає питання, куди краще вкласти гроші? Якщо в інших країнах добре розвинений інвестиційний ринок, кожен охочий може придбати облігації, акції компанії, вкластися в цікаві проєкти, то у нас ця сфера потребує величезних грошей та закрита для загального огляду. Кредитна спілка «ЗаРаз» намагається змінити цю ситуацію. Вона шукає позичальників та вкладників, допомагає налагодити співпрацю.

У чому принципова відмінність від депозиту у банку

Багато хто сьогодні запитує, куди краще вкласти гроші під відсотки. Проблема полягає в тому, що пропонуються умови, які не завжди влаштовують вкладника, сплачуються низькі відсотки без можливості поповнення чи зняття грошей будь-якої хвилини.

Наприклад, клієнт приносить гроші у банк для зберігання під 10% річних. Банк, своєю чергою, дає ці гроші у кредит під заставу нерухомості під 22% річних. Таким чином, більшість прибутку забирає собі банк, а вкладнику компенсує лише невелику суму. При цьому питання, у що краще вкласти гроші у 2021 році та в який банк краще вкладати гроші в Україні, стає риторичним, якщо зважити на той факт, що умови вони пропонують приблизно однакові, а це вибір без вибору.

Питання, куди краще вкласти валюту, передбачає, що людина знатиме, на які потреби пішли її гроші, якому проєкту він став інвестором. Банки такої інформації не надають.

Кредитна спілка «ЗаРаз» вважає такі умови несправедливими. Вона розробила особливий алгоритм, коли інвестиції відбуваються без банку. Така співпраця передбачає такі етапи:

  • визначаєте, яку суму хочете вкласти;
  • вам на вибір пропонується декілька проєктів;
  • вирішуєте, у що краще вкласти гроші в Україні;
  • укладаєте договір.

Кредитування відбувається під заставу нерухомості у Києві. Як правило, людина не хоче її втратити, тому робить все можливе, щоб повернути позику вчасно. Якщо такої можливості немає, тоді вона виставляється на продаж, а вкладник отримує свої гроші із відсотками.

Якщо угода проходить успішно, ви можете продовжити співпрацю або вибрати іншого позичальника. На відміну від більшості банків, ви можете будь-якої миті внести ще гроші, тоді прибуток буде більшим. Визначившись куди краще вкласти гроші для отримання прибутку, починати робити вклади можна у зручній для вас валюті (гривні та доларах).

Сьогодні питання, куди краще вкласти гроші, щоб заробити в Україні, стає актуальнішим для приватних осіб, оскільки інвестувати можна навіть невелику суму. Якщо раніше сума вкладу була значною, тому інвестиціями займався лише великий бізнес, то сьогодні це може робити кожен охочий.

Про КС «Зараз»

Засновники спілки в якийсь момент поцікавилися, куди краще вкласти гроші на рік в Україні, і не знайшли на відповіді на це питання. Проблема в тому, що банківська система у країні погано налагоджена. Навіть великий банк може будь-якої миті оголосити себе банкрутом, а ставки за відсотками набагато вищі за депозитні.

Наступне питання, яке логічно виникає в голові кожного, куди зараз краще вкласти гроші. Відповідь на нього для кожного своя. Хтось воліє інвестувати в нерухомість, інші підтримають молодих підприємців та стартаперів.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» розробила власну стратегію. Вона перебуває на фінансовому ринку вже кілька років та довела ефективність. Тепер ви самі вибираєте, куди краще вкласти капітал так, щоб він точно повернувся із відсотками. Тут працюють професіонали, які дадуть відповідь на будь-яке питання, грамотно складуть договір, підберуть найбільш підходящий варіант для інвестування.

Куди краще вкласти гроші в Україні