Надійні вклади

Коли у людини з’являються вільні фінанси, виникає питання, куди краще вкласти гроші в Україні? Якщо в інших країнах добре розвинений інвестиційний ринок, кожен бажаючий може придбати облігації, акції компанії, вкластися в цікаві проекти, то у нас ця сфера вимагає величезних грошей і закрита для загального огляду. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» намагається змінити цю ситуацію. Він шукає позичальників і вкладників, допомагає налагодити співпрацю.

У чому принципова відмінність від депозиту в банку

Багато сьогодні задаються питанням, в який банк краще вкладати гроші в Україну. Проблема полягає в тому, що пропонуються умови, які не завжди влаштовують вкладника, сплачуються низькі відсотки без можливості поповнення або зняття грошей в будь-яку хвилину.

Наприклад, клієнт приносить гроші в банк на зберігання під 10% річних. Банк, в свою чергу, дає ці гроші в кредит під заставу нерухомості під 22% річних. Таким чином, більшу частину прибутку забирає собі банк, а вкладнику компенсує тільки невелику суму. При цьому питання, в який банк краще вкладати гроші в Україну, стає риторичним, якщо врахувати той факт, що умови вони пропонують приблизно однакові, а це вибір без вибору.

Питання, куди краще вкласти гроші в Україні, передбачає, що людина буде знати, на які потреби пішли його гроші, яким проектом він став інвестором. Банки таку інформацію не надають.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» вважає такі умови несправедливими. Він розробив особливий алгоритм, коли інвестиції проходять без банку. Така співпраця передбачає наступні етапи:

  • визначаєтесь, яку суму хочете вкласти;
  • вам на вибір пропонується кілька проектів;
  • вирішуєте, куди покласти гроші в Україні;
  • укладаєте договір.

Кредитування відбувається під заставу нерухомості в Києві. Як правило, людина не хоче її втратити, тому робить все можливе, щоб повернути позику вчасно. Якщо такої можливості немає, тоді вона виставляється на продаж, а вкладник отримує свої гроші з відсотками.

Якщо угода проходить успішно, ви можете продовжити співпрацю або вибрати іншого позичальника. На відміну від більшості банків, ви можете в будь-який момент внести ще гроші, тоді прибуток буде більше. Робити внески можна в зручній для вас валюті (гривні і доларах).

Сьогодні питання, куди покласти гроші в Україні, стає більш актуальним для приватних осіб, оскільки інвестувати можна навіть невелику суму. Якщо раніше сума вкладу була значною, тому інвестиціями займався тільки великий бізнес, то сьогодні це може робити кожен бажаючий.

Про КС «ЗаРаЗ»

Творці союзу в якийсь момент задалися питанням, в який банк краще вкладати гроші в Україну, і не знайшли на нього відповідь. Проблема в тому, що банківська система в країні погано налагоджена. Навіть великий банк може в будь-який момент оголосити себе банкрутом, а ставки по відсотках набагато вище депозитних.

Наступне питання, яке логічно виникає в голові кожного, куди краще вкласти гроші в Україні. Відповідь на нього для кожного свій. Хтось вважатиме за краще інвестувати в нерухомість, інші підтримають молодих підприємців та стартаперів.

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» розробив власну стратегію. Він знаходиться на фінансовому ринку вже кілька років і довів ефективність. Тепер ви самі вибираєте, куди покласти гроші в Україні так, щоб вони точно повернулися з відсотками. Тут працюють професіонали, які дадуть відповідь на будь-яке питання, грамотно складуть договір, підберуть найбільш відповідний варіант для інвестування.