Чи можна в Україні інвестувати в доларах?

В останні роки безліч наших співвітчизників працюють за кордоном. Повертаючись додому, вони починають шукати відповіді на запитання, куди вкласти 1000 доларів в Україні. На відміну від інших країн, у нас погано розвинений інвестиційний ринок. Корупція, нестабільна економіка, недосконалість правової системи – все це підштовхує вкладників. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» не може самостійно поламати систему, але він розробив простий і зрозумілий механізм. Тут підкажуть, куди вкласти 1000 доларів без ризику і як отримати найвигідніші умови.

У чому переваги вкладів в доларах?

Не знаєте, куди інвестувати 1000 доларів? Сьогодні на ринку є безліч пропозицій, але не всі вони викликають довіру.

Долар – одна з найстабільніших валют у світі. У 2014-2015 роках відзначалося різке падіння гривні. Люди, які встигли придбати долари за низькою ціною, змогли непогано заробити. Звичайно, валютний ринок – не найнадійніший, але зберігати заощадження або робити вклади краще в перевіреної валюті. Якщо шукати відповіді на запитання, куди вкласти 1000 доларів, то потрібно пам’ятати, що через карантин і світової кризи українська економіка знаходиться в не найкращому стані. Завжди є ймовірність, що вартість гривні знову підскочить до ще небачених висот.

Банки рідко хочуть приймати вклади в іноземній валюті. Якщо і знаходиться можливість співпраці, то депозитна ставка менше очікуваної. Тому, відповідаючи на питання, куди вкласти 1000 доларів в Україні, варто звернутися до фахівців. Вони повинні добре знати інвестиційний ринок країни, його тонкощі, законодавчу базу, вміти оцінювати можливі ризики і платоспроможність позичальника.

Фахівці Кредитної спілки «ЗаРаЗ» підкажуть, куди вкласти 1000 доларів так, щоб отримати найбільший прибуток.

Як працює КС?

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» має чималий досвід роботи на інвестиційному ринку. Принцип співробітництва схожий на банківський, але має принципові відмінності:

  • в компанію звертається людина, яка задається питанням, куди інвестувати 1000 доларів;
  • йому на вибір пропонують кілька проектів;
  • він сам вибирає той, який його зацікавив;
  • полягати договір, в якому закріплюються умови співпраці.

Не знаєте, куди вкласти 1000 доларів в Україні, шукаєте тільки надійні перевірені варіанти? КС допоможе вирішити проблему в найкоротші терміни, візьме на себе оформлення договору, розрахунок можливих ризиків, платоспроможність позичальника.

Внесок дуже схожий на депозит в банку – ви отримуєте процентну ставку річних як винагороду. Різниця полягає в тому, що розмір її набагато вище, ніж в будь-якій установі. В середньому, річна процентна ставка за вкладами в Кредитній спілці становить від 7 до 22,5% в залежності від терміну, на який були видані гроші. Чим довше позичальник їх не виплачує, тим більше ви заробляєте. У той же час в банках всього 5-10%.

Гроші видаються на термін від 3 до 24 місяців, цей момент обговорюється на етапі складання договору. Ви відразу будете знати, коли отримаєте кошти назад і яку суму.

Позики видаються виключно під заставу нерухомості в Києві. Шукаєте, куди інвестувати 1000 доларів так, щоб вони обов’язково повернулися з відсотками? КС в даному випадку – прекрасне рішення. Якщо з якихось причин позичальник не може повернути гроші, на його нерухомість накладається арешт і вона продається за оціночною ціною, а вкладнику повертають гроші з відсотками. Фахівці КС беруть на себе оформлення документів і ведення судового процесу.