Безпечні фінансові вкладення в Україні

Все частіше люди задаються питанням, куди вкласти гроші безпечно в Україні, і не знаходять на нього відповідь. Проблема в тому, що інвестиційний ринок вимагає великих коштів, а список надійних проектів доступний далеко не кожному. Кредитна спілка «ЗаРаЗ» пропонує вкладення грошей без ризику під високий відсоток. Тут вас чекає несподівана пропозиція, високі процентні ставки і залізобетонні гарантії.

Куди можна безпечно вкласти гроші?

Сьогодні на українському ринку працює величезна кількість шахраїв і ненадійних компаній. Якщо у людини немає необхідних знань і досвіду, він швидко потрапить до них в руки. Вкладення грошей без ризику можливо практично в усі сфери: сільське господарство, нерухомість, малий і середній бізнес. Обходьте стороною азартні ігри і фінансові біржі.

Якщо шукаєте, куди безпечно вкласти гроші? Є 2 перевірених варіанти:

  • в банк на депозит;
  • за допомогою Кредитної спілки «ЗаРаЗ».

Банки беруть гроші на заощадження, розпоряджаються ними на свій розсуд, а вкладникам виплачують невеликі відсотки. Вигода у першого набагато вище, а кредитна ставка в рази більше депозитної. Ще одним недоліком є ​​те, що більшість установ не дозволяють поповнювати вклад і отримувати додатковий дохід. Єдиний плюс цієї співпраці полягає в тому, що якщо банк оголосить себе банкрутом, то держава бере на себе зобов’язання повернути вклади. Але на це може піти багато часу, сил і грошей.

У пошуках, куди вкласти гроші безпечно в Україні, багато хто звертається за допомогою в КС. Він пропонує абсолютно новий погляд на вклади: людина може сам вирішувати, в який проект інвестувати, співпрацює з ним безпосередньо без посередництва банку, тому отримує значно більші дивіденди.

Така схема більш вигідна для обох сторін. Позичальник отримує простий спосіб отримати гроші на вигідних умовах, а вкладник – більший заробіток. Гарантією в цьому випадку виступає нерухомість в Києві. Якщо у позичальника немає можливості виплатити вчасно гроші, нерухомість продається за оціночною ціною. Вкладник отримує гроші з відсотками.

Співробітники компанії давно працюють на інвестиційному ринку, вивчають платоспроможність позичальника. Тут дадуть відповідь на всі ваші питання, підкажуть, куди безпечно вкласти гроші і як змусити їх приносити прибуток.

Чому стратегія користується популярністю?

До сих пір не знаєте, куди вкласти гроші безпечно в Україні? Кредитна спілка «ЗаРаЗ» працює на ринку вже кілька років, тому розробив дієву стратегію, розширив базу потенційних проектів, які заслуговують уваги.

Вкладення грошей без ризику стало більш доступним для кожного бажаючого. Якщо раніше інвестувати могло тільки юридична особа з великим капіталом, то сьогодні цю можливість отримали і фізичні особи з невеликою кількістю вільних грошей.

КС має реєстрацію в Нацкомфінпослуг (Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг), має дозвіл на надання фінансових послуг. Відповідні документи є на сайті, з ними також можна ознайомитися в офісі.

Тут працюють кваліфіковані юристи, які підкажуть, куди безпечно вкласти гроші, в якій валюті, як швидко і в повному обсязі повернути гроші. Вони беруть на себе оформлення всієї документації, судовий процес, якщо позичальник не зможе повернути кошти.