Куди безпечно вкласти гроші

Безпечні фінансові вкладення в Україні

Все частіше люди запитують, куди безпечно вкласти гроші в Україні, і не знаходять на нього відповіді. Проблема в тому, що інвестиційний ринок потребує великих коштів, а список надійних проєктів доступний далеко не кожному. Кредитна спілка «ЗаРаз» пропонує вкладення грошей без ризику під високий відсоток. Тут на вас чекає несподівана пропозиція, високі відсоткові ставки та залізобетонні гарантії.

Куди можна безпечно вкласти гроші?

Сьогодні на українському ринку працює величезна кількість шахраїв та ненадійних компаній. Якщо людина не має необхідних знань і досвіду, вона швидко потрапляє до них у руки. Вкладення грошей без ризику можливе практично у всі сфери: сільське господарство, нерухомість, малий та середній бізнес. Обходьте стороною азартні ігри та фінансові біржі.

Якщо ви шукаєте, куди безпечно вкласти гроші? Є 2 перевірені варіанти:

  • у банк на депозит;
  • за допомогою Кредитної спілки «ЗаРаз».

Банки беруть гроші на заощадження, розпоряджаються ними на власний розсуд, а вкладникам виплачують невеликі відсотки. Вигода у першого набагато вища, а кредитна ставка в рази більша за депозитну. Ще одним недоліком є ​​те, що більшість установ не дозволяють поповнювати внесок та отримувати додатковий дохід. Єдиний плюс цієї співпраці полягає в тому, що якщо банк оголосить себе банкрутом, то держава бере на себе зобов’язання повернути вклади. Але на це може піти багато часу, сил та грошей.

У пошуках, де можна здійснити безпечне вкладення грошей в Україні, багато хто звертається за допомогою до КС. Вона пропонує зовсім новий погляд на вклади: людина може сама вирішувати, в який проєкт інвестувати, співпрацює з нею безпосередньо без посередництва банку, тому отримує значніші дивіденди.

Така схема вигідніша для обох сторін. Позичальник отримує простий спосіб отримати гроші на вигідних умовах, а вкладник – більший заробіток. Гарантією у цьому випадку виступає нерухомість у Києві. Якщо позичальник не має можливості виплатити вчасно гроші, нерухомість продається за оцінною ціною. Вкладник отримує гроші із відсотками.

Співробітники компанії давно працюють на інвестиційному ринку, вивчають платоспроможність позичальника. Тут дадуть відповідь на всі ваші запитання, підкажуть, куди безпечно вкласти гроші і як змусити їх приносити прибуток.

Чому стратегія користується популярністю?

Досі не знаєте, куди вигідно та безпечно вкласти гроші? Кредитна спілка «ЗаРаз» працює на ринку вже кілька років, тому розробила дієву стратегію, розширила базу потенційних проєктів, які заслуговують на увагу.

Вкладення грошей без ризику стало доступнішим для кожного охочого. Якщо раніше інвестувати могла лише юридична особа з великим капіталом, то сьогодні цю можливість отримали фізичні особи з невеликою кількістю вільних грошей.

КС має реєстрацію до Нацкомфінпослуг (Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг), має ліцензію на надання фінансових послуг. Відповідні документи є на сайті, з ними також можна ознайомитись в офісі.

Тут працюють кваліфіковані юристи, які підкажуть, куди безпечно вкласти гроші, у якій валюті, як швидко та в повному обсязі повернути гроші. Вони беруть він оформлення всієї документації, судовий процес, якщо позичальник зможе повернути гроші.

Куди безпечно вкласти гроші