Куди вкласти гроші в Києві

Куди можна вкласти гроші в Києві в 2020-2021 році

Карантин вніс свої корективи в світову економіку. У більшості країн панує криза і Україна не стала винятком. Як вкладати кошти в 2020-2021 році, підкаже Кредитна спілка «ЗаРаЗ». Тут працюють справжні професіонали, які впевнені, що вдало інвестуючи в бізнес, можна отримати великі дивіденди, як це зробили перші мільйонери в 90-х роках минулого століття.

Куди фінансувати в кризу в Києві

Багато сьогодні задаються питанням, куди вкладати свої заощадження? Відповіді всього два – в банк і інвестувати в бізнес. У першому випадку ви не можете приймати рішення, куди краще вкласти гроші, просто віддаєте їх на зберігання до установи і отримуєте мінімальну винагороду. Завжди існує ймовірність, що банк лопне, а гроші буде повертати держава. На це йде багато часу і сил, а з огляду на розмір депозитної ставки, така співпраця важко назвати взаємовигідним.

Якщо хочете самостійно приймати рішення і вибрати, як вкладати кошти в 2020-2021 році, то краще звернутися до фахівців. Сьогодні всі сфери економіки перебувають у важкому стані, тому куди б ви не вирішили вкласти гроші, важливо розуміти, що будь-який бізнес може прогоріти.

Найбільш ефективним вважається нерухомість і сільське господарство. Вони приносять стабільний дохід в усі часи. Також останнім часом стали розвиватися галузі:

  • інтернет магазини,
  • служби доставки;
  • таксі;
  • вся IT-сфера (в тому числі розробка сайтів, відео-ігор).

Вони можуть працювати при будь-якій ситуації, більш того, без них населення б не впоралося з гострими обмеженнями. Таким чином, відповідь на питання, куди краще вкласти гроші, звучить так: вкладати потрібно в компанію, яка не закриється при посиленні карантину.

Фахівці Кредитної спілки багато років працюють на ринку і добре знають, куди вкладати свої заощадження. Вони підкажуть, як правильно вибрати проект, на що звернути увагу. Крім того, вони будуть вести юридичний супровід, складуть договір, простежать за його виконанням обома сторонами, займуться судовим процесом, якщо позичальник відмовиться повертати гроші.

Чому багато хто віддає перевагу КС «ЗаРаЗ»?

Кредитна спілка «ЗаРаЗ» – це порівняно молода компанія, яка за короткий термін змогла довести, що тут працюють професіонали з великої літери, які точно знають, куди краще вкласти гроші і добре розбираються в цій галузі права.

Компанія працює офіційно, має відповідний дозвіл на фінансову діяльність. Вона виступає посередником між інвестором і проектом, який заслуговує на увагу. Вкладником може бути як юридична, так і фізична особа.

Як вкладати кошти в 2020-2021 році? На розгляд запропонують кілька варіантів, ви зможете детально їх вивчити, при бажанні познайомитися особисто з позичальником, оцінити його платоспроможність. Якщо обидві сторони влаштовують умови співпраці, то складається договір. У ньому прописуються права та обов’язки, сума, заставу (нерухомість в Києві), термін повернення і кредитна ставка.

Всі угоди в КС відбуваються під заставу нерухомості. Якщо позичальник не може повернути гроші в строк, то вона продається, а вкладнику повертають кошти з відсотками.

На відміну від депозиту в банку, ви можете поповнювати вклад, тим самим збільшуючи свій дохід, одночасно інвестуючи в кілька проектів. Тепер вирішувати, куди вкладати свої заощадження, ви можете самі, спираючись на знання, розуміння ринку і поради експертів.

Куди вкласти гроші в Києві