Варто почати з того, що гроші в кредит бере весь світ. Навіть багаті люди. Для сучасної цивілізації це цілком природний факт. Але позику можна брати, якщо в країні стабільна економіка без різких коливань. Звичайно, збирати гроші на придбання дорогих покупок (автомобіль, нерухомість і так далі) можна. Ви не будіть залежати від банків, переживати, що у вас борги, але, на жаль – збирати можна вічно. А взявши гроші в кредит можна купити те, про що мрієш практично відразу! Також вирішити будь-яку несподівану фінансову проблему.

Останні кілька десятків років люди дуже часто стали стикатися з поняттям кредит. Можна сказати, що позички грошових коштів, стали частиною їхнього життя. Це цілком природно, тому що для банків дуже вигідно давати такі кредити як громадянам, так і різним організаціям. Поза сумнівами – банкіри підстраховуються від банкрутства і прораховують все до дрібниць. Тому вони не тільки не ризикують, але і отримують постійний потік прибутку.

Гроші в кредит – плюси:

  1. Можливість максимально швидко у власність своє житло, речі або послуги, на які довелося б довгий час збирати гроші.
  2. Можливість здійснювати вигідні покупки. Наприклад – в період розпродажу або акції необхідна певна сума грошей. Якраз гроші в кредит і можуть стати в нагоді в цей момент.
  3. Безпека. Вона грає не малу роль в наші неспокійні сучасні дні. Дуже актуально придбати собі кредитну карту. Тоді не потрібно буде носити з собою велику суму грошей, яку можуть поцупити. А кредиткою розплатитися можна практично в будь-якому магазині, на пошті, в аптеці, в інтернеті і так далі.

На замітку: Потенційний позичальник повинен розуміти, що взяти гроші в кредит-не проблема, але йому доведеться виконувати певні зобов’язання. Виплати по ним змушують його триматися за місце роботи, так як якщо він її позбутися, то платити за позику буде нічим. Грошову позику дадуть не кожному. Для її отримання у людини повинна бути позитивна історія: вчасно виплачені кредити, які були раніше. Якщо це буде так, то банк не тільки не відмовить, але і сам буде пропонувати взяти ще позику. Ну а якщо позичальник не виконував умови кредитного договору, то йому не дадуть грошову позику взагалі ні в одному банку. Хіба що в тому, де шалені відсотки.

Гроші в кредит – мінуси:

  • Отримавши гроші в кредит, позичальник часто починає відчувати себе багатою людиною. Нерідко він смітить грошима направо і наліво, не замислюючись про те, що вони можуть мати властивість закінчуватися. Витрати максимально зростають, причому вони носять необґрунтований характер. І коли ейфорія проходить, тут – то доводиться задуматися про те, що фінансів немає вже, а розплачуватися потрібно. Слід зазначити, що така психологічна особливість часто призводить до кредитних відсоткам з критичної відміткою.
  • Не варто забувати, що покупка кредитного товару коштує набагато більше, ніж якщо – б ви придбали її за готівку. До речі, це стосується не тільки реальних магазинів, але і тих, які працюють в мережі Інтернет.Доведеться виплачувати відсотки.
  • На жаль, кредит обмежує людини в свободі. Не сильно, але, тим не менше він стає залежним і постійно думає про те, щоб вчасно заплатити і щоб його не звільнили з роботи.

На закінчення можна додати, що брати чи не брати кредитний фінансовий позику – це індивідуальна справа кожного. Однак навіть якщо вже вирішено це зробити, то не полінуйтеся, продумайте все до дрібниць, дізнайтеся, який відсоток бере той чи інший банк. І тільки потім виберіть найбільш вигідне банківську установу і беріть гроші в кредит.